Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
K Kulik 2015-10-03 13:35:37
Jak dobrze, że cała ta kpina nie będzie mnie obchodzić. Żadnych składek odprowadzać tym złodzieją nie będę :) a podatki? Haha mogą pomarzyć! :) ludzie uciekajcie za granicę :)
Zgłoś
A amigo 2015-09-24 14:52:05
Niech politycy PO pilnują swoich emerytur i nie martwią się o wysokośc mojej. Jak mi nie wystarczy to dorobie jako cieć /z całym szacunkiem dla cieciów/ lub gdzie indziej. Ale w razie gdybym nie miał pracy po 65 latach nie bedę musiał musiał siedziec na garnuszku pomocy spolecznej - mimo przepracowania 40 lat.
Zgłoś
R Renia 2015-09-24 14:50:47
Szczerze? Za propozycją reformy ZUS wg Sebastiana Tyszczuka, kandydata z listy KWW Kukiz'15 z 18stki. Proponuje utrzymanie obowiązku składek ZUS, jednak zamiast na ZUS składki zasilałyby Rodzinne Fundusze Emerytalne, zaś dotychczas wpłacone składki ZUS uznane zostałyby za dług Państwa na rzecz tych Funduszy.
Zgłoś
PE przyszły emeryt 2015-09-24 14:24:47
Platforma, która nas okradła z możliwości zwiększenia wysokości emerytury poprzez II filar, niech już nie zabiera więcej w tej sprawie głosu. Pani Mucha lepiej niech nie wypowiada się publicznie, jako autorytet, tym bardziej w dziedzinie sportu.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!