XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
MK Marek Krystosiak 2016-02-28 20:18:20
"DLATEGO KANDYDUJĘ !!!" Nie sądzę. Jesteś mętną kreaturą, populistą i prostakiem. Jak śmiesz kłamać ludziom o Twoich zamiarach? Za mało masz forsy na puszki po piwie do klecenia z nich krzyży?
Zgłoś
P Paulaner 2015-10-20 21:12:36
Hmm, z Pana komentarza wynika, że przez 4 lata będzie Pan walczył o "prawa" wędkarzy? A co z innymi jak dla mnie ważniejszymi kwestiami np. jakie działania podejmie Pan na rzecz regionu lubelskiego, z którego Pan kandyduje?
Zgłoś
PK Piotr Kret 2015-09-25 14:09:30
Do Tomek Strzelczyk: i dlatego bym cię poparł
Zgłoś
TS Tomek Strzelczyk 2015-09-25 12:28:57
Dodam kilka słów o sobie,zanim dodane zostaną w profilu. Prowadzę małą firmę w branży poligraficznej i reklamowej,działając między innymi na terenie Lublina. Prywatnie jestem pasjonatem wędkarstwa i sportów wodnych. W sejmie chcial bym między innymi zająć się uporządkowaniem lekceważonego przez wszystkich wędkarastwa. DOŚĆ sieci na wodach PZW, TAK dla licencji OGÓLNOPOLSKIEJ (jak kiedyś była) TAK dla taniej,ogólnopolskiej licencji "NO KILL" dla wędkarzy wypuszczających złowione ryby. Lekceważone wędkarstwo to ważna gałąź polskiej gospodarki,kilka milionów wędkarzy wydających średnio na swoje hobby po kilkaset złotych rocznie na przynęty,zanęty,sprzęt,wyjazdy. Łącznie to ponad miliard złotych wydanych w wędkarskich sklepach,agroturystykach i na stacjach benzynowych. Pora stworzyć wędkarzom takie warunki,aby nie szukali ryb za granicą,a mogli wraz z rodzinami realizować swoje hobby w Polsce. "ryba psuje się od głowy",żeby naprawić panujący bałagan potrzebna jest zmiana przepisów,wymuszenie zmian na PZW DLATEGO KANDYDUJĘ !!!
Zgłoś
TS Tomasz Strzelczyk 2015-09-25 11:47:58
Witam,jako kandydat mam prośbę o poprawienie opisu,nie jestem "mieszkanką",a mieszkańcem :) PROSZĘ ZAINTERESOWANYCH O PYTANIA,CHĘTNIE ODPOWIEM I PODYSKUTUJĘ PLANACH POSTULATACH ZJEDNOCZONEJ LEWICY
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!