REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Krzysztof Jurgiel

KOMENTARZE

• Neandertalczyk 2017-08-22 11:42:10
    Do franek : Chyba z ery kamienia łupanego! Do gładzonego już się nie kwalifikuje.
  • franek 2017-08-11 22:46:47
    Do ROLNIK : Też mam wrażenie że ten minister jest z innej ery.
  • nie rolnik 2017-07-26 10:38:27
    Wydaje się niemrawy i nie licuje z resztą elektoratu PiS. Nie wiem czy coś robi dla wsi i rolnictwa, mało go na ekranie.
  • ROLNIK 2017-07-13 18:58:10
    Głosowałem na PiS i jestem rolnikiem uważam że p. Minister jest wyjątkowo "Słaby". Proponuje żeby zrezygnował ze stanowiska tu jest potrzebna osoba młoda sięgająca w przyszłość, przy takich działaniach daleko Polskie rolnictwo nie zajedzie wszelkie zmiany są nie przemyślane nie wiadomo komu służą, koszty produkcji rosną a tu się nic nie zmienia, nie tego oczekujemy. 100 tyś. złoty dla młodego rolnika, nawet nie kupi się za to ciągnika pomału się cofamy i pan Minister się do tego przyczynia, świadomie czy nie to nie mi oceniać.
  • prawica 2017-05-03 07:54:54
    Szczerze współczuje Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi, z uwagi iż musi siedzieć jak mysz pod miotłą w przedmiocie największej w historii powojennej Polski afery gruntowej, gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas na cele nierolnicze „B” mieszkalne w obrębach gmin,wielbiciele gruntów nie byli nawet stronami postępowań, odebraliście NAM WOLNOŚĆ, tym samym okradliście społeczeństwo z resztek godności osobistej i dóbr materialnych w obrębach miast. Zrzeknij się funkcji Ministra w obecnym Rządzie , zaczniesz spać spokojnie bez obawy iż, w każdej chwili możesz podzielić losy Andrzeja Leppera z rąk swych towarzyszy.
  • chłopstwo 2017-02-24 12:38:55
    To cos jest bez honoru chowa się za immunitetem, kiedy trzeba stawać do konfrontacji, tchórz i ści..wo. Ale chcieliśta to mata dobrą zmianę, bedzieta mieć jeszcze lepi - wyborcy dobrej zmiany. I dostanieta następne 500+ ale już do odpracowanie w każda sobotę !!!!
  • wsiowy głupek 2017-02-16 11:11:43
    Krawat ani stanowisko nie czynią inteligentnym ani kompetentnym
  • jasio 2017-01-30 15:18:57
    Wyjątkowy antytalent rządowy za to bardzo zdolny jako lizyduda
  • Polska się przebudziła! 2017-01-15 11:58:34
    Witam Panie Krzysztofie Jurgiel, referendum w Podlaskim radze bierz Jarosława Zielińskiego oddaj głos wszak zawdzięczasz choć Wasz odlot haniebny do Warszawy, zostawiliście po sobie i kolegach partyjnych smród największą w historii powojennej Polski aferę gruntową, najcięższych przestępstw w obrębach gmin zmieniając z urzędu dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas na mieszkalne, okradliście społeczeństwo z resztek godności osobistej, łamaliście i wciąż to robicie prawa człowieka , właściciele gruntów nie byli stronami postępowania odebraliście wolność Polskiemu społeczeństwu szmatławcy PiS . Drodzy rodacy, nie składajcie wniosków do ewidencji gruntów o wprowadzenie zmian, gdyż debile wyłączyli budynki gospodarze poprzez starostwa powiatowe z produkcji zwierzęcej(chlewnie, spichlerze itp.)bowiem według map zasadniczych i MPA stoją na gruntach oznaczonych literką "B" mieszkalne, co stanowi przestępstwo najcięższego kalibru dające realne możliwości przy nagłośnianiu afery uzyskania milionowych odszkodowań dla każdego rolnika i właściciela gruntu w obrębach gmin woj. Podlaskiego. Obowiązkiem każdego Polaka uczciwego jest wyeliminowanie patologii ze strefy publicznej, pisząc Skargi zbiorowe według właściwościowi do Komisji Europejskiej dajmy prawdziwy obraz praworządności w Polsce Rządu przestępczego Prawa i Sprawiedliwości kierowanego przez Jarosława Kaczyńskiego.
  • sołtysspiczki 2017-01-01 10:44:48
    MINISTER ROLNICTWA -uchwalił ustawę która ma pozbawić dziedzictwa mieszkańców wspólnot wiejskich .Do 30 grudnia należało złozyc wnioski o wpis do ewidencji bo w innym wypadku wspólnoty przechodzą do gmin lub na skarb państwa.wystąpilismy o wydanie wykazów w celu powołania spólki do zażadzania Starostwo odniosło się oto w taki sposób/bielsk podlaski/ że najpierw należy powołać zarząd a pózniej dochodzić swoich praw gdyż pozbawiono nas już około 100 ha wspólnoty-zkomunalizowano dlaczego naruszono ustawy od nakazu Carskiego póznij zwane ustawami nie pozwalały pozbawic wspólnego dziedzictwa /|VCK622/03 system analiz Sądowych .Oto PAN minister jedną ustawą pozbawia wszystkich udziałowców prawa do korzystania ze wsolnot przez ustawę nie posiadającą logiki daży się do przejecia majątku mieszkańców wsi i osiedliPOPrzednie partje robili to cichaczem Pan MInister robi to Jawnie pewnie Pan Minister nie przeczytał na jakie artykuły powoływał się NIK i dlaczego wystawiając opinię o propozycji ustawy która różniła sie od uchwalonej.Namawiałem aby mieszkańcy głosowali na PiS CO DO MINISTRA SZYSZKO NIE POMYLIŁEM SIĘ.jednak Minister Rolnictwa do tej pory nie zrobił nic dla rolnictwa i mieszkańców i mam odczucie iż daży do przejęcia tradycji na skarb Państwa.
  • Bogna 2016-12-30 12:46:41
    Ten typ potrafi tylko promować siebie a rolników ma w głębokim poważaniu . Pan na włościach a reszta to plebs.
  • Ula 2016-11-09 21:11:07
    Więcej takich prawych ludzi !!! Pozdrawiam
  • olo 2016-10-25 14:57:59
    Znacznie wiecej buty i zarozumiałości niż kompetencji.
  • PiS Hańba Wstyd! 2016-06-10 19:47:29
    Szanowny Panie Ministrze Jurgiel( ekipo specjalistów ) zniszczyć w tak dziecinny sposób 40letnią markę Stadniny koni arabskich w Janowie Podlaskim!" Skandal wyczerpujący nawet znamionowa czynu zabronionego art 231pragraf 1kodeksu karnego i inne".
  • Rolnik 2016-02-09 10:12:46
    Trzymaj tak dalej i działaj na rzecz wsi widocznie Nie przejmuj się za głupie gadanie wspieramy ciebie Kujawsko Pomorskie więcej takich ludzi M