XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
B Biłgorajak 2015-10-23 21:31:25
Powodzenia panie Grzegorzu jest pan najlepszy oby wszyscy posłowie byli tak uczciwi
Zgłoś
GB Grzegorz Buczek 2015-10-13 13:42:08
Proszę szanownego pana o spokój i wyrozumiałość. Dałem wywiad dla gazety, w której mówię o konkretach, nie sloganach. Mówię o moich sukcesach i nie tylko. Proszę się zapoznać z wywiadem. bilgoraj.com.pl/dlaczego-mieliby-mi-nie-zaufac-na-tle-innych-partii,,3,11,11,1,14429,n.html Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. facebook.com/profile.php?id=100009543271674 lub Email: gbuczek87@gmail.com Pozdrawiam.
Zgłoś
W Witold 2015-10-13 13:03:32
Do wielebny: piszesz dużo najgorsze tylko że nic mądrego a jedynie ziejesz nienawiścią jak można w ogóle dać na ten bełkot jakąś odpowiedź a co do promili to zobacz sobie jak to wygląda w innych krajach to się przekonasz że Korwin nie proponuje jakichś bzdur a sensowne rozwiązania które obowiązują w innych krajach z dobrym skutkiem
Zgłoś
W wielebny 2015-10-06 09:45:55
Janusz Korwin-Mikke chce by kierowca mógł mieć we krwi nie 0,2 promila alkoholu we krwi, tylko mężczyzna 1 promil, a kobieta 0,6. pytanie czy to to jest program wyborczy ? czy belkot kogos po maplce alkoholu kto ma zaniki korowo-podkorowe ? Pozdrawiam Wielebny :) moze bedzie odpowiedz konkretna prosze
Zgłoś
W wielebny 2015-10-05 23:28:27
zadalem konkretne pytania otrzymalem wodolejstwo.wiec to co KORWIN glosi to matrix, sekty i inne stowarzyszenia maja z reguly swojego gury ktory potrafi fajniie manipulowac ale smietane to spija on inni placa jego rachunki ale mimo to dzieki za odpowiedz nie jest mi po drodze z Korwinem-czasy wlaki o ogien fajnie oglada sie w kinie .Polsce nie potrzeba rewolty czy Sparty to nie te czasy-w swoich zalozenia czesc ludzi i to znaczna zepchnelibyscie do poziomu wegetacji jeszcze gorszej nie obecnie czy oto chodzi-ale gdyby tak to Ty i inni Krowinowcy winni spoleczenstwo najpierw zaplacic za wyksztalcenie i wychowanie poczawszy od zlobka a skonczywszy na szkole wyzszej-.Nie mnie Pozdrawiam bo dyskusja wymiana pogladow zawsze ubogaca i dziala w obie strony. Pan J,Walldorf wraz ze swoim Puzonem( to jamnik) mawial muzyka lagodzi obyczaje.dyskusja w okresie kampanijnym nie musi byc na noze bo moze byc ostra ale z poszanowaniem innych :) jeszcze raz Pozdrawiam.Wielebny
Zgłoś
W wielebny 2015-10-04 21:50:24
Do Grzegorz Buczek: chlopie nie ty jeden pracujesz czy pracowales po 14 godzin sa takie zawody gdzie pracuje sie 24 a nawet 48 godz non stop i nikt tym sie nie chwali a ze byles w USA ok jesli chciales cos wiecej odlozyc to musiales liczyc sie z praca po 14 godz- zaden temat do chwaly ot samo zycie. startujesz do Sejmu -wiec powiedz jakie masz w polityce osiagniecia w zyciu spolecznym co chcesz zmienic czy poprawic ale konkrety a nie slogany co dla mlodych ale tez co dla starszych i jedno pytanie wazne jak myslisz czy Twoi rodzice czy rodzice Twoich kolegow jako emeryci zaakcepotaliby te zmiany czy to tylko fikcja. Korwinn Mikkre ubezpieczony w KRUSIE- a majate ok 6 mln zlotych utrzyma sie z wynajmu a inni?
Zgłoś
GB Grzegorz Buczek 2015-09-25 17:30:18
Witam państwa. Nazywam się Grzegorz Buczek mam 28 lat od pokoleń moja rodzina związana jest z miastem Biłgoraj moi dziadkowie i pradziadkowie przeżyli w tym mieście piekło II wojny światowej. Mam wspaniałą żonę i piękną malutką córeczkę. Studiowałem ekonomię o specjalizacji: Obsługa runku nieruchomości. Podczas studiów i po studiach latałem do USA, ciężko pracowałem niekiedy 14 godzin dziennie. Rok temu wróciłem na stałe do Biłgoraja. Jestem samoukiem informatyki więc wykorzystałem okazję na pracę, aby zostać informatykiem o specjalizacji technicznej oraz wsparciem IT. Wyznaję ekonomię klasyczną, najbardziej lubię Austriacką szkołę ekonomii takich myślicieli jak Lidvig von Misses.
Zgłoś
AJ Artur Jankowski 2015-09-25 10:17:53
Chłopie zmień grafiki w adwordsach, fatale są bierz przykład z kolegi z południa polski pozdrawiam / Zwolennik Korwina PS piszę w dobrej wierze, mózg reaguje na reklamy pomijając je, twoja wygląda typowo, jak reklama pisu czy po
Zgłoś
W Witold 2015-09-24 14:15:10
To chyba logiczne jak startuje z list partii Korwin to nie jest z PIS-U
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!