XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
K Krys 2015-09-29 17:32:49
Brawo Nowoczesna i Ryszard Petru ! Nareszcie słyszę coś co jak się spełni sprawi, że moje wnuki będą żyły w NOWOCZESNEJ POLSCE ! Trzymam kciuki !
Zgłoś
HS historia sie powtarza 2015-09-28 14:57:58
Do Bartek za Nowoczesną: w latach 50 były takie organizacje co młodzież ze wzruszeniem rozkułaczały chłopów, płakali jak zmarł Stalin
Zgłoś
A ab 2015-09-28 13:19:52
Chyba jedyna rozsądna partia. Oby dostała sie do Sejmu !
Zgłoś
O Obywatel 2015-09-28 13:10:48
Szkoda, że w tych wszystkich hasłach wyborczych nie poświęcona czasu temu co istotne dla młodych 1. ustawianie konkursów na wszystkie stanowiska w administracji 2. w polska wschodnia wymaga wprowadzenia do systemu nauki przedmiotu : niewolnictwo bo tylko za takie wynagrodzenie mogą tu młodzi pracować 3. Wykorzystanie funduszy strukturalnych z EFS a właściwie to pieniędzy przejadanych przez firmy szkoleniowe dla których jest to poprostu wieczne źródło utrzymania
Zgłoś
E Ewa 2015-09-28 13:03:31
Brawo Nowoczesna! Mam nadzieję, że uda się tej partii zdobyć jak najwięcej głosów. Jak sobie pomyślę, o ekipie Kaczora to chcę się pociąć... Ekipa Kopacz już coraz mniej ma do zaoferowania, a do tego boją się nowoczesności i czarnych grubasów w sutannach (o PiS to nawet nie wspomnę, ci to na garnuszku kleru żyją i bez wazeliny do ich tyłków wchodzą...). Program Nowoczesnej w końcu pokazuje, że jest szansa. I ja taka szansę wybieram.
Zgłoś
T Tomek 2015-09-28 12:35:00
No to czemu ta ekipa Nowoczesnej, która przecież latami współpracowała z Tuskiem, tego nie zrobiła?
Zgłoś
T Taxi-gsm 2015-09-28 10:47:31
I tylko brakuje mi postulatu, aby lato było latem, z zima zimą! i dalej :" także stosować zasadę "jeden przepis przybywa, dwa przepisy ubywają"." No i każdy wydatkowany dodatkowy miliard z budżetu powoduje wzrost przychodów budżetowych o 3 miliardy. No i brakło mi: "Gwałt i słabość bronią wchodu: Gwałt niech się gwałtem odciska, A ze słabością łamać uczmy się za młodu! Super, super bełkot
Zgłoś
BZ Bartek za Nowoczesną 2015-09-28 09:12:19
Wysłuchałem cały kongres. Powiem szczerze, że się wzruszyłem. Usłyszałem rzeczy, które mi również przychodziły na myśl w kontekście "co zrobić żeby w Polsce było lepiej". Kultura i poziom. Na to czekałem, na Nowoczesną zagłosuję.
Zgłoś
WO wyborca ostateczny 2015-09-26 21:26:30
co to ta nowoczesna? Jakiś twór spindoktorów?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!