XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
RB Rafał Bojaczuk 2015-10-20 18:23:13
Miałem honor poznać Panią Klaudię na prezentacji komitetów w Elblągu, Ta młoda miła osoba zaskoczyła mnie olbrzymią wiedzy w kwestiach polityki i ekonomii. Nasz obecny minister finansów czy gospodarki mógłby się uczyć. Jest bardzo odważna gdyż jako jedyna podczas prezentacji potrafiła sama bez niczyjego wsparcia przedstawić własne poglądy oraz program w sposób nad wyraz przyjazny wyborcy. Takich Polityków z zasadami i wiedzą potrzebujemy, żadnych lewicowych herezji. Życzę aby Pani Klaudia jak najszybciej została Posłem. Powodzenia
Zgłoś
PE Paweł Ejsmont 2015-10-20 10:30:39
Do MariuszMAXKolonko: Szkole już skończyła, ba nawet ma zawód, a w tej chwili jest na ostatnim roku studiów i robi magisterkę :) więc Panie Kolanko (a raczej osobo która się za niego podajesz, bo prawdopodobnie nie masz odwagi aby się przedstawić) coś masz słabe informacje na temat jej edukacji i wykształcenia :) Pozdrawiam. PS Reksio fajny piesek :)
Zgłoś
PE Paweł Ejsmont 2015-10-20 10:23:33
Do Mówię jak jest: Znasz osobiście że mówisz że nie wiedziała czym są jowy albo ile jest posłów ? Bo po Twojej wypowiedzi można tak wnioskować, podpisz się imieniem i nazwiskiem:) bo anonimowo to można pisać bzdury :) Pozdrawiam
Zgłoś
M MariuszMAXKolonko 2015-10-19 20:10:27
No to teraz czekamy na kandydaturę Reksia, Pokahontas i Barbary Szwarc. Bądźmy poważni, jak osoba bez wykształcenia może mieć jakiekolwiek pojęcie o polityce, gospodarce i finansach. Proszę, skończ dziewczyno szkołę, a później baw się w politykę.
Zgłoś
MJ Mówię jak jest 2015-10-19 20:07:21
Drodzy Państwo nie róbmy sobie tzw. "JAJ". W taki sposób mamy to co mamy, niekompetentni ludzie pchają się do świata polityki. Pani która jeszcze 5 miesiące temu nie wiedziała co to są JOW-y czy co gorsza ilu mamy posłów w sejmie startuje w wyborach. Panie Zbigniewie miałem nadzieje że Pana ugrupowanie będą reprezentowali poważni kandydaci, a nie pierwsza lepsza osoba lubiąca Pana profil na facebooku. Był jakiś konkurs czy coś przeoczyłem? "Osoba która zgarnie najwięcej lajków ma miejsce na wybranej liście"
Zgłoś
CQ C... Q... 2015-10-04 20:27:32
W końcu jakaś konkretna kandydatka, piękna i inteligentna, zachęcam do oddawania głosów na tą Panią
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!