Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
T twBolek 2016-05-21 14:01:22
Polecam!!! link:...ZaKODowani - Evtis & Basti
Zgłoś
S spragniony123 2016-04-07 08:15:19
Do Ziobro sfiksował fakty!: Bydłem owszem ,społeczeństwo polskie było za PO za której to bydło było okradane z majątku a właściciele Polski wrzucili do koryta ochłapy które nie zawsze starczały do następnego koryta Było i tak że nawet pół roku koryto było puste bo właściciele musieli się nachapać
Zgłoś
A Adam 2016-04-07 01:57:56
Do Prawnik:Do Pażdziernika 2015r. rządził parlament ,rząd i KOMORUSKI!!! Teraz rządzi PZPR-rowiec rzepliński POLSKĄ!!! Wiernie służy ty dzięki którym jest PREZESEM i z nimi uzgadnia co ma robić!!!W kolejce czeka mnóstwo spraw o łamanie PRAW przez złodziejki rząd PO-PSL-SLD gdzie zwykły obywatel musiał uważać co mówi i co robi,!!!A te prawa gwarantuje każdemu polakowi KONSTYTUCJA i gdzie miał to komunista rzepliński!!!? Z drugiej strony robi to co mu KAŻĄ!!!
Zgłoś
Ziobro sfiksował fakty! 2016-04-06 14:15:37
Do Prawnik: Oni srają na "Ciebie' i całe społeczeństwo Polskie, tym bardziej na władzę sądowniczą, trójpodział władzy konstytucyjnie gwarantowany, podskocz to zniesławią "Cię" od najgorszego śmiecia jak "KOD". Daleko w zadku mają porządek prawny,tym bardziej głos Polaków którzy są dla PiS bydłem robocze bez żadnych praw(w ostaniom czasie nawet bydłem hodowlanym 500+),itd.
Zgłoś
M mp1248 2016-04-06 13:52:53
Trudne zadanie p. min.Ziobry. Ktoś musi tę stajnię oczyścić. Brudna robota ale trzeba ją wykonać.Płacz nad kupą gnoju jej nie zlikwiduje. "-...kamieni kupę..." też trzeba uładzić.Daj Panie Boże zdrowie i siły p.ministrowi
Zgłoś
P Prawnik 2016-04-06 13:52:35
Ziobro ma rację ze nie może być tak aby trybunał czy sąd nie orzekal według ustawy.Za łamanie prawa powinien byc areszt .Potrzymać Rzeplińskiego o chlebie i wodzie i okaże się czy będzie dalej arogancko olewał władzę ustawodawczą i wykonawczą
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!