Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
MS Marek Skomorowski 2016-04-04 18:34:24
W związku z VI rocznicą katastrofy smoleńskiej jako polityk prawicowy (uczciwy), obawiam z mojej strony jest nieetyczne uczestnictwo na chwile obecną w obchodach organizowanych przez Prawo i Sprawiedliwość-Marek Skomorowski (Chełm).Z uwagi iż, pomogłem obalić poprzedni Rząd ujawniając kulisy największej w historii powojennej polski afery gruntowej w obrębach gmin PO-PSL , zaś obecne działania PiS przypominają narracje za czasów komuny, podstawienia osoby pod nazwisko niszczą mój(cudzy) dorobek pracy, gdzie w Janowie Podlaskim w lutym bieżącego roku odwołano Zarząd stadniny powołując nowego szefa stadniny Marka Skomorowskiego, zapewniam państwa iż z tym przekrętem Ministerstwa Rolnictwa Krzysztofa Jurgiela pod patronatem PiS nie mam nic wspólnego, niszczącym autorytet mój polityka prawicowego również „Marka Skomorowskiego” , obawiam się działań celowych na szkodę Skarbu Państwa Polskiego, ponieważ padły dwie kolejne klacze rujnując wieloletni autorytet stadnin koni arabskich na terenie Polski (zobaczymy w niedługim czasie kto i za ile je kupi). Mój profil jest wciąż dostępny na KWW Nowa Prawica Chełm Bez Kłamstw, byłem kandydatem na radnego Miasta Chełma wybory samorządowe w 2014roku.Pozdrowienia dla Prezesa Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro.
Zgłoś
Z Zeghar 2016-04-04 16:59:35
Dziennikarka, minister edukacji, teraz zootechnik i weterynarz. Normalnie trudno uwierzyć jakie talenty kryła poprzednia władza.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!