XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
Ż życie! 2016-03-21 18:11:42
Do Andy: Sam wam ten pomysł posunąłem barany niszczenie autorytetu TK, również poruszałem kwestie oszczędności OFE. PiS doszedł do władzy po nagłośnieniu największej w historii powojennej polski afery gruntowej masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych w obrębach gmin na "B"budowlane, gdzie właściciele gruntów nawet niebyli stronami postępowania co stanowi rażące naruszenie przepisów prawa, przemilczałem w powyższym czasie iż to w większości PiS w samorządach do takiego burdelu i przestępstw doprowadził, cały zamęt Kontynuacyjny wokół TK wszystko układa w jedną całość. Materiał wciąż jest w obrocie prawnym, nie mam żadnego interesu oby na chwilę obecną jego użyć, dłużej proceder przestępczy przeciągany przez PiS nieprzywracający gruntów rolnych do stanu pierwotnego w obrębach gminna na "R" z"B"dla mnie woda na młyn(wypiją zapewniam piwo jakie naważyli)owszem jestem prawicowcem lecz uczciwym!
Zgłoś
A Andy 2016-03-21 17:47:06
Też mi 'sensacja'. Za PO-PSL jeden się nie tylko oblał ale i podpalił. Tego już nie pamiętacie? Teraz przynajmniej zapobieżono tragedii. Ten zaś co majaczy o braku ładu prawnego przenie do niedawna nie wiedział nawet o tym, że jest coś takiego jak TJ [a ten TK ma korzenie PRL-owskie, ten sam TK zatwierdził zabranie 150 mld zł naszych składek z OFE, mówiąc dosadnie - kradzież, aby łatać dziurę w wydatkach].
Zgłoś
Ż życie! 2016-03-21 17:13:09
Ludzie zdesperowani brakiem ładu prawnego w Polsce jak za komuny, podobny incydent pamiętam miał miejsce na dawnym stadionie 10lecia w Warszawie tyko tamten faktycznie się podpalił publicznie!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!