REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Jarosław Kaczyński

KOMENTARZE

• Areszt. 2017-05-23 21:01:58
    Po zmianie Rzadu odrazu ARESZTOWAC!!!.Chce wywolac Wojne Domowa w Polsce.
  • Antykomuch 2017-05-17 11:52:53
    Do PL.😀: A czym PIS różni się od PZPR? Ja szczególnej różnicy nie widzę. Wspólnie z "Razem" są najbardziej lewackimi partiami na scenie politycznej chociaż deklarują co innego.
  • PL.😀 2017-05-15 20:52:12
    Jaki pan, taki kram! Jaki przewodniczący, taka partia! Jaki program, takie opinie! Jaka praca, takie poparcie... I tak trzymać!!! Gonić czerwoną hołotę, zdrajców i sprzedawczyków od koryta.
  • Marek Skomorowski Chełm 2017-05-08 16:15:58
    Do Monia: Witam ,Solidarna Polska i Prawo i Sprawiedliwość to jedność, z uwagi na powyższe reprezentowałem prawice na Marszu Wolności 06.05.2017roku Marek Skomorowski. Tak na marginesie kończy się Wam paliwo, centralizacja samorządów nieunikniona, czas po latach barbarzyństwa, bezprawia przywrócić ład konstytucyjny i porządek prawny w Polsce.
  • Monia 2017-05-08 15:50:40
    Gdzie masz kotka Jareczku, a twój buras , byłem na marszu Wolności z czarną i Antonim ? ☺ Pozdrawiam Monika
  • Marek Skomorowski Chełm 2017-05-04 18:22:31
    Na miłość Boską Jarosławie przebodź się:Wetowana nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych Przez świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego obawy się potwierdziły, niespójny system planowania przestrzennego doprowadzi do dewastacji przyrody, między innymi drzewostanów cennych fragmentów krajobrazowych co przełoży się na niską jakość środowiska(dwutlenek węgla , trujemy się wzajemnie). Najistotniejszy ogniwem destabilizujący Państwo Polskie jest, największa w historii powojennej Polski afera gruntowa, gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas na cele nierolnicze „B” mieszkalne, właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań, w związku z powyższym nie można ich sprzedać itd.
  • NIEWDZIĘCZNI POLACY 2017-05-04 15:56:46
    Do WDZIĘCZNI POLACY !!!: Nas proszę nie mieszać we wdzięczność dla tego zakompleksionego pozbawionego kontaktu z rzeczywistością, żądnego władzy karła moralnego o rozbuchanym ego.
  • WDZIĘCZNI POLACY !!! 2017-05-04 00:09:40
    Dziękujemy za całe dobro dla Polski i dla nas Polaków !!!! Nareszcie jest szansa by dzięki panu :- Polska była Polską!!!
  • Państwo przestępcze w UE! 2017-05-02 23:14:28
    Owiana tajemnicą niewyjaśnionych hipotez śmierć Andrzeja Leppera obawiam się nigdy nie zostanie wyjaśniona, Wasi wspólnicy od afery gruntowej PSL-SLD z pewnością dowody zatarli, do czego przestępcy są w stanie się posunąć wszyscy już wiedzą, po ujawnieniu szczegółowych kolejnych kulisów największej w historii powojennej Polski afery gruntowej.
  • prawica nie PiS 2017-05-02 20:55:00
    Panie Jarosławie Kaczyński dotychczas bylem dumny że jestem Polakiem, Komitet Polityczny PiS ośmieszył nie tyko polityków prawicowych,lecz Nasz kraj, z którego ze śmiechu bolą brzuch większość społeczeństwa zamieszkujący powyższą półkule świata. Ubolewam iż nie wiecie co to jest honor, z uwagi iż nie słyszeliśmy oby zakały Narodu Polskiego zrzekły się mandatu poselskiego. Dotychczasowy nie używałem znajomości przewyższających Polskę kilkunastokrotnie w fundamentach demokratycznych, lecz zapewniam przestępcze zgniłe zadki komunistyczne, będziecie spieprzali tam gdzie pieprz rośnie , stacjonujące właśnie wojska Amerykańskie w Polsce, mogą się stać zgubą dla postkomunistów łamiących standardy Państwa demokratycznego prawa.
  • prawica nie PiS 2017-05-02 19:57:03
    Panie Jarosławie Kaczyński dotychczas bylem dumny że jestem Polakiem, Komitet Polityczny PiS ośmieszył nie tyko polityków prawicowych,lecz Nasz kraj, z którego ze śmiechu bolą brzuch większość społeczeństwa zamieszkujący powyższą półkole świata. Ubolewam iż nie wiecie co to jest honor, z uwagi iż nie słyszeliśmy oby zakały Narodu Polskiego zrzekły się mandatu poselskiego. Dotychczasowy nie używałem znajomości przewyższających Polskę kilkunastokrotnie w fundamentach demokratycznych, lecz zapewniam przestępcze zgniłe zadki komunistyczne, będziecie spieprzali tam gdzie pieprz rośnie , stacjonujące właśnie wojska Amerykańskie w Polsce, mogą się stać zgubą dla postkomunistów łamiących standardy Państwa demokratycznego prawa.
  • POLAK 2017-04-26 09:14:45
    Moje osobiste odczucie odnośnie P Macierewicza Ten Pan dla swoich niecnych celów wykorzystuje Tragedie Smoleńsko Wykorzystuje Pana uczucie i smutek po stracie Brata ale życie toczy się dalej Z tego Pana to dobry psycholog podporządkował sobie Pana i pół POLSKI CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ
  • PiS Hańba Wstyd! 2017-04-22 11:17:14
    Hochsztapler , oszust, przypomnij sobie dziadku co mówiłeś społeczeństwu na wiecu przedwyborczym PiS 2015rok w Białymstoku, zabiegając do głosownia na kandydata byłego marszałka woj. Podlaskiego" nie bujdzie się grunty pozostaną jak są"kolejne " dotychczas nie powalali Wam wypowiadać się w bastionie"widocznie celem obyście się sami nie-wyjebali gdyż na największej w historii powojennej Polski aferze gruntowej gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas w obrębach gmin na „B” mieszkalne, okradliście społeczeństwo z resztek godności osobistej, również z obrębów Miast, ponieważ budynki i nieruchomości straciły na wartości, łamane były i są prawa człowieka w obszarze obejmujący terytorium Polski, właściciele gruntów nie byli stronami postępowań podczas przeprowadzonych tzw. Modernizacji gruntów z środków Unijnych na cele nierolnicze.
  • zwolennik pisu 2017-04-20 21:09:56
    Uwolnij nas od Macierywicza bo to szkodnik psuje nam opinnie
  • Polak Alkoholik 2017-04-18 13:34:52
    Do POLAK KATOLIK: Jarosław, Polskę zbaw od swojej obecności w polityce.