Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
R Ron 2017-05-09 08:55:12
Do Sav: Typowe podejście ludzi nierozumiejących na czym polega wspólnota. Bierzemy od Niemców kasę na infrastrukturę i dopłaty dla rolnictwa, żądamy aby pozwolili naszym rodakom pracować u siebie ale jak oni o coś poproszą w zamian to od razu jest wtrącanie się w nasze sprawy. Pewnie nie pamiętacie poziomu życia sprzed wejścia do Unii. Ja dobrze pamiętam i nie chciałbym sobie przypominać. Generalnie też jestem przeciwko wpuszczaniu muzułmanów do Polski, szczególnie młodych facetów bez rodzin ale jakąś solidarność powinniśmy wykazać skoro juz jesteśmy w rodzinie która na codzień bardzo nam pomaga.
Zgłoś
S Sav 2017-05-09 02:11:32
Do puszatek: Dokładnie tak. Dlaczego mamy ponosić konsekwencje za samowolne decyzje Merkel? Bo co? Wspólnota? Do rzyci, z taka wspólnotą. Autorytarne żady już pare razy mieliśmy, niech się w nos pocałują.
Zgłoś
P puszatek 2016-04-08 15:42:38
Jestem zdecydowanie przeciw przyjmowaniu ludzi o tak odmiennej "kulturze". Nie chcę pracować na nierobów i darmozjadów. Nie chcę skradać się po mieście, aby nie wpaść w łapska dzikusów. Chcę bezpieczeństwa dla nas i naszych pokoleń.
Zgłoś
D doro 2016-04-07 01:10:10
A co na to Nowoczesna i Kod?
Zgłoś
S s 2016-04-06 12:36:42
Poseł Święcicki chyba nie zdaje sobie sprawy że s tch & tysięcy zrobi się wkrótce 20 tysięcy i tak bez końca .Rząd przyjmując będzie musiał ich utrzymywać i również bez końca bo oni na pewno nie są skorzy do pracy i będą bez końca żyć z zasiłków .Rząd zgadzając się na przyjęcie samotnych matek chyba zdaje sobie sprawę z tego że do tych samotnych matek mogą dołączyć rodziny tych samotnych i do tych rodzin, rodziny i znowu tak bez końca
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!