XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
F Franek 2016-05-26 01:41:19
Obawiam się źe to BRZYDACTWO z ADHD umie tylko KŁAMAĆ!!! Ja jako pacjęt OMIJAŁBYM takiego lekarza!!!
Zgłoś
G groth 2016-05-08 15:10:35
a to nie może?
Zgłoś
K Kuba 2016-04-03 09:46:36
Czy to jest lekarz? Czy nadzorca POlskiego obozu pracy w stylu Oświęcim? Kim Ona jest:!?...Pracuje od 15r życia bez wakacji ,bez ferii ,cale wolne to Urlop Pracowniczy a nawet wówczas jako młodociany zasuwałem okresowo po 12h u prywaciarza ; Potem na blokach energetycznych z sobotami i świętami na wszystkie zmiany nawet po 31 dni w miesiącu ponadustawo w soboty i święta w byłych szkodliwych i niebezpiecz warunkach pracy z których mnie naćpany ćpun Tusk wsteczne okradł i to gdy miałem wymagany limit w tych lat. Tłumaczył że nikt za takie niebezpiecz warunki pracy kiedyś nie odprowadzał składek więc "co On wyprzedawał jak Ćpun rodowe srebra.” Następnie dodatkowo okradł robotników z normalnego wieku emerytalnego zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w szkodliwych..chociaż na odmianę POlicji SB-kom i Wojsku oświadczył: Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących ". Kim jest też ta Kopacz -niby lekarz-Premier --która popierając to wszystko , tak wielu ludzi skazała na egzystencje lub nie dożycie emerytury gdyż każdego Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )-- bez renty ani emerytury. .. Kim Ona jest: -Lekarzem POlskiego obozu pracy w stylu Oświęcim? -wówczas i obecnie ludzie muszą udawać, że zdrowie mają OK gdyż inaczej Kaput. Codziennie spotykam ludzi którzy takich jak Oni przeklinają z nienawiścią! ........................"spotkałem przed wyborami Prezydenckimi starego styranego pracownika który wracał z nocnej zmiany w pracy i zameldował Mi że ma 48lat pracy nie licząc szkoły. Stwierdził,że gdyby miał głosować na Komorowskiego to wolał by sobie rękę uciąć !---już od kilku lat 9na 60 lat zycia0 powinien być na emeryturze która była by wyższa niż Jego obecny zarobek i czy Komorowski Mu to naprawi - nie tylko musi chodzić do pracy włócząc ledwo nogami ale w dodatku od kilu lat jest stratny finansowo. ...itd -- i to ma być Lekarz a pfu na nią.
Zgłoś
X XXXL 2016-04-02 15:03:35
ooooo,szkoda że juz wyszedła,myślałem że zostanie tam na długo,bardzo dług a tu lipa,
Zgłoś
M motylek 2016-04-02 11:40:29
Do podatnik gruntu"B" gminy: gdzie widzisz tą klasę , chyba w działaniu największego szkodnika tej kobiety , kołowrota i mąciciela . nic nie zrobiła dla lepszego jutra przeciętnego Polaka , pamięć widzę krótka , te wszystkie skandale i afery za PO widać zamiecione pod dywan , ale teraz jest odpowiedni czas , aby rozliczyć to kolesiostwo elity śmietankowej. Ale jaja wyrazy uznania , dla czego pytam , największej szkodnicy w psuciu patriotycznych i konstytucyjnych praw człowieka , bezprawne odbieranie dzieci rodzinom z powodu biedy , takie było jej bandyckie prawo. Niech wraca , nawet do krainy białych niedźwiedzi - tam jej miejsce i zbieranie laurów , my już dziękujemy za afery i korupcję oraz bezprawie.
Zgłoś
PG podatnik gruntu"B" gminy 2016-04-01 21:50:07
Klasa kobieta nic dodać, nic ując! Najszczersze wyrazy uznania Pani Ewo Kopacz.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!