REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Beata Mazurek


KOMENTARZE

 • e 2016-12-28 20:00:04
  Łajdaczka nad łajdaczkami, śpiewa, jak jej prezes zagra. Ma spory udział w realizacji wszystkiego, co najgorsze PiS zrobił w Polsce. Jest emanacją idealnej podwładnej: posłuszna, kłamie jak z nut i bezczelna
 • Zdziwiony 2016-11-29 10:25:56
  Uczy się na pamięć wszystkich wariantów odpowiedzi i bezmyślnie recytuje. To wyraźnie widać po wysiłku na jej obliczu. Do pięt nie dorasta Hoffmanowi czy Brudzińskiemu. Dziwne że zrobili ją rzecznikiem.
 • precz z obrażaniem 2016-04-28 14:19:41
  Do wszystko prawda zdrajcy!: Ocknij się człowieku , bo masz pomroczność wsteczną , odpowiedź sobie kto zniszczył TK w czerwcu 2015 roku , pamięć krótka , czas brać leki , szczególnie na ulicznych demonstracjach nie wiadomo przeciwko komu , napewno nie wobec rządzących , tylko protestujesz sam przeciwko sobie , gdzie byłeś przez 8 lat jak PO - PSL krzywdziło niewinnych Polaków oddziaływuąc na władzę sądowniczą i zamiatając wszystkie korupcyjne afery pod dywan , nie było wtedy ich osądzenia prze niezawisłe sądy i co ty na to , było wtedy dobrze , bo bezkarni dorobkiewicze żyją sobie teraz w luksusie i dobrobycie . Pytam więc , gdzie wtedy były organy ścigania i wymiaru sprawiedliwości . Człowieku ośmieszasz się wypisując te wypociny , przy tym polszczyzna w wykonaniu SB .
 • wszystko prawda zdrajcy! 2016-04-28 07:38:06
  Do precz z obrażaniem: Sami wprowadziliście anarchię niszcząc najważniejsze ogniwo władzy konstytucyjnej Trybunał Konstytucyjny, jesteście nie tylko śmieciami lecz marginesem społecznym do wytępienia "wpadłaś kurwiszononie Beatko Mazurek patologiczna szmata PiSowska" Na ulicach Polski będziemy organizować manifestacje w każdą rocznicę Wyroku o Trybunale Konstytucyjnym, zapiszecie się w historii jako wyrzutki, oszuści spod latarni chełmskich złodziejaszków ta kurwiszcze była waszym polaczeniem z klikam SLD-PSL!
 • precz z obrażaniem 2016-04-27 23:25:53
  Do Chelmianin.Nowy: ty zadymiarzu i anarchisto tylko tak cię można nazwać po twoim jadowitym i podwórkowym ulicznym językiem pogardy i nienawiści , idź się uczyć jeszcze czas kultury języka ojczystego , jak człowieka można nazywać tymi słowami na forum publicznym i opluwać niewinne takimi drańskimi określeniami . człowieka widać masz problemy z psychiką , wskazana wizyta u psychiatry i branie leków na uspokojenie jadliwych emocji , a na pewno brak szacunku dla siebie , a co do Pani Poseł , to wykazałeś się jakbyś już spożywał leki odurzające albo nałogowy alkoholik.
 • Chelmianin.Nowy 2016-04-27 20:39:44
  Szmato pokazałaś swoje prawdziwe oblicze nazywając zgromadzanie Sędziwy Sądu Najwyższego"zgromadzeniem kolesi" podważając zasadę niezawaliści sędziowskiej, zaufania publicznego do władzy sądowniczej po zamachu przez PiS na TK. Szumowino od afery gruntowej w obrębach gmin powiatu chełmskiego zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas na"B"budowlane w zasobach ewidencji gerontów jak i na mapach geodezyjno-kartograficznych bez wykonania operatów gdyż, właściciele gruntów nawet niebyli stronami postępowania złodzieje recydywiści, oszuści z PiS!