Komentarze 191

DODAJ KOMENTARZ
: :-) 2019-01-29 10:47:52
Do Antyidiota: Dużo jeszcze w tym kraju zostało młodych chłopców, którym można pomóc w karierze :-).
Zgłoś
MP Miłujcie PiS to Wasz Bóg 2019-01-28 16:47:26
Do Antyidiota: Mazurek wadliwa od początku, bezpłodna z pewnością pupila Kaczyńskiego, Antoniego nie zaspokoi.
Zgłoś
A Antyidiota 2019-01-28 13:38:16
I popatrz Antoni, jakie to potworne, do czego to ludzie sa zdolni, misia ci zamknęli, a on był taki miły, co on komu zrobił ??
Zgłoś
JK Joanna K. 2018-09-12 14:35:41
Szanowny Panie pośle - ależ Cię nienawidzą, ale spokojnie to niepolska i antypolska hołota. Róbmy swoje. Mamy jedną Polskę innej nie będziemy mieli więc pilnujmy Jej i brońmy tak, jak broni się Matki przed obcymi. .
Zgłoś
WG warturek go, go, go 2018-03-21 08:42:40
gdzie jesteś piewco "mądrości i cudowności" tego hochsztaplera ??? czy też wyjeżdżasz z nim do USA robić wykłady po 50 dol. !!!???? Tam to dopiero Polonia to jest ciemnogrodem, że chcą słuchać i płacić za te aberracje.
Zgłoś
PP Polski podatnik 2018-03-04 12:00:47
I wpuścili świnie do koryta, to wyżarła 15 mln. zł !!!! wpuśćcie ją jeszcze raz to wyżre wszystko to cna, takiej świni to dawno nie widziałem !!!
Zgłoś
PP polski patriota 2018-03-01 17:38:26
Antek ty (...), już po tobie prawie , że posprzatali, teraz tylko jeszcze ze dwa lata i smród twojego zarzadzania Monem zniknie na amen, byłes jak ten wrzód na (...).
Zgłoś
PN Polak nie warturek 2018-02-09 21:12:36
Warturek, ty to musisz być ładny świr, nie !!!
Zgłoś
BW Bogdan Warturek 2018-02-07 19:09:00
Do Normalny: Widać i z ciebie TVN i Wyborcza zrobiła debila w rozmiarze XXXXLL!!!!
Zgłoś
BW Bogdan Warturek 2018-02-07 19:04:47
Do Krynicki: Wiesz pajacu, gdyby był płacony podatek od rozumu to ty, nie płaciłabyś go w ogóle a jeżeli już, by do tego doszło, otrzymałbyś jego zwrot w pierwszej kolejności, ty obsrańcu. A teraz spieprzaj dziadu!
Zgłoś
BW Bogdan Warturek 2018-02-07 19:01:09
Do Grabarz: Ty taki (...) od dziecka, czy teraz ci to naszło?
Zgłoś
G Grabarz 2018-01-10 20:48:35
heeeeeeeeeeeeeeeeej gdzie jesteście, wy piewcy nieomylności, mądrości i nadprzyrodzonych cech ( tego ...) wielkiego Macierewicza ???? co, pouciekaliście do szczurzych nor ???? NO tak, tak kiedyś będzie z wami wszystkimi, bo z zasady jesteście tchórzami i marnej postawy Polakami, czujecie się silni, kiedy macie za sobą władze !!!! ohyda i żenada
Zgłoś
K Krynicki 2018-01-09 15:23:11
na śmietnik historii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zniszczyć wszystkie tablice na których sam siebie nobilitował, to chory człowiek.
Zgłoś
N Normalny 2018-01-09 12:56:05
i ten "heros" nie mylić z eros czyt. kondom, poszedł w pi.... to teraz składałeś głupku przysiege razem z antkiem na zsyłkę - korea północna właściwe miejsce.
Zgłoś
BW Bogdan Warturek 2018-01-09 06:38:47
Do Łowca Trolli: Jarosław Kaczyński, to Polski diament a Antoni Macierewicz, to heros. To człowiek wielkiego formatu, który wyznacza kierunki bojowe, jest twardy i nie do zdobycia. Mimo całego przemysłu POgardy, uderzającej stale w niego i jego rodzinę. Panie Antoni, jesteś Pan wielki! Zdrowia i wytrwałości życzę a "łowca trolli", to może nas pocałować w (...)...
Zgłoś
BW Bogdan Warturek 2018-01-09 06:13:05
Do Krynicki: U ciebie ani rozumu, ani rozsądku i myślę, że ty chyba właśnie wróciłeś z demonstracji KOD-UBywateli rp, dlatego odbija ci palma. Zaproponuje Panu Premierowi zbudowanie ośrodka Tworek 2, bo tych, co pajacują po takich marszach, tych oszołomów jest zbyt duża ilość i tracą zmysły z rozpaczy za korytem. A przed widmem prokuratora postradają resztkę zmysłów i instynktów człowieczych. Dala higieny osobistej nie czytaj Newsweeka ani Gazety Wyborczej.
Zgłoś
BW Bogdan Warturek 2018-01-09 06:05:46
Ja, w obliczu Boga Wszechmogącego i Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, kładę swe ręce na Święty Krzyż, znak Męki i Zbawienia, i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży jej honoru i o wyzwolenie jej od PO/PSL/Nowoczesnej, walczyć ze wszystkich sił – aż do ofiary życia mego. Prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu i jego rozkazom, jako naczelnego przywódcy, oraz wyznaczonemu przezeń dowódcy MON, Antoniemu Macierewiczowi, będę bezwzględnie posłuszny, i wspomagał będę, gdziekolwiek się znajdę i cokolwiek by mnie spotkać miało. Tak mi dopomóż Bóg.
Zgłoś
: :_0 2017-12-21 09:47:41
Do issak: Maciarewicz też na Kamczatkę?
Zgłoś
I issak 2017-12-16 07:05:53
Nie kupił złomów z epoki Gomułki. Kacyki nie zrobiły wała na 12 mld zł i powstała tzw nagonka na ministra. MUREM ZA MACIEREWICZEM - nie pozwolił po raz kolejny okraść podatników.
Zgłoś
2017-12-08 16:07:22
Brakuje skali
Zgłoś
K Krynicki 2017-12-07 21:02:21
...nie, nie jest pan zerem, opętanym natręctwami prześladowczymi, to jest choroba psychiczna , niestety, albo w tym przypadku całkiem na miejscu !!!!!!!!!
Zgłoś
S Smoter.K. 2017-12-06 22:06:00
Ludzie którzy nie widzą co Pan Jako Minister Obrony w Polsce w miarę możliwości zmienia na lepsze nie są godni Pana oceniać .JEST PAN PRAWDZIWYM POLAKIEM.Jestem za RZĄDEM I ZA PIS .Życzę wytrwałości w walce o prawdę wobec fałszywej opozycji .
Zgłoś
I issak 2017-12-05 05:52:23
MUREM ZA MACIEREWICZEM! koniec ruskiego szpiegostwa ,kacapy na Kamczatkę!
Zgłoś
M Misiewicz 2017-11-20 11:58:38
Byłem w wojsku w latach 80-tych były to czasy PRL ale był szacunek dla starszych służbą, podoficerów czy oficerów a teraz to jest jedna wielka maskarada wojska obrony terytorialnej to kpina z Państwa polskiego kto ma ich szkolić jak kieruje nimi taki Minister Obrony Narodowej a sam nawet nie był w wojsku i nie ma pojęcia jak wygląda wojsko od podszewki. Osobiście znam Pana Generała Różańskiego i jak słysze, że on nie pasował do obecnej formacji wojsk to krew mnie zalewa i nie tylko mnie. Więc Panie Ministrze i psełdoministrowie MON czas zabrać się do pracy albo nie wtrącać się do zarządzania.
Zgłoś
T tomek 2017-10-23 18:44:22
MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli
Zgłoś
P Polak 2017-10-13 20:26:02
Super gość
Zgłoś
FB Ferdynand Barbasiewicz 2017-10-11 15:48:03
Obronność Polski: Ja przeżyłem II wojnę światową, byłem świadkiem brutalnej przemocy niszczenia etnicznego Polaków i Żydów oraz wszelkiej infrastruktury do egzystencji przez Hitlera, gestapo i armię niemiecką. Szanowni Państwo, jestem oficerem emerytowanym i znam się na najnowszej logistyce militarnej. Jestem autorem bardzo taniej ze 100% skutecznością niszczenia wszelkich wrogich samolotów bojowych i helikopterów będących w powietrzu, zachowując pilotów jako jeńców przy życiu. Moje rozwiązania techniczne mają zdolność zdalnego niszczenia napędu rakiet, zdalnego wyłączania napędów okrętów i wszelkich pojazdów wojskowych na lądzie. Oślepiania radarów, obezwładniania piechoty wroga, terrorystów, wszelkiej maści zorganizowanych przestępców, zdalnego oklejania specjalnymi skrawkami foli z dodatkiem ferrytu, które oklejają chemią części stalowe broni czyniąc ją nieużyteczną, nie możliwą do użycia. Jako doświadczony żeglarz często obserwowałem na morzach różne jednostki wojskowe pływające i te doświadczenia sprawiły, że stworzyłem projekt ...POJAZDU LATAJĄCEGO NA FALI z prędkością nawet 700 km/h. Wyrażając się dokładniej opracowałem 4 prototypy. Pojazdy te mogą mieć zastosowanie nie tylko w Marynarce Wojennej ale w ratownictwie morskim i mogą być włączone do żeglugi, przemieszczając się z pasażerami i towarem kilkanaście razy szybciej niż dotychczasowe rozwiązania w żegludze. Dysponuję dokumentacją techniczną pojazdów latających na fali oraz humanitarnej głowicy bojowej, którą
Zgłoś
O obatel 2017-10-04 17:06:16
szkodnik , bezczelnie oskarża ludzi
Zgłoś
DW Dobry Wojak Antoni 2017-09-08 08:56:00
Do jarek: To mam tyle samo wiedzy o wojsku co Maciarewicz a może i więcej bo filmów widziałem całe mnóstwo :-).
Zgłoś
J jarek 2017-09-07 21:04:00
Do Dobry Wojak Antoni: Kolejny najmądrzejszy z całej wsi. Wojsko widział tylko z amerykańskich filmów.
Zgłoś
DW Dobry Wojak Antoni 2017-09-05 12:04:49
Do jarek: Jesteś mało ambitny. Korea Pólnocna ma milionową armię na 20 milionów obywateli i do tego broń jądrową i środki przenoszenia. Jako że PIS bierze światły przykład z tego kraju, proponuję armię o liczebności 2 miliony. Do tego kilkadziesiąt głowic atomowych, kilka wodorowych. Myślę że ktoś na tyle odseparowany od rzeczywistości jak Pan Minister, jest właściwą osobą do tego zadania. Jeżeli Egipcjanie dostali Mistrale po dolarze za sztukę, myślę że helikoptery nie będą droższe a za atomówki zapłacimy najwyżej po pięć. Zostanie jeszcze kupę kasy na limuzyny, dotacje dla Rydzyka i apele smoleńskie. Ku chwale!!!
Zgłoś
J jarek 2017-09-02 14:21:56
Silna Armia zaraz za przemysłem to podstawa bytu każdego dzisiejszego państwa. Armia 200 tyś. zawodowa dobrze opłacana wyposażona w nowoczesny sprzęt zdyscyplinowana, tak powinno wyglądać polskie wojsko. Niemożna zapominać o profesjonalnej rezerwie. Dziś niestety rezerwiści są jeszcze wyposażani w stare buty, mundury drugiej kategorii do tego dochodzi szkolenie np. szkolenie ogniowe z pięcioma nabojami. PANIE MINISTRZE PROSZĘ BRAĆ SIĘ DO PRACY
Zgłoś
! !!! 2017-08-24 22:48:01
Do Agent Stasi: Czas przeszły słuszne spostrzeżenie, zabił Polków którzy pracowali nad bezpieczeństwem Naszego kraju. Teraz morderca w Rządzie czerwonych jest Ministrem , ten Rząd bandycki należy obalić.
Zgłoś
K Krynicki 2017-08-24 22:34:28
Zmieniłem zdanie o Panu Macierewiczu ( kocham go) ciiiiiiiiiii było u mnie ABW !!??
Zgłoś
AS Agent Stasi 2017-08-18 12:45:10
Do SIC: Zdekonspirował własnych agentów podczas reformy WSI. Żadna inna służba W HISTORII ŚWIATA nie zdekonspirowała własnych agentów bez wyższej konieczności.
Zgłoś
K Krynicki 2017-08-11 17:17:08
Zabrać pawianowi brzytwę, bo pokaleczy połowę społeczeństwa a resztę wystraszy.
Zgłoś
PB Psychiatra bez nadziei 2017-08-11 12:36:55
Przypadek dla lekarza określonej specjalności. Prawdopodobnie beznadziejny.
Zgłoś
O Oklek 2017-08-02 08:52:30
Do KRYNICKI: Swój swojego nie ruszy. Poczytaj sobie książkę o związkach twojego bohatera z GRU.
Zgłoś
K KRYNICKI 2017-08-01 13:21:07
Popieram!!!:-Jest NAJLEPSZY!!! Właściwa OSOBA na WŁAŚCIWYM miejscu!!! Tak TRZYMAĆ!!! Dalej ROBIĆ porządek po AFERACH i PRZEKRĘTACH zaKODziałych ZŁODZIEI z PO-PSL!!! Jest szansa na OCZYSZCZENIE tej KOMUNISTYCZNEJ ELITY :-generałów policji ,wojska ,jak i wysokich urzędników PAŃSTWOWYCH po szkołach i ideologi Moskiewskiej!!!Pozdrawiam
Zgłoś
K Krynicki 2017-07-31 14:09:52
(...) szpieg i mafioso
Zgłoś
RS Ruskij Szpion 2017-07-31 12:46:49
Lubi zatrudniać młodych chłopców.
Zgłoś
K Krynicki 2017-07-25 21:51:03
dezinformacja, sterowanie, manipulacja, spisek , komuniści - obsesja i paranoja - na końcu przyjdzie PSYCHIATRA i założy kaftan.
Zgłoś
PO Polak o czystych ręcach 2017-07-20 22:24:44
to tylko psychol.... eeeeeeeeeeee, kiedys trafi tam gdzie już dawno powinien byc !!!!!
Zgłoś
S SIC 2017-07-20 19:32:40
Najlepszy WSICleaner. Jego charyzma budzi strach wśród lewaków. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Zgłoś
P Pier Dzacy 2017-07-17 09:18:13
Jezeli bedziecie odpisywac jeden drugiemu to z komentarzy zrobi sie bagno ,,, jak w Fakcie
Zgłoś
K Krynicki 2017-07-16 10:58:00
To tzw. śpioch Putina, albo jeszcze może Chruszczowa. kazamaty i do końca nikczemnego życia.
Zgłoś
O Ojojoj 2017-07-14 13:33:38
Cytat: Dziennikarz w Superstacji przedstawił mapę powiązań Antoniego Macierewicza z Rosją. Składa się ona z kilkudziesięciu osób, firm i instytucji, które mają być pośrednio związane z GRU i samym Władimirem Putinem. GRU (Główny Zarząd Wywiadowczy) jest instytucją wywiadu wojskowego Federacji Rosyjskiej. Pierwszą osobą łączącą go z Moskwą ma być Robert Luśnia. Był on wieloletnim współpracownikiem szefa MON, a za czasów PRL agentem bezpieki. Według Tomasza Piątka Luśnia ma być powiązany z głównym szpiegiem GRU w Polsce. Również Jacek Kotas związany z grupą Rodius ma łączyć ministra obrony z GRU. – Nagrania z restauracji "Sowy i Przyjaciele" przyczyniły się do przegranej PO wyborach. To nie znaczy, że stały za tym władze PiS. Dwie osoby kierujące tą restauracją były związane ze spółkami grupy Radius – dowodził w Superstacji Tomasz Piątek. - Po aferze taśmowej sąd ustalił, że odpowiedzialny za nagrania był kelner Łukasz N, który pracował też w Lemon Grass. A wspólnikiem w tej restauracji był człowiek związany z Siemonem Mogilewiczem, gangsterem związanym z GRU i mafią sołncewską – mówił dziennikarz.
Zgłoś
(A (...) Agent 2017-07-12 11:43:48
Też chciałbym ekstra pensję ale od GRU bym nie wziął.
Zgłoś
J Janusz 2017-06-26 21:35:14
Do :-): I wszyscy prawdziwi POLACY. W przeciwieństwie do oszustów, cwaniaków i złodzieji.
Zgłoś
ŁT Łowca Trolli 2017-06-23 14:57:10
Norbert, który wcześniej nazywał siebie Jurkiem a wcześniej miał kilka innych imion jest to bardzo samotny jako jedyna osoba popierająca tego osobnika jawnie szkodzącego państwu. Być może więcej chętnych po 1,50zł za wpis nie było.
Zgłoś
MF Marszałek Fiksum Dyrdum 2017-06-23 14:50:38
Do Norbert: Aty to kto, kolega z psychiatryka?
Zgłoś
N Norbert 2017-06-23 13:25:19
Popieram!!!:-Jest NAJLEPSZY!!! Właściwa OSOBA na WŁAŚCIWYM miejscu!!! Tak TRZYMAĆ!!! Dalej ROBIĆ porządek po AFERACH i PRZEKRĘTACH zaKODziałych ZŁODZIEI z PO-PSL!!! Jest szansa na OCZYSZCZENIE tej KOMUNISTYCZNEJ ELITY :-generałów policji ,wojska ,jak i wysokich urzędników PAŃSTWOWYCH po szkołach i ideologi Moskiewskiej!!!Pozdrawiam
Zgłoś
: :-) 2017-06-23 10:15:23
Putin go kocha!!!
Zgłoś
P POLAK 2017-06-22 17:04:44
Do PO to DNO i samo ZŁO!!!:
Zgłoś
MZ Mistral za dolara 2017-06-06 12:00:44
Arcyszkodnik i notoryczny kłamca. To oczywiste, co do reszty nie się wypowiedzą psychiatrzy.
Zgłoś
P PL.😀 2017-05-30 22:53:44
Do Polka od wielu pokoleń: PRAWDZIWI POLACY POLSCE NIE SZKODZĄ
Zgłoś
MB Minister bez kaftana 2017-05-29 14:02:53
Lubliniec, Tworki, Rybnik - preferowane miejsca naboru kadry do MON.
Zgłoś
A ala 2017-05-28 13:35:13
sympatyczna pacynka. Do tego stopnia szalona, że nikt nie bierze jego wypowiedzi na poważnie. Może i na szczęście. Paradoksalnie jego szaleństwo go chroni przed losem, jaki spotkał Leppera- w tym szaleństwie jest metoda.
Zgłoś
CP Chory Psychicznie. 2017-05-22 20:26:53
Z tym to w Kftan i na sygnale do Psychiatrii.
Zgłoś
J Jurek 2017-05-20 11:46:27
Jest NAJLEPSZY!!! Właściwa OSOBA na WŁAŚCIWYM miejscu!!! Tak TRZYMAĆ!!! Dalej ROBIĆ porządek po AFERACH i PRZEKRĘTACH zaKODziałych ZŁODZIEI z PO-PSL!!! Jest szansa na OCZYSZCZENIE tej KOMUNISTYCZNEJ ELITY :-generałów policji ,wojska ,jak i wysokich urzędników PAŃSTWOWYCH po szkołach i ideologi Moskiewskiej!!!Pozdrawiam
Zgłoś
PT PIS to dno i samo zło 2017-05-15 14:00:37
Do PO to DNO i samo ZŁO!!!: Zapomniałeś o aferze wyciągowej przeciągowej a także pociągowej :-). Co powiesz o aferze gruntowej, aferze SKOK, zakupie samolotów bez przetargu? Co do reszty, PO to łobuzy ale PIS bije ich na głowę. Zresztą większość wymienionych "afer" to bzdura i propaganda PISokomuny.
Zgłoś
PT PO to DNO i samo ZŁO!!! 2017-05-13 11:13:38
1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)
Zgłoś
PO Polka od wielu pokoleń 2017-05-13 10:20:41
Do PL.😀: Ależ skąd! To tylko świadczy o tym, ile trolli zatrudnia PiS za pieniądze podatników.
Zgłoś
PT PIS to dno i samo zło 2017-05-12 09:26:40
Do PO to DNO i SAMO ZŁO!: Chcesz faktów, proszę bardzo, oto osiągnięcia Maciarewicza: - Kłamie publicznie nawet jeżeli wiadomo że kłwmstwo łatwo sprawdzić (sprawa Mistrali, oskarżenie że Tusk był agentem Stasi, obietnice dotyczące helikopterów itd.) - Zlikwidował dowództwo Polskiej Armii, wprowadzając na miejsce doświadczonych oficerów, ludzi nieprzygotowanych ale wiernych. - Daje zarobic kumplom którzy nie nie robią a przy tym często nie mają kwalifikacji. - Zakup samolotów dla VIPów bez przetargu. Miliardowe zakupy bez przetargu z ulubionej firmy, której lobbystą był pan Berczyński a na rozmowy z innym lobbystą pan Kownacki, bezpośredni podwładny Maciarewicza specjalnie latał do USA. - Dopuszczanie osób nieuprawnionych do wpływania na przetarg na helikoptery. - Brak decyzji w sprawie helikopterów (może tez będą kupione bez przetargu z tej samej firmy). - Dopuszczenie aby chłopaczkowi bez wykształcenia i stopnia wojskowego oddawali honory oficerowie wojska i aby tenże rządził się w jednostkach wojskowych jakby sam był ministrem. - Ujawnienie danych polskich agentów w czasie weryfikacji służb specjalnych. Jedyny taki wypadek na świecie i w historii że funkcjonariusz państwa sam, dobrowolnie i bez przymusu zdekonspirował ludzi którzy dla niego pracowali pod przykrywką. Pewnie można by znaleźć dużo więcej. Co na to powiesz perłodzierżco? Czy można znaleźć kogoś kto byłby gorszym ministrem?
Zgłoś
ZK zjednoczona kadra oficers 2017-05-11 15:46:01
Zdrajca pod sąd wojskowy
Zgłoś
PT PO to DNO i SAMO ZŁO! 2017-05-10 19:51:58
Gdyby obrażający Pana ministra w swych komentarzach używali argumentów a nie pomówień inwektyw i kłamstw, można by z nimi polemizować, ale w tej sytuacji, rozmowa z nimi byłaby rzucaniem pereł przed wieprze - perły są zbyt cenne, by brukać je miały takie wieprze. Jakie słowa powiedzieli, takie do nich powracają.
Zgłoś
ZP zwolennik pisu 2017-05-10 14:21:39
Zdrajca zdradzł pisowskie zasady i dobro zmiane która powoli następowała CYNICZNY IDIJOTA
Zgłoś
P PL.😀 2017-05-09 19:44:43
Do poza gatunkowy: Być może masz rację "Że chodzisz po śmietnikach wina Tuska". Nad resztą się zastanów...
Zgłoś
P PL.😀 2017-05-08 20:55:10
👍👍👍
Zgłoś
S STUDENT 2017-05-08 18:21:23
Ukryty BOLSZEWIK i SZKODNIK KŁAMCA że wychował się w POLSCE a my wszyscy musimy się za niego się wstydzić i potrzyć na jego błazństwa CZY u nas w Polsce nie ma ludzi mądrych i prawych Są Ale takie świry którzy uprawiają propagandę KOMUNISTYCZNĄ Prezesowi są potrzebni
Zgłoś
P Psycho. 2017-05-01 22:31:24
Pod Klucz z nim w Zakladzie Psychiatrycznym.Rozbroil Polske.
Zgłoś
PN prawica nie PiS 2017-04-21 20:42:24
Gratulacje Panie Ministrze Antoni Macierewicz, wniosek poparcia odwołania szefa Ministerstwa Obrony Narodowej byłoby samobójstwem dla Jarosława Kaczyńskiego , po udanej prowokacji odwołania Misiewicza ze stanowiska na Nowogrodzkiej insynuuje odpuszczenie win i pozostawienie Prezesika PiS jego przeznaczeniu, nie uczestniczcie jako przedstawiciele Rządu w patologii miesięcznicach smoleńskich odbiegających od norm religijnych do prywatnych burd politycznych na ulicach Warszawy . Honor Ojczyzna? Cały Świat się z Was śmieje!!!
Zgłoś
PG poza gatunkowy 2017-04-21 12:16:28
Że jesteś idioto wina Tuska że rozbroiłeś armie wina Tuska że kupiłeś sprzęt latający wina Tuska że Rosjanie kupili za 1 dolara wina Tuska że dostałem 5 zł podwyżki wina Tuska że chodze po śmietnikach wina Tuska
Zgłoś
S1 szofer 123 2017-04-21 11:02:19
MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
Zgłoś
emerytowany żołnierz 2017-04-20 19:18:49
Jeszcze ta siedzisz bolszewiku szkodniku komunistyczny
Zgłoś
KN kandydat na casting 2017-04-20 18:39:09
Antek twoje najwierniejsze świry się wykruszają, kiedy robisz casting na największych świrów i łgarzy , aby ogłupiali naród dalej ???
Zgłoś
PZ Psychol z giwerą 2017-04-19 12:12:06
Uważam że kandydaci na ważne stanowiska w państwie powinni przechodzić badania psychiatryczne przed ich objęciem.
Zgłoś
PN Polak, nie bolszewik 2017-04-18 22:08:20
pełna zgoda powinni cie osądzić ( powodów wystarczy dla 30 takich bandytów jak ty) i wsadzić na reszte tego podłego życia, jako przestrogę dla innych płatnych agentów rosji.
Zgłoś
ZK zjednoczona kadra oficers 2017-04-18 14:29:19
Za swoją działalność będziesz odpowiadał przed TRYBUNAŁEM STANY za doprowadzenie do rozbrojenie wojska
Zgłoś
ŁR Łowca ruskich agentów 2017-04-18 13:47:11
Do zatkało?: Najbardziej czerwoną partia obecnie jest PIS. Rozdawanie kasy za głosy wyborcze, likwidowanie trójpodziału władzy, demagogia i populizm to typowe działania komuchów. Internetowe trollowanie to coś nowego ale w zgodzie z linią partii towarzyszu zatkało.
Zgłoś
ŚS Świr Smoleński 2017-04-18 13:39:12
Do PUERTO RICO: Chyba do Polski bo jak na razie wszystko co robi jest w interesie ruskich. Rozwalił strukturę dowodzenia. Kasę wydaje na jakieś dziwne firmy i komisje smoleńską zamiast na broń. Obraża, wkurza i żenuje sojuszników.
Zgłoś
P PUERTO RICO 2017-04-15 07:32:39
ANTONI , ANTONI RUSKICH POGONI !!!
Zgłoś
M misiek 2017-04-13 23:46:29
Maciarewicz, świrze smoleński, pedałem jesteś, to już wiemy rozliczony będziesz, miś to twoja ofiara, czas na ciebie szkodniku !!!
Zgłoś
TS Tomasz Stworzewicz 2017-04-13 23:38:41
Macierewicz to największy szkodnik w dziejach Polski po 1989 roku
Zgłoś
Z zatkało? 2017-04-13 23:32:31
Do Łowca ruskich agentów: na Tobie to pis-trole chyba się choć piwa dorobili :) czekamy na konstruktywne posty a nie na czerwone łapki PIS - czekamy na wasze opinie!!!
Zgłoś
PN piss na pis 2017-04-13 23:26:36
a co tu tyle czerwonych łapek? babcie od rydzyka czy patologia wódka plus ? he,he zobaczymy na wyborach :) wasz koniec bliski , a to widać :)
Zgłoś
MT maciare* to pedał 2017-04-13 23:18:59
maciaśmieś, pedał i tyle i tak misia nie odpuści, za tłusta dupka
Zgłoś
N/ normalny /NIE Z PISU/ 2017-04-13 17:15:30
Znowu dyłek uratowałeś poświęcająć Myśiewicza a co on był winien gazie go postawiłeś tam pracował ale uważasz że komuniści ,drugi sort , drudzy/nie z pisu/ to nie POLACY to kupią
Zgłoś
ŁR Łowca ruskich agentów 2017-04-13 10:51:37
Do Łowca ruskich agentów: Trolle się zaktywizowały co świadczy o tym że miałem rację!!!
Zgłoś
N normalny 2017-04-12 21:26:13
Dlaczego w tym kraju rzadzą, albo: komuniści, mordercy, złodziej, psychiczni, lub niedorobieni, no , no ku..wa dlaczego !!!
Zgłoś
T tomasz 2017-04-12 11:34:56
MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
Zgłoś
PS Pan Sułek 2017-04-11 14:28:45
co to jeszcze ten świr nie wymyśli, no fakt ciemny mamy i głupi naród, więc można robić z niego mieso armatnie, ale na szczęście będzie jak za komuny, najlepsi nie pozwolą sie omamić i ogłupić i na pohybel bolszewii znów pełne beda kryminały zdrajców i szubrawców
Zgłoś
ŁR Łowca ruskich agentów 2017-04-11 11:31:34
Do PL.😀: Ty chyba raczej jesteś RUS, nie PL, podobnie jak twój pracodawca. Głosy poparcia świadczą tylko o kasie jaką PIS wydaje na internetowych trolli. Poczytaj sobie wszystkie wypowiedzi i policz ilość pozytywnych,
Zgłoś
I imigrant 2017-04-09 16:04:26
To jego jeszcze nie odizolowali w Tworkach !!!!!!!!! ???????????
Zgłoś
K Kaczorowski 2017-04-08 14:50:43
Nie matura a chęć szczera zrobiła z Mysiewicza oficera a po kursach wieczorowych będzie GENERAŁEM
Zgłoś
P PL.😀 2017-04-07 00:06:18
😀😀😀😀😀 P O P I E R A M 😀😀😀😀😀 🙆🙌🙋👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🙋🙌🙆 Stosunek głosów​ poparcia świadczy o ilości prawdziwych Polaków do reszty szKODników... 😀😀NAJLEPSZY WIARYGODNY SONDAŻ😁😀
Zgłoś
S2 senior 2 2017-04-06 18:27:53
Przez kilka lat KŁAMAŁES na temat Smoleńska robiłeś cało Polskie w ciula Teraz nawet dzieci z tego się śmieją KŁAMCA do kościoła nie powinni Ciebie wpuszczać PANISKO robisz drugi sort w TRĄBE na cały świat SZKODNIKU KŁAMCO po co tam siedzisz
Zgłoś
ZP zwolennik pisu 2017-04-05 11:02:31
Czy Polska zasłużyła na takiego ministra czy w naszym kraju nie ma mądrych ludzi topi naszą armię obecuje śmigłowce drony Głupi aż mi ziemiaki w piwnicy gniją Nie szanuje Prezydenta Za swoje czyny dawno powinien siedzić bez względu kto jest przy władzy SZKODNIK
Zgłoś
emerytowany żołnierz 2017-04-03 09:15:09
Do emerytowany żołnierz: A w tym pomógł mu Pam Kaczorowski
Zgłoś
A antybolszewik 2017-03-31 20:06:28
Ciekawe czy była laska ???
Zgłoś
PP polak pierszy sort 2017-03-31 18:24:55
Odpowiedz Może pomagał mu aptekarz Myśiewicz
Zgłoś
emerytowany żołnierz 2017-03-31 18:21:13
Super udało ci się wykiwać prezydenta i zrobić z niego czarnego bambusa
Zgłoś
M m2 2017-03-29 11:54:35
Tylko wszystko niszczysz KADRE sprowadzasz przestarzały sprzed tak dbasz o POLSKI bezpieczenstwo Dwa lata do czynnej służby wojskowej Jakby się coś wydarzyło to wiesz co masz robić do pociągu swiatło zgaś i za urał Kto naród pokarał takim ministrem Ale historia Ciebie oceni i odpowiesz za swoje czyny
Zgłoś
S szofer 2017-03-25 19:59:10
Do Wojtek: Może polemika z tym komentarzem MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
Zgłoś
W Wojtek 2017-03-25 12:38:49
Gdyby obrażający Pana ministra w swych komentarzach używali argumentów a nie pomówień inwektyw i kłamstw, można by z nimi polemizować, ale w tej sytuacji, rozmowa z nimi byłaby rzucaniem pereł przed wieprze - perły są zbyt cenne, by brukać je miały takie wieprze. Jakie słowa powiedzieli, takie do nich powracają.
Zgłoś
K Kaczorowski 2017-03-24 13:35:19
Dziwne że jeszcze nie siedzisz Ale nic straconego o panu nie zapomimy Każdy za swoje czyny odpowie przed Bogiem i Ojczyzno ale ty jesteś świrem smoleńskim i opowiadasz bajki dla drugiego sortu bo pierwszy sort w to nie wieży i smieje się z pana głupoty
Zgłoś
S senior 2017-03-23 20:03:42
Dan Panu 1zł na statek taniej będzie niż produkcja u nas reszte tez załatwię Zostały tylko drony samoloty Dobrze ze załatwione sa samochody dla vip
Zgłoś
X XXX 2017-03-23 19:12:56
KŁAMCA KŁAMCA KŁAMCA po trzykroć KŁAMCA nawet w sejmie KŁAMSTWO
Zgłoś
9L 95 letni emeryt 2017-03-23 10:16:23
Jak tak można kłamac w sejmie oszołomy słuchają głowamy kiwaja Służyłem w wojsku 40 lat dużo wiem ale honor nie pozwalał mi kłamac Najlepiej w pociąg swiatło zgasic i za ural KŁAMCO szykujesz młodzież na mieso armatnie swoimy urojonymi i brakiem kompentencji
Zgłoś
S Senhor 2017-03-23 10:05:03
Teraz mając takiego oszołoma wstydzę się przyznać za granicą że jestem Polakiem (patrzą na mnie jak na drugą kategorię ludzi). Jak można trzymać w rządzie takiego człowieka
Zgłoś
K kaczorowski 2017-03-22 20:27:54
Swir psychol kłamca obniża zaufanie do rządu gdzie się taki urodził chyba gdzież za uralem
Zgłoś
PN piss na pis 2017-03-22 14:58:43
To świr smoleński, pod Trybunał !!!
Zgłoś
AK Anty Kaczor 2017-03-22 05:37:30
Typowy psychol i blazen robi z siebie idiote Jak jest krytykowany za swoje dzialania to wyskakuje ze Smolenskiem Niech wsiada w Tupolewa i sie nim przeleci.Wrescie by byl porzadek w Polskiej armi
Zgłoś
DW Dobry Wojak Antoni 2017-03-20 13:25:39
Rozwala polską armię jakby mu nasi nieprzyjaciele za to płacili. Helikopterów nie ma, doświadczonej kadry już nie ma, kasa idzie na niedzielnych wojaków zamiast na zawodowców, rządzi chłopaczek za apteki ze średnim wykształceniem.
Zgłoś
A arco 2017-03-19 20:29:08
Tu na tym portalu cos nie gra,ci wszyscy ZBRODNIARZE maja dobry poglos,PARLAMENTARNY.pl to nalezy wyjasnic i to szybko zalezny bardziej jak nizalezny cos tu nie gra.Ja sie z tej GRY wypisuje.Leck mich am Arsch mit eurem scheiss Portal Tschüss.
Zgłoś
N nógSto 2017-03-17 02:20:10
Następny Przystanek Tworki !
Zgłoś
J Janicki 2017-03-16 21:19:11
Putin postawi Macierewiczowi Pomnik,rozbroil POLSKE,Putin zaoszczedzil miliony dla swoich Szpiegow.Wyglada na to,ze jest agentem ze wschodu.Jak najszybciej trzeba go zdekonspirowac PILNE.
Zgłoś
T tomek 2017-03-15 21:49:39
MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
Zgłoś
O obserwator 2017-03-15 19:01:34
Gdyby byla przyznawana nagroda Nobla na debila wszechczasow to bym na niego glosowal Do kiedy Misiewicz bedzie odbieral nadgodziny Napracowal sie robiac loda szefowi
Zgłoś
AK Anty Kaczor 2017-03-03 09:48:25
Panie Boze Ty widzisz i nie grzmisz.Kto go wybral na ministra?Ten facet jest chory psychicznie
Zgłoś
A antyantek 2017-02-24 22:44:42
Ty sobie bydlaku uzurpujesz prawo bycia panem, ty (...) !!!!!! Daj Boże , na nasze spotkanie w realu !!!!
Zgłoś
BG bezstydny głupek 2017-02-19 16:55:36
Czy nikt tego świra robiącego Polsce wstyd na każdej szerokości geograficznej świata , nie zamknie, trzeba go odizolować, bo już nikt nie chce słuchac tego debila, a to co znów naopowiadał w Monachium to tylko Polske ośmiesza i robi z nas błaznów.
Zgłoś
H hail 2017-02-11 18:30:53
Do tych debili co robią punkty na korzyść tego debila, tylko ślepiec tego nie widzi , że jest zapłacone hejterom za dobry wynik - to jest tak infantylne jak sam misiek !!!!
Zgłoś
SO Subiektywny Obserwator 2017-02-10 10:52:36
Z Polskiej Armii robi prywatną. Kto nie padnie na kolana żeby z tej wysokości pocałować Antoniego od tyłu, musi odejść, bez względu na wiedzę, doświadczenie i zasługi. Kiedy będzie przewrót majowy?
Zgłoś
J John 2017-01-25 09:40:03
Czy ktoś ku..a zabierzu mu wreszcie brzytwę !!!!!!! Świr i infantylny chłoptaś zawiadują w Polsce armią.
Zgłoś
J Jolka 2017-01-16 16:40:33
Permanentne klimakteriu.
Zgłoś
OC Obrona cywilna 2017-01-16 14:53:04
Świr i wszystko
Zgłoś
D dipol 2017-01-14 19:54:25
Nieprzekupny i uparty jak jamnik szorstkowłosy;-)
Zgłoś
S szofer 2017-01-11 18:11:42
MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
Zgłoś
Ł łodzianin 2017-01-10 11:59:05
Macierewicz jest albo skończonym wariatem, albo agentem ruskim, a może amerykańskim. Jedno jest pewne, działa na szkodę Polski, ostatnio zablokował sprzedaż działki pod Łodzią Chińczykom, których zapraszał Duda. Pis wprowadzi ceta ttip i zostaniemy już do reszty skolonizowani.
Zgłoś
K krzysztof 2017-01-04 20:26:40
Gdzie Pana helikoptery Panie Antoni!!! W mowie jest Pan bardzo antyrosyjski, a tak naprawdę poddaje Pan Polskę pod władzę Rosji, niszcząc Polską armię. Albo głupiec albo agent
Zgłoś
B Bogna 2016-12-30 18:59:37
Paranoik niszczący obronność Polski.
Zgłoś
J ja 2016-12-29 14:38:09
Albo chory psychicznie albo rosyjski agent albo jedno i drugie!
Zgłoś
DP Don Pedro 2016-12-29 12:01:51
Zdecydowanie jeden z największych szkodników w tym i tak fatalnym rządzie. Nieprzewidywalny na granicy szaleństwa. Spowodowane przez niego szkody dla obronności Polski i jej wiarygodności dla partnerów w NATO będziemy odrabiać przez długie lata po jego upadku.
Zgłoś
K Klaudia 2016-12-29 10:59:54
Dziękujemy Panie ministrze, że dba Pan o bezpieczeństwo Polski :) Największym sukcesem jest ŚDM i szczyt NATO. Jesteśmy dumni z Polski, że tylko rząd Prawo i Sprawiedliwość dba o Polaków.
Zgłoś
DB dr biologii 2016-12-28 12:14:42
Ludzie obłąkani lub cyniczni nie powinni być ministramo
Zgłoś
OR Obywatel RP 2016-12-28 01:32:32
Do Premier in spe: To jest rosyjski agent. Wszystko to co robi działa na szkodę polski...i umacnia rosyjskie wpływy w Polsce. Nawet Stalin rozliczać swych agentów na świecie po cichu. Ten minister wszystko upublicznil i do tego przetłumaczył na język rosyjski.
Zgłoś
T, Tu , tu tupolew 2016-12-27 20:31:00
Ilość (...) popierających ten świra na tym forum ma tendencje wzrostową, źle to wróży Polsce oj źle, zostaniemy znów pariasem już nie tylko Europy ale i świata.
Zgłoś
P Podatnik 2016-12-25 22:40:51
Ten (...) daje ciche przzwolenie na skryte nekanie bronia psychotroniczna obywateli panstwa Polskiego. Gang stalkin czy bron elektromagnetyczna to jego sprawa. ludzie traca zycie, torturuje sie ich w dzien czy w nocy. Ten skurtwiel powinien zostac skazany na samosad wraz zinnymi ktorzy dali na ten terror wobec Polakow.
Zgłoś
W waldek 2016-12-25 18:36:16
Gdyby obrażający Pana ministra w swych komentarzach używali argumentów a nie pomówień inwektyw i kłamstw, można by z nimi polemizować, ale w tej sytuacji, rozmowa z nimi byłaby rzucaniem pereł przed wieprze - perły są zbyt cenne, by brukać je miały takie wieprze. Jakie słowa powiedzieli, takie do nich powracają.
Zgłoś
D Daria 2016-12-25 13:46:38
Każdy normalny dostrzega pana pozytywny wkład w Bezpieczeństwo Naszego Kraju! Dziękujemy
Zgłoś
S sas 2016-12-25 13:31:45
A mgła już opadła ??? dla tego osobnika mgła już nigdy nie opadnie !!!
Zgłoś
S Sylwek 2016-12-25 01:51:23
Nareszcie dobre zmiany dla Armii Polskiej!!!!!! Pozdrawiam
Zgłoś
A Arek 2016-12-23 20:37:23
co ten świr jeszcze wymyśli ?
Zgłoś
M Marek 2016-12-22 01:28:24
Życzę sił i KONSEKWENCJI w uzdrawianiu naszego Wojska,a przy okazji Przemysłu po przez zakupy wyposarzenia dla wojska od Polskich Firm!!!. Pozdrawiam
Zgłoś
PZ Psychiatra z zamiłowania 2016-12-21 16:06:45
Do Polacy: Ja tam jak słucham Antosia, czuję się jak psychiatra. Mimo że nie mam odpowiedniego wykształcenia, mogę postawić diagnozę. Tym, którzy go biorą na serio, również.
Zgłoś
P Polacy 2016-12-21 14:45:58
Dziękujemy za ten rok dobrych zmian i prosimy o więcej!!! Nareszcie dzięki panu i rządowi Z.P. czujemy się Polakami w Polsce!!! Pozdrawiamy i życzymy sił w kontynuacji dobrych zmian!.. Pozdrawiamy
Zgłoś
JP Jarek P 2016-12-21 12:10:02
To jest opętany człowiek
Zgłoś
C Ciekawe 2016-12-14 12:03:57
Czy leci z nami pilot? Z tym panem od dawna już nie. Chyba że sterowany jest przyciskiem na pilocie trzymanym przez kogoś na Kremlu.
Zgłoś
B Barbara 2016-12-13 22:27:08
Bardzo niebezpieczny człowiek,boję się do czego on doprowadzi
Zgłoś
DL Dorota Laska 2016-12-13 10:53:03
Historyk Macierewicz-oksymoron!!!! żałosny psychicznie chory człowieczek....a jest ustawa o ochronie zdrowia psychicznego...a nawet przymusowym leczeniu....proponuję wykonać.
Zgłoś
J John 2016-12-07 18:10:50
Zabrać i to natychmiast małpie brzytwę !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
PI Premier in spe 2016-12-07 14:51:35
Maciarewicz zrobił dużo dla wojska teraz i wcześniej: - Ujawnił listę własnych agentów. - Anulował przetarg na śmigłowce. - Pozwolił aby żołnierze salutowali chłopaczkowi z apteki z miernym wykształceniem i zerową wiedzą wojskową. - Przejął centrum operacyjne wywiadu NATO o co Słowacy byli wściekli. - Robił obciach kłamstwami z mównicy sejmowej. - Zaostrzał bez żadnego powodu sytuację z innymi krajami. - Konferował z lobbystami koncernów zagranicznych (w czyim interesie?). Gratulujemy Panu Ministrowi a ja osobiście powierzam mu Ministerstwo Głupich Kroków.
Zgłoś
K Kopista 2016-12-06 15:41:48
Tak Antoni, tak, była sztuczna mgła, był trotyl. Tak, samolot wybucha atak samo jak parówka albo puszka po piwie. Tak, wszyscy politycy PO byli agentami Stasi. Nie przejmuj się Antoś że wydałeś własnych agentów, zasługiwali na to bo byli mianowani nie przez ciebie. Oczywiście Antek, helikoptery nie są potrzebne naszej armii, wystarczy kilka dronów. Tak, jesteśmy militarną potęgą, w żadnej innej armii nie ma tylu generałów. Tak, żołnierze cię kochają a to spojrzenie które na ciebie kierują wyraża zachwyt i pochwałę.
Zgłoś
W wojak 2016-12-05 13:24:55
Jeśli ten obłęd sądzi, że jak sprowokuje wojnę z Ruskimi, to potulnie pójdziemy dać się zabić, to chyba qrna on sam pójdzie. Ale to niemożliwe, bo taki typ chowa sie za plecami innych.
Zgłoś
K krisgorki 2016-11-22 23:06:37
dobra robota panie Macierewicz .Polcam HORYTNICE do sluchania .ps polska dla POLAKOW
Zgłoś
B Bźdisława 2016-11-17 13:06:47
Do Danka: Gratuluję! Ale pieniążki od wstrętnych Niemców i Francuzów z chęcią weźmiesz. Wolności takie jak otwarte granice, swoboda migracji i zarobkowania u tychże wstrętnych cudzoziemców wydają ci się naturalne. Kiedy jednak Antoś wspólnie z Waszczykowskim i innymi oszołomami z tej formacji obrażają tych za których pieniądze budujemy drogi, rozwijamy rolnictwo i przemysł, uważasz to obronę wolności. Gratukacje!
Zgłoś
OA Oj Antek Antek 2016-11-17 09:35:04
Do Wanda: Typowe PISowskie chamstwo. Nie masz argumentów, wiesz że przeciwnik ma rację to krzyczysz i obrażasz. Antoś z mównicy kłamie jak by mu ruscy za to płacili i trudno temu zaprzeczyć. Myślę że po każdym jego wystąpieniu Putin otwiera szampana.
Zgłoś
D Danka 2016-11-16 10:06:22
Dziękujemy za ten rok dobrych zmian i prosimy o więcej!!! Nareszcie dzięki panu i rządowi Z.P. czujemy się Polakami w Polsce!!! Pozdrawiamy i życzymy sił w kontynuacji dobrych zmian!
Zgłoś
W Wanda 2016-11-16 09:58:42
Do Oj Antek, Antek: Wstyd to mi jest przed światem za komoruskiego tuska schetynę alimenciarza kijowskiego bolka i sześciu króli !!!!! Łączę się w -"BULU i NADZIEJI"-że i ty zmądrzejesz,bo tylko zaKODziały (...) z PO-Nowośmiesznej może tak bredzić!!! Udaj się do dobrego PSYCHOLOGA-MOŻE JESZCZE JEST NADZIEJA! Pozdrawiam
Zgłoś
OA Oj Antek, Antek 2016-11-16 09:32:49
Nie boi się kłamać publicznie aby zrobić wrażenie. Zrozumiałbym gdyby tak się zachowywał przedszkolak ale w przypadku ministra to obciach i wstyd przed całym światem.
Zgłoś
G Gość 2016-11-07 09:19:25
fiksum dyrdum
Zgłoś
P puszatek 2016-11-03 17:20:13
Do bartoż: Chorzy psychicznie to są KODowcy i sporo POpłuczyn, w tm lewaków, którzy są zawsze na nie. Taka niby opozycja totalna - oby do koryta.
Zgłoś
B bartoż 2016-11-03 04:41:34
chory psychicznie.
Zgłoś
A anna 2016-10-25 19:10:00
Czasem lepiej oszczędzić sobie wstydu i przejść na emeryturę...
Zgłoś
P Psychiatra 2016-10-25 15:09:25
Śmieszny i żenujący. Wstyd przed całym światem. Ciekawe czy sam wierzy w bzdury które opowiada (obawiam się że tak). Z drugiej strony bardzo ciekawy przypadek.
Zgłoś
I IQ 2016-10-24 21:25:38
Leczenie niestety nie jest skuteczne, osobnik którego winno się ??? !!!! co najmniej izolować
Zgłoś
AW Anna Wieczorkowska 2016-08-18 00:26:19
bogaty życiorys Pana, z pewnością obroni Pan godność profesora prawa Lecha Aleksandra Kaczyńskiego zm. 10 kwietnia 2010r. któremu zaufani ludzie SOLIDARNOŚCI podłożyli do podpisania ustawę o Państwowej Inspekcji Pracy z dnia 13 kwietnia 2007r. pełną sprzeczynych zapisów / artykułów. Efektem jest bezprawie w szeregach PIP, manipulacja młodymi pracownikami, pełna dokumentacja jest w zasobach terenowego Rzecznika Praw Obywatelskich w Gdańsku (zalecał zgłoszenie sprawy do programu Elżbiety Jaworowicz), jak również w biurze PiS Prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Nagrodzeni winni być wszyscy którzy zostali wygaszeni (43 osoby) na podstawie zapisów tej ustawy. Nawet p. z Opola którą zgwałcono oraz Rodzina z Tarnobrzega - której Ojciec "rzekomo był słaby psychicznie" utracił życie w wyniku dyskryminacji. Służę pełną dokumentacją w oczekiwaniu na praworządność w demokratycznym państwie prawa. z poważaniem Anna Wieczorkowska Gdańsk, 18 sierpnia 2016r. tel.kontaktowy 516965927
Zgłoś
ZM Zakodowany Męczennik 2016-07-31 08:56:19
hahaaha ale się musiał namęczyć jakiś zaKODowany głupek żeby tyle minusów natrzaskać przy wypowiedzi poniżej. Biedne sfrustrowane i zakompleksieno pacynki z trocinami w głowie...
Zgłoś
T twójpudelek 2016-07-29 17:30:58
Do Polka od wielu pokoleń: Nie wypowiadaj się głupia babo za 85% Polaków, bo nic nie wiesz, co tak na prawdę, Oni myślą. Zapisz się do KOD-u i tam szczekaj a Karawana, pojedzie dalej.
Zgłoś
L leśnik 2016-07-26 15:13:50
zgadzam się z Polką od wielu pokoleń.
Zgłoś
PO Polka od wielu pokoleń 2016-07-13 19:26:49
Szanowny Panie Ministrze, przeczytałam wszystkie (na tę chwilę dziewiętnaście) komentarze pod Pańskim profilem i jestem zdumiona ich tonem... Dlaczego tutaj nikt nie pisze, że minimum 85% dorosłych Polaków śmieje się z Pańskich słów i poczynań? Ja osobiście się wstydzę, że jestem obywatelką kraju, w którym szefem MON-u jest Pan. Najwyższa pora przestać nas straszyć rzekomym zamachem w Smoleńsku. Uwłacza to godności i ofiar tego tragicznego wypadku, i ich rodzin. Jak można wykorzystywać to do populistycznych zagrywek... Życzę Panu odzyskania zdrowego rozsądku. Z poważaniem pozostaję, Polka.
Zgłoś
A Andrzej6765 2016-05-21 11:06:08
Pana poprzednicy likwidowali kraj i Polskie wojsko, teraz mam nadziej ze to sie zmienia, popieram pana dzialania.
Zgłoś
H Humanistyka 2016-03-27 00:53:46
Najważniejsza jest lustracja.Urban, Pożoga i Ciosek upewniali, że odsunie się ruch pracowniczy żądający anty-kapitalizmu: „Instrumentem [odsuwania Solidarności] byłyby tu: taktyczne sojusze na rzecz reform [anty-Solidarnościowych, anty-socjalistycznych, anty-pracowniczych], dopuszczenie grup opozycji umiarkowanej do ograniczonej współodpowiedzialności. Na różnych szczeblach wchłanianie w obręb naszych wpływów i instytucji najbardziej oswojonych [tych, co powtórzą za nami] elementów opozycji umiarkowanej”. I dalej tłumaczyli, czego oczekuje GRU: „Taktyka oswajania to wytrącanie opozycji możliwości uprawiania sprzeciwów natury ogólnej i głoszenia pięknie brzmiących haseł [toteż Kiszczak przyznał w TV, ok. 2000r., że oszukał cały naród polski, który walczył o coś innego, aniżeli o kapitalizm, III RP], natomiast wmanewrowanie jej w dyskusje o konkretnych problemach, zmuszanie do brania pod uwagę możliwości i realnie istniejącej sytuacji oraz rzeczywiście możliwych rozwiązań. Taka platforma uczestnictwa umiarkowanej opozycji w życiu kraju oddzieli ją najsilniej od fundamentalistów”. Ekstremą nie okazała się tylko grupa Wałęsy, a Matka Boska nagle przestała przeszkadzać Geremkowi. Wątpię, aby w tej grupie byli tacy, którzy nie rozumieli sensu zmian i przejście ze styropianu na salony władzy traktowali poważnie.
Zgłoś
R R 2016-02-21 20:00:42
Dobry wieczor. Panie Ministrze. Bacznie przygladam sie Pana poczynaniom, decyzjom oraz caloksztaltem pracy na stanowisku Ministra Obrony Narodowej. Wynika to z faktu, ze zaraz po nominacji uznalem, ze ciezko odnalezc w historii Polski lepsza osobe na tym stanowisku. Zapobiegl Pan najwiekszemu skandalowi wspolczesnej i przyszlej historii Polski a mianowicie zaakceptowaniu antysledztwa smolenskiego. Pana slowa o bolku, ze lepiej zeby sie przyznal i ludzie mu wybacza tylko potwierdza moja opinie ze Pan Minister nie jest msciwym czlowiekiem i wypowiada sie z godnoscia sprawowanego urzedu.
Zgłoś
K KOPACZ 2016-02-08 10:28:24
Do Janina, Roman i Andrzej: Ja też na niego GŁOSOWAŁEM !!! Pozdrawiam
Zgłoś
P Piotr 2016-02-08 10:23:32
Do wyborca:Prawdę Powiedziałeś !!! Gościu jest w porzo!!!
Zgłoś
L Leszek 2016-01-06 10:31:35
Do rozum: Zgadzam się z tobą .
Zgłoś
L Leszek 2016-01-06 10:15:06
Do Dan: Głupiutki ty jesteś Dan , oj głupiutki .
Zgłoś
R rozum 2016-01-05 23:27:21
Do masakra: ty jesteś wyciorem do armaty , brednie i bzdury wypisujesz , więcej szacunku i tolerancji dla człowieka praworządnego. Nie wiesz nic o tym uczciwym człowieku , więc poczytaj sobie jego biografię , jak go traktowała władza w PRL , a potem Popaprańcy PO , radzę przeczytać , wtedy będziesz jaśniejszy na umyśle , bo z szarymi komórkami mózgowymi coś się dzieje , a może masz zanik korowo - podkorowy mózgu i móżdżku.
Zgłoś
M masakra 2016-01-05 21:23:35
wie gościu jak się ustawić w zyciu równo w szafie z wyciorami do armaty
Zgłoś
D Dan 2015-12-30 20:33:29
Macierewicz okrada nas podatnikow i wtraca sie w sprawy ukrainsko rosyjskie Nie wtracaj sie w te sprawy panie Macierewicz ! CO nas obchodzi polakow ukraina I to jezdzi pan na ukraine na koszt podatnikow !
Zgłoś
Z zuch 2015-11-12 21:53:17
Boże, miej Polskę w opiece...
Zgłoś
S STANIK kolega Telusa 2015-10-22 23:16:57
NO ANTONI to dosyc nawiwijal, niech już idzie w ......Nie wiem czy ogladanie jego wrednego oblicza jest dla kogos dalej przyjemne. Po co Jarek go jeszcze trzyma. To kompromitacja partii, a cóz dopiero parlamentu. Jak bedzie zbierał tyłek to niech Antoni zwinie tego nieuka z OSTROWA k/Ogonowic, którego zawsze reprezentuje biuro poselskie ROBERTA Telusa , a nie on sam, bo on to nawet swojej mizeroty nie reprezentuje
Zgłoś
O opal58 2015-10-20 15:51:32
Piotrków Trybunalski i okolice! Ten człowiek siedział w sejmie SZEŚĆ KADENCJI. Za jego niewątpliwe "zasługi" bardzo proszę - odstawcie go na emeryturę, wpuście kogoś zdecydowanie młodszego i bardziej zrównoważonego.
Zgłoś
Z ZBIGNIEW 2015-10-18 20:49:44
Do gość: Zaiste treba mieć oberwany tynk pod sufitem aby na Antoniego głosować. Toż na prawidłowej ocenie dewiacji psychiatrycznych jego osobowości psychiatrzy mogą śmiało sie doktoryzować. Skala ta jest olbrzymia. Ja i nie tylko ja przez kpiony z elektoratu wystawienirm kandydatury Antoniego niestety na PiS głosował nie będę.
Zgłoś
G gość 2015-10-15 09:36:04
Janino, Romanie,Andrzeju oraz wyborco. Nie wiem czy was z psychiatryka na wybory puszczą żebyście na Pana Antoniego - rozumiem kolegę z odziału - głosowali. Ludzie leczcie sie u dobrego specjalisty!!
Zgłoś
W wyborca 2015-10-15 09:20:45
Głosuję na ludzi uczciwych, przyzwoitych. Pan Antoni ma mój głos.
Zgłoś
AM Antonio M. 2015-10-15 07:04:11
Ja nie mam nic przeciwko PiS-owi, nawet może oddam na kogoś z tej partii głos. Ale ludzie na Macierewicza? Na serio? 5 lat temu było mi wstyd, że ktoś tak oderwany od rzeczywistości uzyskał jeden z najlepszych wyników w Polsce i to jeszcze w Piotrkowie. Nie głosujcie na nazwiska, tylko na ludzi o najbardziej zbliżonych do Was poglądach!!! Poczytajcie, pomyślcie... Co wybory wszyscy narzekają, że w sejmie ciągle te same twarze. A przecież to od Was zależy kto będzie reprezentował nasz kraj.
Zgłoś
W wyborca2015 2015-10-10 10:44:54
Boże chroń Polskę przed takimi jak on
Zgłoś
JR Janina, Roman i Andrzej 2015-09-18 23:18:21
Najlepszy! Jak zawsze. Od nas aż 3 głosy w wyborach!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!