XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
M Mężczyzna 2015-10-23 06:54:16
Do KOBIETY: Ewa Szymańska jest dużo ładniejsza od Cicholskiej i jeśli głosować na kobietę to na nią. Ma czarne włosy, a nie czarny charakter.
Zgłoś
P Popieram 2015-10-18 18:34:22
Panie posle i tak wygracie. Widzimy, ze ze uklad PO+PSL w naszym regionie juz sie sypie. Szacunek i oczywiscie moj glos. Dosc afer i ukladow.
Zgłoś
OP Oblicze PIS-u 2015-10-16 20:25:08
Myślałam, ze do bycia posłem trzeba trochę wiedzy i inteligencji ale chyba sie myle. Wystarczy w odpowiednim towarzystwie pchac sie do przodu. Troche wiecej pokory pani kandydatko Cicholska
Zgłoś
PR Pod rozwagę 2015-10-16 20:20:49
Przeczytaj sobie uważnie mój poprzedni komentarz. Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
O Oburzony 2015-10-16 20:13:41
Pani Aniu i panie Jackowski, proszę sobie nie robić kampanii w trakcie takich uroczystości religijnych, jak miało to miejsce 15.10.2015 w Lekowie podczas Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Widzę, że członkowie PiSu maj o sobie bardzo duże mniemanie skoro w procesji pchają się przed obraz! Mówię nie, dla tego dewoctwa!!!
Zgłoś
K Kobieta 2015-10-06 10:24:50
Czas dać szansę innym. Doświadczonym i pracowitym kobietom jak Pani Ania Cicholska. Koniec rządów garniturów. Kobiety, zmobilizujmy się, jest nas więcej i zagłosujmy na jedną z nas.
Zgłoś
T ty 2015-09-26 22:23:24
Od 1975 kierował w Płocku Wydziałem Spraw Wewnętrznych, w tym samym roku zapisał się do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR). Przez niego mamy najdroższy gaz w świecie, super kandydat nie ma co.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!