REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Robert Kołakowski

KOMENTARZE

• Ciechanowianin 2016-11-01 13:46:15
    Zgadzam się z przedmówcą! Przez wiele lat był Pan Posłem ziemi ciechanowskiej i wszystko było w porządku. Ostatni rok, rok z Panią A.C zniszczył Pański społeczny dorobek. Panie Robercie, jesteśmy z Panem!
  • Mieszkaniec Ciechanowa 2016-10-31 14:37:26
    Powodzenia Panie Robercie! Jest Pan jedynym właściwym Posłem wywodzącym się z ramienia PiS w naszym okręgu. Dobrze wiemy, że za Panią A.E.C stoją układy, szajki. W pojedynkę nie miałaby szans. Zniszczyła struktury PiS w Ciechanowie, zniszczyła Radę Miasta, co jeszcze zniszczy?
    Mam nadzieję, że prawo i sprawiedliwość zwyciężą również w tej sytuacji, Pani A.C powinna zastanowić się nad tym co robi.
    ZWYCIĘŻYMY!!!
  • wyborca 2016-06-13 20:14:57
    Proszę nie przejmować się tymi pisakami. To konkurencja która zna tylko takie sposoby wspinania się na szczyty. W Opinogórze pani AC przechodzi samą siebie.
  • wyborca z Ciechanowa 2015-10-28 09:29:32
    GRATULACJE PANIE POŚLE!!!!!!!!!!!!! MIMO TEGO OPLUWANIA PRZEZ PANA "przyjaciół" ZDOBYŁ PAN IMPONUJĄCY WYNIK. G R A T U L A C J E!!!!!!!!!!!!!!!
  • Maria Jan 2015-10-27 18:05:59
    Do mieszkanka ciechanowa: Nie podpisuj się jako mieszkanka ciechanowa , bo w Ciechanowie nie ma ludzi o takich ptasich móżdżkach. I jeszcze jedno - pantoflarz a nie pantoflaz. No ale niski poziom kultury, mały rozumek i wszystko jasne.Żenujące
  • mieszkanka ciechanowa 2015-10-26 17:15:35
    nieczuły na ludzą lrzywdę kłamca pantoflaz swojej siostrzyczki
  • Biuro Poselskie 2015-10-23 23:45:47
    Informujemy, że postanowieniem Prokuratora Rejonowego w Ciechanowie z dnia 20.10.2015r. wszczęte zostało dochodzenie pod sygnaturą Ds. 1649/15 w sprawie zamieszczania na forach internetowych zniesławiających wpisów dot. posła Roberta Kołakowskiego w październiku 2015 roku tj. o czyn z art.212 paragraf 1 i 2 kk.
  • Pamela 2015-10-23 17:33:02
    Pana nadzieja umiera dziś, a pana koniec w niedzielę o 22,00. Zegnaj Rumcajsiku, praca czeka, mechanik lub elektryk.
  • Gość 2015-10-23 17:30:19
    Do mały: To nie Prezes to fotomontaż.
  • Zegarek 2015-10-23 16:20:42
    Chodził Pan jak szwajcarski/ w nawiązaniu do Pana chwalenia się kontaktami w Szwajcarii - które nic nie wniosą do Ciechanowa a tylko wjazdy sobie Pan załatwi / zegarek ale przy swoich sprawach. Może zrobi Pan wyjazd swoim samochodzikiem - ale to by było za drogo , trzeba składać na Porsze . Mam nadzieje , że wyborcy Pana będą wiedzieć co zrobić by dokonała się zmiana na lepszego posła lub posłankę . Ciechanów bez posła RK to lepszy klimat .
  • Edward 2015-10-23 15:39:31
    Głosujcie na mniejsze partie obojętnie na którą, ciechanowski pis się żre nie potrafią się dogadać a maja się za katolików. Pokażmy im czerwoną kartkę. Wierzę w mądrość wyborców!
  • 25.10 ŻEGNAMY PANA 2015-10-23 11:05:16
    No i znów pokazał się Pan tylko na zdjęciach w swoim biuletynie. To nie sztuka jechać do Szwajcarii , posłowie z różnych opcji mają wyjazdy zagraniczne. To nie sztuka zakładać komitety budowy Krzyża Katyńskiego / ile jest ich już w kraju / , budowy kolejnego pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej / też są / a gdzie działalność dla ludzi dla miasta społeczności . Pomnikami nic nie zmienimy , Katyń zostaw Pan historykom . Przodków też każdy ma to nie nowina. Po prostu dotychczasowa Pana działalność to mierność nad miernościami !!! Na Pana nie zagłosuje i cześć, powodzenia na nowej drodze ale poza parlamentem.
  • mały 2015-10-23 10:49:40
    Prezes promuje tzw. posła Kołakowskiego w Radio 7! Czy wie, co robi? I jak tu zagłosować na taki PIS!
  • Nie Hanka 2015-10-23 09:56:09
    Zobaczyłam zdjęcie profilowe wśród kandydatów i pierwsze co mi przyszło do głowy to "O mój Boże, a co to za Rumcajs?!" Na żyletki zabrakło?
    A teraz po przeczytaniu kilku komentarzy i artykułu na stronie Gazeta Polonii pt. Cicha koalicja PiS/PSL dodam, że ten Pan nie otrzyma mojego głosu.
  • Wyborca nie tego pana 2015-10-22 23:47:49
    Całe szczęście, że w dekalogu nie ma przykazań:
    Nie łżyj, Nie knuj, Nie kombinuj.
    Jest co prawda przykazanie: Nie cudzołóż, ale w sferze politycznej powinno się je chyba zmodyfikować na: Nie pier...ol!
    Dlatego ZMIANA W CIECHANOWSKIM PiS !!