XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
1 1966 2016-04-08 15:47:50
A swoja droga to skoro jest jak jest to zona malowanego prezydenta powinna okazac większe j....a i zdobyć się na soje zdanie...strasznie jest ostrożna i w ogóle jej nie ma..no chyba ze się wstydzi za swojego szefa..!!
Zgłoś
J jancia 2016-04-08 15:44:00
chce złożyc podpis przeciwko zakazowi aborcji...może mi ktoś powie jak to zrobić? ja znam paru takich i nie tylko ja którzy powinni się nie urodzić ..no brutalne ale prawdziwe..a teraz zgotują nam piekło...wiec kobiety zróbmy cos dla nas..bo jak nie to oni zrobia za nas..no chyba ze chcecie umierać w imie zarodka...
Zgłoś
S sumienie 2016-04-05 14:08:08
Do Paweł: wstyd człowieku ,każdy ma swoje sumienie i z tego będzie rozliczany przez Najwyższym , co do tego ma Pierwsza Dama , w mózgownicach wam się poprzewracało , przedstawiajcie ustawy dla lepszego jutra Polaków , a nie zajmujcie się tym , każdy ma rozum , to nie małpy tak jak wy i wie co ma robić w tym zakresie , każdego osobista sprawa.
Zgłoś
P Paweł 2016-04-05 13:23:09
Na litość BOSKĄ !!! Co to za PALIKOCIARSTWO !!! W stylu PO-nowoczesnej !!! Dla kasy zrobimy WSZYSTKO!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!