Komentarze 10

DODAJ KOMENTARZ
E EuPi 2016-04-03 13:46:07
Panie ministrze, za pana rządów konie dostały szoku i (...). Jeżeli pan nie podda się do dymisji to zdechna wszystkie konie, lasy zje kornik i faktycznie Polska będzie w ruinie.
Zgłoś
B BOSKI 2016-04-03 07:36:23
Obce państwo WATYKAN ma prawo handlować nie tylko sakramentami , ale również polską ziemią . Parlament uprawia "wazeliniarstwo" wobec okupanta- Watykanu . Chrzest POLSKI = FAŁSZYWA WIARA . OHYDA !!!
Zgłoś
Ż! życie ! 2016-04-01 16:13:00
Do BRAWO PIS!!!: Kiedy ceny ziemi spadną? Mam w Watykanie wejście goguś wchodzi do mojej rodziny, będziemy handlować ziemią nie płacąc podatków, kto ile potrzebuje? mogę dać do siebie namiar ,wszystko od 1maja legalnie w obrocie masowym ziemią rolną .PiS podobne wałki będzie kręcił przez Toruń"Rydzyka" ogłoszeń nie będzie w Radiu Maryja pod stołem walizki z kasą będą wymieniać!
Zgłoś
BP BRAWO PIS!!! 2016-04-01 15:20:22
Państwo Watykańskie ponad prawem nad reszta plebsu. Wyszło na to, że ja jako obywatel IV RP nie mogę kupić 2,5 ha ziemi. ALE obce państwo - Państwo Watykańskie - może czemu nie .... BRAWO WY !!!
Zgłoś
S sara 2016-04-01 14:05:27
Do życie jest okrutne!: Widać z Twojego wpisu że masz taki sam szacunek dla polskiej ziemi jak i dla Polaków /pisząc przez małe ,,p'"/!!
Zgłoś
Z Zbyszek 2016-04-01 13:23:50
Moim zdaniem, jest to rozsądna Ustawa. Jak zawsze "diabeł" tkwi w szczegółach. Myślę, że warto odpowiedzieć sobie na pytanie - "Co wart jest gospodarz bez ziemi?" Co warte jest Państwo bez majątku?
Zgłoś
ŻJ życie jest okrutne! 2016-04-01 12:56:30
Do bodzio: Chcieliście tych (...) PiS łącznie z Dudą teraz macie za swoje, to nie koniec piekła jaki polakom jeszcze zgotują!
Zgłoś
W( wyborca (...), niestety 2016-04-01 11:55:12
Nno, tak się przygotowuje grunt pod zagrabienie ludziom ich ziemi, ich prywatnej własności. Kradzież niby niezauważalna ojcowizny, dorobku życia, zabezpieczenia emerytalnego. Jak rolnik nie będzie miał zdrowia do "właściwej" uprawy ziemi to mu zabiorą. Prostu wniosek: zrabujemy w majestacie prawa niedołężnym ludziom. Ogrom bandytyzmu wyłażącego z tej ustawy jest porażający. Za to na krwawicy małorolnego upasą się dodatkowo przedstawiciele Watykanu. Kupią za "złotówkę" dorobek małorolnego, który zostanie mu tą ustawą odebrany. Majstersztyk! Mistrzowie świata! Pamiętajcie rolnicy, to my sami wybraliśmy sobie posłów i władzę, która nas jawnie nienawidzi, i która zabierze nam nasze zabezpieczenie emerytalne pod pozorem dbałości o polską ziemię. To już nie chichot. To rozpacz. Mam nadzieję dożyć następnych wyborów.
Zgłoś
2V 2q vefd 2016-03-31 23:14:36
kudzie będę gineli jak to wejdzie, nie wytrzymją i bedzie wojna domowa
Zgłoś
B bodzio 2016-03-31 22:40:54
Z państwową ziemią niech robią sobie co zechcą. Mogą sobie robić PGR-y lub sprezentować ją Kościołowi. Ale za położenie łapy na gruntach prywatnych niech będą potępieni.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!