XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
M Monika 2016-04-20 12:25:34
Do BurakNaPOlu: Płacisz za ODBIORNIK -TV-RADIO!!!!?... Nie za oglądanie TVP,czy słuchania radia!!!? Ja też nie OGLĄDAM-GÓWNA TVN-24 i INNE !!! Pozdrawiam
Zgłoś
T tyt 2016-04-12 08:52:55
Nie ogladam tv i nie chcę się dolkadac. Chocbym mie wiem ile się dołożył i tak nie znajde w tv tvp tego co mnie interesuje, a za propagandę placic nie chcę bez względu na to jakie wladze sa na Woronicza
Zgłoś
B BurakNaPOlu 2016-04-08 15:43:06
Nie oglądam, nie mam TV ! To dlaczego tak samo jak Platfusy idziecie w zaparte z poszanowaniem praw człowieka ??? Zróbcie jak w Irlandii i w UK, tam płacą wszyscy którzy oglądają a Ci co nie oglądają np. BBC (np. tylko grają albo tylko filmy DVD) nie płacą ! Ba! Nawet programy transmitowane na stronie www są za darmo byle by oglądać je po wyemitowaniu a nie live !! Do piachu z takim haraczem ! Cholerna mafia telewizyjna!
Zgłoś
BP brawo PIS 2016-04-08 15:31:56
przez 8 lat po i psl skolonizowali wszystkie media w kraju,które tylko im służyły i propagandzie
Zgłoś
K Kazik 2016-04-08 12:20:18
BŁAGAM dajcie WSZYSTKIE kanały TVP na MULTIPLEX !!!!!!!!!!! Nie tak jak złodziejski rząd PO-PSL który zamiast TVP-SPORT ,TVP-HD,TVP-SERIALE i inne dać na MULTIPLEX!!! To DOGADAŁA się z POLSATEM i TVN-em(korupcja) dali reklamowy POLSAT SPORT NEWS!!!Niech go sobie POLSAT w DUPĘ WSADZI!!! Dajcie WSZYSTKIE kanały TVP na MULTIPLEX!!! Tak jak to powinno zrobić PO-PSL!!! Wtedy Będzie jakaś konkurencja dla STACJI KOMERCYJNYCH !!! Tak jest choćby w CZECHACH!!! Pozdrawiam
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!