REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Ewa Kopacz

KOMENTARZE

• OSZUŚCI z PONOWOCZESNA!! 2016-12-07 13:31:43
    Najwięksi ZAKŁAMANICY z PO
  • Norbert Norbert 2016-11-04 13:28:02
    A kysz ! Precz ! NA 1 metr pod ziemie !
  • gniewko 2016-11-03 04:36:17
    za naplucie w twarz wyborcom oszukanym przez banki i konsekwentne krycie przekrętu banksterów kosztem obywateli i gospodarki. Mam nadzieję, że porażka wyborcza nauczyła ją choć trochę rozumu.
  • ja 2016-10-25 20:30:04
    rozliczyć babę za te krętactwa
  • adam marek 2016-06-02 17:41:39
    Tolerancja, to nie jest zgoda na zlo.A ty paniusiu klamalas,klamiesz I mowisz tak jakby dobro wspolne POLSKI nie istnialo, a tylko prywata I serwilizm wobec naszych wrogow. Naucz sie takze stosowania slowa TOLERANCJA.Na swoj glupawy marsz z kodem idz,bo targowicki sprzedawca, jak wy paniusu,inaczej nie potrafi zyc,zmienic sie na lepsze i nawrocic chociazby tak jak sp.Plazynski,ktory opuszczajac PO powiedzial prywatnie:"to gowno [PO] bedzie smierdziec."
  • tomograf 2016-05-01 15:09:09
    Do e-a: Popieram , zakurzone płuca od wielomilionowych zamiecionych pod dywan afer korupcyjnych , dotąd nie osądzonych , więc rada , aby jeszcze zrobić TK obu półkul mózgowych i móżdżku , bo to jest tobie kobieto najbardziej teraz konieczne .
  • e-a 2016-04-29 20:30:39
    Pani Premier! Przepraszam, że się ośmielam -ale proszę zbadać płuca. To nie jest kaszel palacza. Proszę!
  • tuSSk 2016-04-08 18:31:46
    Wiersz ten powstał z inspiracji pani Holland
    Której słowo całą prawdę nam odkryło
    Że są po to te protesty w państwie Poland
    Żeby było proszę państwa tak jak było
    *
    Brać garściami zamówienia i dotacje
    Tu kontrakcik, tam zlecenie się trafiło
    Ośmiorniczki jeść i kawior na kolację
    *
    Na posadach by państwowych się uwłaszczyć
    Wziąć odprawę siedem baniek, że aż miło
    Za granicą w pas się kłaniać oraz płaszczyć
    *
    By ustawę można było kupić w Sejmie
    Na cmentarzu żeby coś się załatwiło
    Wiara prosi i domaga się uprzejmie
    *
    Demokracji dzielnie broni Gross Jan Tomasz
    On też pragnie, żeby nic się nie zmieniło
    Gdy oczernić trzeba Polskę, zawsze go masz
    *
    Jest, a jakże i przemawia Lis na żywo
    Protestuje, żeby mu się nie skończyło
    W telewizji wypasione sute żniwo
    *
    Protestuje jak należy Urban Jerzy
    Przyznam szczerze, że mnie wcale nie zdziwiło
    Larum grają więc z pomocą i on bieży
    *
    Ale naród jednak rozum ma nielichy
    I w wyborach zdecydował głosów siłą
    By odsunąć towarzystwo to od michy
    I nie będzie proszę państwa tak jak było!!!!!!
  • Janusz Kubaera 2016-04-03 09:45:19
    Czy to jest lekarz? Czy nadzorca POlskiego obozu pracy w stylu Oświęcim? Kim Ona jest:!?...Pracuje od 15r życia bez wakacji ,bez ferii ,cale wolne to Urlop Pracowniczy a nawet wówczas jako młodociany zasuwałem okresowo po 12h u prywaciarza ; Potem na blokach energetycznych z sobotami i świętami na wszystkie zmiany nawet po 31 dni w miesiącu ponadustawo w soboty i święta w byłych szkodliwych i niebezpiecz warunkach pracy z których mnie naćpany ćpun Tusk wsteczne okradł i to gdy miałem wymagany limit w tych lat. Tłumaczył że nikt za takie niebezpiecz warunki pracy kiedyś nie odprowadzał składek więc "co On wyprzedawał jak Ćpun rodowe srebra.” Następnie dodatkowo okradł robotników z normalnego wieku emerytalnego zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w szkodliwych..chociaż na odmianę POlicji SB-kom i Wojsku oświadczył: Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących ". Kim jest też ta Kopacz -niby lekarz-Premier --która popierając to wszystko , tak wielu ludzi skazała na egzystencje lub nie dożycie emerytury gdyż każdego Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )-- bez renty ani emerytury. .. Kim Ona jest: -Lekarzem POlskiego obozu pracy w stylu Oświęcim? -wówczas i obecnie ludzie muszą udawać, że zdrowie mają OK gdyż inaczej Kaput. Codziennie spotykam ludzi którzy takich jak Oni przeklinają z nienawiścią! ........................"spotkałem przed wyborami Prezydenckimi starego styranego pracownika który wracał z nocnej zmiany w pracy i zameldował Mi że ma 48lat pracy nie licząc szkoły. Stwierdził,że gdyby miał głosować na Komorowskiego to wolał by sobie rękę uciąć !---już od kilku lat 9na 60 lat zycia0 powinien być na emeryturze która była by wyższa niż Jego obecny zarobek i czy Komorowski Mu to naprawi - nie tylko musi chodzić do pracy włócząc ledwo nogami ale w dodatku od kilu lat jest stratny finansowo. ...itd -- i to ma być Lekarz a pfu na nią.
  • Tom 2016-03-07 23:38:44
    10 obietnic Tuska
    zniknęło ze strony www Platformy . Ale pamiętamy 1. Przyspieszymy i
    wykorzystamy wzrost gospodarczy. 2. Radykalnie podniesiemy płace dla
    budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną sieć
    autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy bezpłatny
    dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. 9.Podniesiemy poziom edukacji i
    upowszechnimy Internet.10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Donald Tusk, 19 października 2007 r... BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ !!! WSZYSTKIM!!! donald
  • Ada 2016-01-25 09:10:35
    do kicia z nią!
  • tuskuu 2016-01-23 00:48:25
    Do PSYCHIATRY z NIĄ !!! Tępa BABA - jak PRACOWNIK-SB !!!
  • WWA 2015-10-23 14:33:28
    Do Paweł WWA: łehahah no to niezła papke Ci media zrobiły z mózgu skoro chcesz głosowac na pis :D
    chyba wiesz,ze media to 3 władza w Pl
  • ----- 2015-10-23 14:28:52
    Do Paweł: nie jestem hejterem, dam Ci -
    a pis to najgorsze zło,zacofana partia
  • dziecko we mgle 2015-10-23 14:02:18
    Do Jędrek: niekompetenta to jest p.Szydło wraz z p.Kaczynskim na czele, jak dziecko we mgle ...