REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Jarosław Kaczyński


KOMENTARZE

 • Prawo! Precz PiS! 2017-06-20 16:35:11
  Do Wyrozumiały: Bzdury pleciesz, Jarosław Kaczyński ma wpływ na zmiany w Polsce, owszem jest obłąkany, boi się wyjść w pojedynkę do ludzi, lecz raczej są to objawy choroby paranoicznej ,ubolewające że ma wpływ na całokształt Rządu Polskiego, Misiewicza zrobili w jajo na Nowogrodzkiej i odwołali. Młodzi nie mają szans się wybicia w sitwie przestępczej ,widocznie zaczął kopać gdzie nie powinien, wokół szpiegów obecnego wywiadu. Lecz kto ich osądzi? Zbigniew Ziobro śmieszne!!!
 • Wyrozumiały 2017-06-20 16:01:28
  Ja bym tak chopa nie krytykował. Z jednej strony naczytał się książek o bohaterach i chwalebnych czynach, z drugiej nigdy nie rozmawiał z człowiekiem z ulicy, nie zrobił zakupów i nie leżał z suwerenem na jednej plaży. Może to że jest szkodnikiem i mu nie wychodzi to wcale nie jego wina. Może biedaczysko chce dobrze tylko nie rozumie że podejście do rządów w stylu 17 wieku, niekoniecznie musi się sprawdzać w 21 i że demokracja to nie jest ten sam ustrój który wtedy panował w Polsce? Myślę że najlepszym sposobem traktowania go jest rozmawianie z nim jak ze schizofrenikiem. Należy potakiwać, nie kłócić się ale nie pozwalać mu wpływać na nic poza tym kiedy ma zaspokajać własne potrzeby (te nie wpływające na innych).
 • Prawica "Nie" PiSdecja! 2017-06-20 15:26:21
  Wiesz dobrze że nie mogę użyć słowa oficjalnie.
 • Prawica "Nie" PiSdecja! 2017-06-20 13:27:35
  Aktywni Agenci dawnego KGB z woj Lubelskiego nawet się z Was oficjancie śmieją , zdestabilizowaliście cały system prawny w Polsce, w imię czego?
 • Areszt. 2017-05-23 21:01:58
  Po zmianie Rzadu odrazu ARESZTOWAC!!!.Chce wywolac Wojne Domowa w Polsce.
 • Antykomuch 2017-05-17 11:52:53
  Do PL.😀: A czym PIS różni się od PZPR? Ja szczególnej różnicy nie widzę. Wspólnie z "Razem" są najbardziej lewackimi partiami na scenie politycznej chociaż deklarują co innego.
 • PL.😀 2017-05-15 20:52:12
  Jaki pan, taki kram! Jaki przewodniczący, taka partia! Jaki program, takie opinie! Jaka praca, takie poparcie... I tak trzymać!!! Gonić czerwoną hołotę, zdrajców i sprzedawczyków od koryta.
 • Marek Skomorowski Chełm 2017-05-08 16:15:58
  Do Monia: Witam ,Solidarna Polska i Prawo i Sprawiedliwość to jedność, z uwagi na powyższe reprezentowałem prawice na Marszu Wolności 06.05.2017roku Marek Skomorowski. Tak na marginesie kończy się Wam paliwo, centralizacja samorządów nieunikniona, czas po latach barbarzyństwa, bezprawia przywrócić ład konstytucyjny i porządek prawny w Polsce.
 • Monia 2017-05-08 15:50:40
  Gdzie masz kotka Jareczku, a twój buras , byłem na marszu Wolności z czarną i Antonim ? ☺ Pozdrawiam Monika
 • Marek Skomorowski Chełm 2017-05-04 18:22:31
  Na miłość Boską Jarosławie przebodź się:Wetowana nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych Przez świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego obawy się potwierdziły, niespójny system planowania przestrzennego doprowadzi do dewastacji przyrody, między innymi drzewostanów cennych fragmentów krajobrazowych co przełoży się na niską jakość środowiska(dwutlenek węgla , trujemy się wzajemnie). Najistotniejszy ogniwem destabilizujący Państwo Polskie jest, największa w historii powojennej Polski afera gruntowa, gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas na cele nierolnicze „B” mieszkalne, właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań, w związku z powyższym nie można ich sprzedać itd.
 • NIEWDZIĘCZNI POLACY 2017-05-04 15:56:46
  Do WDZIĘCZNI POLACY !!!: Nas proszę nie mieszać we wdzięczność dla tego zakompleksionego pozbawionego kontaktu z rzeczywistością, żądnego władzy karła moralnego o rozbuchanym ego.
 • WDZIĘCZNI POLACY !!! 2017-05-04 00:09:40
  Dziękujemy za całe dobro dla Polski i dla nas Polaków !!!! Nareszcie jest szansa by dzięki panu :- Polska była Polską!!!
 • Państwo przestępcze w UE! 2017-05-02 23:14:28
  Owiana tajemnicą niewyjaśnionych hipotez śmierć Andrzeja Leppera obawiam się nigdy nie zostanie wyjaśniona, Wasi wspólnicy od afery gruntowej PSL-SLD z pewnością dowody zatarli, do czego przestępcy są w stanie się posunąć wszyscy już wiedzą, po ujawnieniu szczegółowych kolejnych kulisów największej w historii powojennej Polski afery gruntowej.
 • prawica nie PiS 2017-05-02 20:55:00
  Panie Jarosławie Kaczyński dotychczas bylem dumny że jestem Polakiem, Komitet Polityczny PiS ośmieszył nie tyko polityków prawicowych,lecz Nasz kraj, z którego ze śmiechu bolą brzuch większość społeczeństwa zamieszkujący powyższą półkule świata. Ubolewam iż nie wiecie co to jest honor, z uwagi iż nie słyszeliśmy oby zakały Narodu Polskiego zrzekły się mandatu poselskiego. Dotychczasowy nie używałem znajomości przewyższających Polskę kilkunastokrotnie w fundamentach demokratycznych, lecz zapewniam przestępcze zgniłe zadki komunistyczne, będziecie spieprzali tam gdzie pieprz rośnie , stacjonujące właśnie wojska Amerykańskie w Polsce, mogą się stać zgubą dla postkomunistów łamiących standardy Państwa demokratycznego prawa.
 • prawica nie PiS 2017-05-02 19:57:03
  Panie Jarosławie Kaczyński dotychczas bylem dumny że jestem Polakiem, Komitet Polityczny PiS ośmieszył nie tyko polityków prawicowych,lecz Nasz kraj, z którego ze śmiechu bolą brzuch większość społeczeństwa zamieszkujący powyższą półkole świata. Ubolewam iż nie wiecie co to jest honor, z uwagi iż nie słyszeliśmy oby zakały Narodu Polskiego zrzekły się mandatu poselskiego. Dotychczasowy nie używałem znajomości przewyższających Polskę kilkunastokrotnie w fundamentach demokratycznych, lecz zapewniam przestępcze zgniłe zadki komunistyczne, będziecie spieprzali tam gdzie pieprz rośnie , stacjonujące właśnie wojska Amerykańskie w Polsce, mogą się stać zgubą dla postkomunistów łamiących standardy Państwa demokratycznego prawa.