Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
CZ Co za bzdury 2017-09-14 19:52:15
Do Pracownik ZAK: widzę, że "Pracownik ZAK" za wszelką cenę chce, uświadomość wielu ludzi odwiedzających tę i inne strony,(jak widać po ilości komentarzy) jaka radna Iłowska jest bezczelna. Widzę także, że "Pracownik ZAK" zna bardzo dobrze i bardzo dużo historii z jej życia. To może "Pracownik ZAK" zdradzi jeszcze jaki rozmiar buta nosi radna Iłowska? Bo patrząc na te bzdury z pewnością z chęcią kopnęła by Pana w (...).
Zgłoś
CT Co tu sie dzieje.. 2017-09-14 19:27:50
Do wyborca: mam nadzieję, ze "wyborca" nie jest polonistą, bo ja nie wiem co z tymi "pedagokami" w tym kraju. Chciałam także zauważyć, że miliony ludzi w Polsce i na świecie NIE pracuje w swoim zawodzie...
Zgłoś
W wyborca 2017-06-14 09:56:21
Jaki pedagok chyba byle jaki skoro nie potrafi znaleźć pracy ,chyba że po znajomsci partyjnej wlasnie zdobyła pracę jako kolejny Misiewicz bez pojęcia o pracy jaką wykonuje tylko wspopracownicy mają problem bo muszą z takim człowiekiem pracować no ale mamy dobrą zmianę ,a może pracę załatwiona tak jak Szyszko córce leśnika załatwił
Zgłoś
PZ Pracownik ZAK 2017-05-09 10:10:28
Kolejny "Misiewicz". Przyjęta do ZAK poza wszelkimi procedurami, konkursami i zasadami. Zatrudniona poza wszelkimi procedurami, zasadami i bez kwalifikacji w Dziale Zakupów ZAK. Żeby znaleźć jej ciepłą posadkę w Grupie Azoty ZAK S.A., kolesie z PiS wywalili na bruk zasłużonego pracownika z 35 letnim stażem i. Tak PiS realizuje "dobrą zmianę" ale tylko dla swoich. Żenada !!!
Zgłoś
G Gość 2015-10-13 19:58:32
Do tych informacji powinno się dodać,że sympatyzuje ze Stowarzyszeniem kresowian w Kędzierzynie-Koźlu bo rodzina pochodzi z Kresów II RP.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!