Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
W www 2015-09-28 14:39:27
sPISkowcy zawsze w historii działali pod osłoną nocy a po wyborach dowiemy się co przygotowali ojczyźnie.
Zgłoś
A Anna 2015-09-26 19:13:01
Do IQ: oczywiscie ze Prezydent wszystkich POlakow, dla ktorych dobro Polski i jej obywateli jest sprawa najwazniejsza
Zgłoś
S Stanislawa 2015-09-26 19:10:28
A co w tym niestosownego czy skandalicznego? Prezydent spotyka sie z prezesem najwiekszej parti politycznej , ,ktora byc moze po wyborach bedzie rzadzic.Spotkali sie prywatnie w Instytucie im Lecha Kaczynskiego , na Zoliborzu po 21 :00 spotkanie trwalo 2,5 godziny. PO i mainstreamowe media z ogromnym bolem donosza to skandal!! nie wiem czy dlatego ze spotkali sie w Instytucie , a nie np. u"" sowa i przyjaciele""?Dla mnie to dobry obyczaj , tak spotykal sie i Kwasniewski i Komorowski , wtedy nikogo to nie dziwilo teraz jest inaczej. Uwazam lepiej ze spotykaja sie politycy wielcy PATRIOCI , dla ktorych sprawy POLSKI i POLAKOW sa najwazniejsze. Bardziej przeraza mnie GANG LOKAJOW, co to dba o interesy Niemiec oraz Brukseli to jest SKANDALEM
Zgłoś
I IQ 2015-09-26 13:26:09
Tak, tak to przecież prezydent wszystkich Polaków !!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!