Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
RN rolnik na zagrodzie równy 2016-03-23 21:56:21
Precz z Nowoczesnością Platformy "obywatelskiej" w polu i w zagrodzie!
Zgłoś
N noma03 2016-03-21 13:13:29
Jestem właścicielem lasów-15ha, ciężko i własnymi rekami je sadziliśmy a teraz PiS zabiera mi moje święte prawo własności i decyduje za mnie komu i za ile mogę i nie mogę je sprzedać. Won od mojej własności, komunizm już upadł. To ustawa pogrzebie wieś, chcieliśmy się bronić przed obcokrajowcami a nie przed Polakami
Zgłoś
Robert Żarski 2016-03-21 00:24:21
A teraz panowie to jest OK??? Jestem ze wsi i od 35 lat nie widziałem na żadnym spotkaniu przedstawiciela PSL chociażby lub PO. A teraz wyrosną nam jak grzyby - tylko nieco stare. Nie widzialem tez na swoich polach ani jednego melioranta (od czyszczenia rowów - a składka była płacona). A jak w nocy 18 grudnia 2014 roku sejm cichcem chciał przegłosować zmianę w konstytucji umożliwiającą sprzedaż polskich lasów (1/3 obszaru kraju) to wszyscy siedzieli na sali i o kilka im głosów zabrakło a byłby dopiero horror. A gdzie są PO i PSL jak rolnicy sprzedają i odrolniają ziemię na działki ( bez planów zagospodarowania przestrzennego) według własnych pomysłów tylko przy "udziale" geodetów - bez wiedzy koniecznej. W ARR, zeby złozyć coroczny wniosek stoimy nieraz z dziećmi w korytarzu godziny. ARR przypominają A towarzyskie - wszyscy się już znają i sobie załatwiają Sami Swoi. Współczuję kolegom rolnikom - bo czeka ich inwazja "mącicieli" którzy z nudów i w obronie usuwających się stołków będą robić sobie wycieczki tym razem na wieś (bo parlament eur. już na nich patrzeć nie może) i będą mącić w głowach rolników i siać nowy ferment w narodzie - jak stonka.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!