REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Ewa Kopacz


KOMENTARZE

 • bolo 2017-01-21 00:52:09
  Niech już wyrywa do Kanady, zakłamana tępa baba. Nic dobrego nie zrobiła, ale po utracie koryta kwiczy, że aż w Brukseli ją słychać.
 • Roman 2017-01-13 11:16:51
  prezentuje postawe proaktywna , glosniej szybciej itd i co i co , brak Tej Pani elegancji, jako czlowieka oceniam nisko , a co mowa o polityku reprezentancie suwerenu z wyplata powyzej 10tys zlotych.
 • puszatek 2017-01-03 18:41:34
  Do tuSSk: Super!
 • wstyd i hańba dla Polski 2016-12-29 03:13:56
  Najbardziej zakłamana kobieta w polskiej polityce. Im bardziej kłamała, tym wyżej awansowała i była nagradzana za kłamstwa w świetle kamer. Było to ohydne samo w sobie. Niestety, ale mimo, że była drugą i trzecią osobą w państwie, jest to doskonały antywzór polityki platformy, którego naród absolutnie nie szanował.
 • Piotr 2016-12-21 14:49:19
  ADHD- na 1 metr!!!
 • OSZUŚCI z PONOWOCZESNA!! 2016-12-07 13:31:43
  Najwięksi ZAKŁAMANICY z PO
 • Norbert Norbert 2016-11-04 13:28:02
  A kysz ! Precz ! NA 1 metr pod ziemie !
 • gniewko 2016-11-03 04:36:17
  za naplucie w twarz wyborcom oszukanym przez banki i konsekwentne krycie przekrętu banksterów kosztem obywateli i gospodarki. Mam nadzieję, że porażka wyborcza nauczyła ją choć trochę rozumu.
 • ja 2016-10-25 20:30:04
  rozliczyć babę za te krętactwa
 • adam marek 2016-06-02 17:41:39
  Tolerancja, to nie jest zgoda na zlo.A ty paniusiu klamalas,klamiesz I mowisz tak jakby dobro wspolne POLSKI nie istnialo, a tylko prywata I serwilizm wobec naszych wrogow. Naucz sie takze stosowania slowa TOLERANCJA.Na swoj glupawy marsz z kodem idz,bo targowicki sprzedawca, jak wy paniusu,inaczej nie potrafi zyc,zmienic sie na lepsze i nawrocic chociazby tak jak sp.Plazynski,ktory opuszczajac PO powiedzial prywatnie:"to gowno [PO] bedzie smierdziec."
 • tomograf 2016-05-01 15:09:09
  Do e-a: Popieram , zakurzone płuca od wielomilionowych zamiecionych pod dywan afer korupcyjnych , dotąd nie osądzonych , więc rada , aby jeszcze zrobić TK obu półkul mózgowych i móżdżku , bo to jest tobie kobieto najbardziej teraz konieczne .
 • e-a 2016-04-29 20:30:39
  Pani Premier! Przepraszam, że się ośmielam -ale proszę zbadać płuca. To nie jest kaszel palacza. Proszę!
 • tuSSk 2016-04-08 18:31:46
  Wiersz ten powstał z inspiracji pani Holland
  Której słowo całą prawdę nam odkryło
  Że są po to te protesty w państwie Poland
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  Brać garściami zamówienia i dotacje
  Tu kontrakcik, tam zlecenie się trafiło
  Ośmiorniczki jeść i kawior na kolację
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  Na posadach by państwowych się uwłaszczyć
  Wziąć odprawę siedem baniek, że aż miło
  Za granicą w pas się kłaniać oraz płaszczyć
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  By ustawę można było kupić w Sejmie
  Na cmentarzu żeby coś się załatwiło
  Wiara prosi i domaga się uprzejmie
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  Demokracji dzielnie broni Gross Jan Tomasz
  On też pragnie, żeby nic się nie zmieniło
  Gdy oczernić trzeba Polskę, zawsze go masz
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  Jest, a jakże i przemawia Lis na żywo
  Protestuje, żeby mu się nie skończyło
  W telewizji wypasione sute żniwo
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  Protestuje jak należy Urban Jerzy
  Przyznam szczerze, że mnie wcale nie zdziwiło
  Larum grają więc z pomocą i on bieży
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  Ale naród jednak rozum ma nielichy
  I w wyborach zdecydował głosów siłą
  By odsunąć towarzystwo to od michy
  I nie będzie proszę państwa tak jak było!!!!!!
 • Janusz Kubaera 2016-04-03 09:45:19
  Czy to jest lekarz? Czy nadzorca POlskiego obozu pracy w stylu Oświęcim? Kim Ona jest:!?...Pracuje od 15r życia bez wakacji ,bez ferii ,cale wolne to Urlop Pracowniczy a nawet wówczas jako młodociany zasuwałem okresowo po 12h u prywaciarza ; Potem na blokach energetycznych z sobotami i świętami na wszystkie zmiany nawet po 31 dni w miesiącu ponadustawo w soboty i święta w byłych szkodliwych i niebezpiecz warunkach pracy z których mnie naćpany ćpun Tusk wsteczne okradł i to gdy miałem wymagany limit w tych lat. Tłumaczył że nikt za takie niebezpiecz warunki pracy kiedyś nie odprowadzał składek więc "co On wyprzedawał jak Ćpun rodowe srebra.” Następnie dodatkowo okradł robotników z normalnego wieku emerytalnego zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w szkodliwych..chociaż na odmianę POlicji SB-kom i Wojsku oświadczył: Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących ". Kim jest też ta Kopacz -niby lekarz-Premier --która popierając to wszystko , tak wielu ludzi skazała na egzystencje lub nie dożycie emerytury gdyż każdego Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )-- bez renty ani emerytury. .. Kim Ona jest: -Lekarzem POlskiego obozu pracy w stylu Oświęcim? -wówczas i obecnie ludzie muszą udawać, że zdrowie mają OK gdyż inaczej Kaput. Codziennie spotykam ludzi którzy takich jak Oni przeklinają z nienawiścią! ........................"spotkałem przed wyborami Prezydenckimi starego styranego pracownika który wracał z nocnej zmiany w pracy i zameldował Mi że ma 48lat pracy nie licząc szkoły. Stwierdził,że gdyby miał głosować na Komorowskiego to wolał by sobie rękę uciąć !---już od kilku lat 9na 60 lat zycia0 powinien być na emeryturze która była by wyższa niż Jego obecny zarobek i czy Komorowski Mu to naprawi - nie tylko musi chodzić do pracy włócząc ledwo nogami ale w dodatku od kilu lat jest stratny finansowo. ...itd -- i to ma być Lekarz a pfu na nią.
 • Tom 2016-03-07 23:38:44
  10 obietnic Tuska
  zniknęło ze strony www Platformy . Ale pamiętamy 1. Przyspieszymy i
  wykorzystamy wzrost gospodarczy. 2. Radykalnie podniesiemy płace dla
  budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną sieć
  autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy bezpłatny
  dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. 9.Podniesiemy poziom edukacji i
  upowszechnimy Internet.10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Donald Tusk, 19 października 2007 r... BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ !!! WSZYSTKIM!!! donald