XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 21

DODAJ KOMENTARZ
M miro 2016-12-07 19:44:26
Byś się wstydził nieuku karierowiczu .Kłamco, twoje dzieci cię ocenią.
Zgłoś
PS Paweł Szablewski 2016-04-25 10:22:08
Do Robert Rybicki: Niestety. Dlatego w tym państwie jest jak jest. Trzymam kciuki za Ciebie i pozdrawiam.
Zgłoś
RR Robert Rybicki 2016-01-07 16:11:14
Biegła znajoość języków, 6 lat studiów w dwóch krajach i nie widzę ogłoszeń o pracę w resortach. Kumoterstwo partyjne to jedyny sposób obstawiania stanowisk państwowych.
Zgłoś
JN jan niedoinformowany 2015-12-30 13:46:59
Czy ten facet poza pochodzeniem i przynależnością do PiS, ma jeszcze ukończona szkołę podstawową ?
Zgłoś
T tym 2015-12-19 18:32:08
BMW
Zgłoś
O Olaf 2015-10-18 22:01:40
Już sam Antoni jest dostatecznym zagrożeniem dla victorii PiSu, A do tego jeszcze jego giermkowie. Toż to aż niesmaczne. Niech teraz kto inny Antoniemu teczkę nosi , nie akurat poseł Bartek. Że też pisiaki idą na takie okpione kandydatury.
Zgłoś
K KAMIL 2015-10-15 10:13:41
Do Wnikliwy: Nie ma wyjścia jeśli chcemy Polski uczciwej to tylko PIS, co zrobiła PO-PSL -AFERY,KORUPCJA,USTAWIANIE CZŁONKÓW NIK,Ostatnio afera w Giełdzie pap.wartościowych jeśli chodzi o prywatyzację spółki Ciech. Nie mamy wyjścia TYLKO PIS,jeśli nie chcesz tego czy innego Kandydata z PIS TO WYBIERZ INNEGO
Zgłoś
W Wnikliwy 2015-10-14 19:07:27
Do KAMIL: W takim razie życzę głębszej refleksji przedwyborczej i rozważenia również innych kandydatur;) Z posłami takiego kalibru szykują się kolejne 4 lata przepychanek między miernymi aparatczykami partyjnymi(nie jestem anty-PiSowcem, wręcz przeciwnie, najprawdopodobniej zagłosuję właśnie na tę partię)
Zgłoś
K KAMIL 2015-10-14 11:11:40
Do Wnikliwy: wkleiłem tylko to co jest na Stronie i mówię to jako jego wyborca. Nie jestem Bartkiem Misiewiczem.
Zgłoś
W Wnikliwy 2015-10-13 20:58:42
Do KAMIL: Doświadczenie jak napisał Pan, czy jak napisał kandydat na ulotce? Czy może to jedna i ta sama osoba?:) ( w ostatnim akapicie pisał Pan w pierwszej osobie więc lekko się gubię) Mam wrażenie, że postrzega Pan politykę wyłącznie jako przysłowiową "grę o stołki", a mimo wszystko nie o to w tym chyba chodzi. Właśnie po to, żeby wiedzieć co i jak ma robić przyszły polityk, powinien mieć jakiekolwiek doświadczenie w innej branży niż polityka, jakąkolwiek wiedzę, pomysł na siebie, na to czym się zajmie. Na cóż komu poseł, którego specjalnością jest bycie posłem? Taki styl prezentuje obecna władza PO-PSL, gdzie na pierwszym planie są zakulisowe gierki, promowani są najwytrawniejsi gracze, a nie specjaliści. Z perspektywy 8 lat widać, że nie jest to chyba najbardziej korzystne dla Polski, a Pan Misiewicz wygląda na właśnie takiego kandydata - nie mam co robić w życiu, ponoszę teczkę, popilnuję projektora, to może zostanę posłem, będzie spoko.
Zgłoś
K KAMIL 2015-10-13 12:20:08
Do Wnikliwy: dla Mnie poseł powinien mieć takie doświadczenie jakie napisałem. Trzeba mieć takie doświadczenie polityczne by wiedziec co i jak ma robic przyszły Polityk.
Zgłoś
W Wnikliwy 2015-10-12 23:35:00
Do KAMIL: Wybaczy Pan, ale założenie, że skoro jest z PiS to jest wykształcony jest najzwyczajniej w świecie dość zabawne:) Mógłby się pochwalić swoją Alma Mater. Co do kompetencji, to z całym szacunkiem, ale przeróżne nominacje w ramach struktur partyjnych nie świadczą o ich posiadaniu. Jeśli doświadczenie kandydata i jego horyzonty kończą się na pracy jako "szef biura" oraz "bliski współpracownik" to dowodzi, że owszem posiada on kompetencje, ale do kierowania jakimś sporym sekretariatem ( bo szefowie biur tym się zajmują). Ktoś aspirujący do zasiadania w ławach Sejmu powinien znać się na czymś więcej niż na kwestiach organizacji zaplecza biurowego. Może nie być "ekspertem", ale powinien chociaż "liznąć" wiedzy z jakiejkolwiek dziedziny, która stanowi problem legislacyjny wymagający naprawy. Powinien móc zająć się w Sejmie jakimś "konkretem", coś wnosić swoją osobą i doświadczeniem. Mam proste pytanie: Na czym, poza pracą sekretarki, zna się Pan Misiewicz? Z góry uprzedzam, że moja wypowiedź nie miała na celu dewaluowania pracy sekretarek, bez której niemożliwe byłoby sprawne wykonywanie pracy merytorycznej. Sądzę jednak, że nie jest to profil umiejętności wystarczający dla Posła na Sejm RP.
Zgłoś
K KAMIL 2015-10-12 12:32:42
Do Wnikliwy: Wykształcenia tu nie wpisał,ale tak jak wszyscy z PIS jest wykształcony. A co do kompetencji to ma duże: stąpił do Prawa i Sprawiedliwości, dwa lata później z nominacji Prezesa PiS pana Jarosława Kaczyńskiego został członkiem Rady Politycznej PiS. W 2011 r. pracował przy Zespole Pracy Państwowej Prawa i Sprawiedliwości, który miał na celu opracowanie programu partii. W 2012 r. powierzono mu funkcję Sekretarza Zarządu Okręgowego PiS w Okręgu piotrkowskim. Dzięki temu poznał każdy zakątek siedmiu powiatów Okręgu nr 10: skierniewickiego, rawskiego, opoczyńskiego, tomaszowskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego i radomszczańskiego. Od 2012 r. ma zaszczyt być Pełnomocnikiem powiatowym PiS w powiecie piotrkowskim, zaś od 2013 do 2014 r. dodatkowo pełnił funkcję Pełnomocnika powiatowego PiS w powiecie radomszczańskim. Od 2012 r. do października 2014 r. był Koordynatorem ds. Struktur Wykonawczych PiS. Na kongresie PiS w Katowicach w 2014 r. został wybrany do władz krajowych partii – Krajowej Komisji Rewizyjnej PiS. Obecnie sprawuję funkcje: Pełnomocnika Powiatowego PiS w Piotrkowie Trybunalskim; Szefa Okręgowego Sztabu Wyborczego PiS w Okręgu nr 10 – piotrkowskim; Bliskiego współpracownika Wiceprezesa Prawa i Sprawiedliwości Antoniego Macierewicza; Szefa Biura Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy Smoleńskiej; Szefa Biura Zespołu Parlamentarnego Ds. skutków likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych; Członka Krajowej Komisji Rewizyjnej PiS; Społecznego Doradcy ds. Politycznych Prezydent Radomska.
Zgłoś
W Wnikliwy 2015-10-11 14:38:49
Do KAMIL: Wykształcony? Jakoś szczególnie nie chwali się ani wykształceniem, ani jakimikolwiek twardymi kompetencjami. Lojalny - ok. Merytoryczny, wykształcony - seeeeeeeerio?
Zgłoś
J Jonalta 2015-10-10 17:23:51
Jest młody, ambitny, trzeba dać mu szansę, to będzie miał możliwość wykazać się.
Zgłoś
M Mieczysław 2015-10-09 12:39:06
Zdolny chłopak zasługuje na to aby pogonić to lewackie tałatajstwo!
Zgłoś
NZ Nieznajoma z Piotrkowa 2015-10-09 10:15:41
Do Wyborca: Ja też będę na niego głosowała.
Zgłoś
P Paweł 2015-10-09 10:04:47
Takich młodych posłów z tak dużym doświadczeniem nam brakuje! Świeża krew się przyda! Będę głosował na Pana Bartka.
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-09 10:01:53
To mój kandydat! Będę na niego głosował!
Zgłoś
G Grażyna 2015-10-09 09:55:09
Bartek to najlepszy kandydat w okręgu piotrkowskim!. Pracowity, elokwentny i prawilny!
Zgłoś
K KAMIL 2015-09-30 17:15:51
Popieram i trzymam kciuki za PIS i tego właśnie młodego,wykształconego kandydata
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!