Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
S5 Szopen 52 2016-05-31 09:26:14
CZEKAMY WCIĄŻ NA POWSZECHNĄ OBRONĘ CYWILNĄ, KTÓRA DOTRZE I DO NAJMNIEJSZYCH SOŁECTW; BO TYLKO WTEDY MY SAMI POCZUJEMY SIĘ NAPRAWDĘ BEZPIECZNIEJSI !!!!
Zgłoś
S s 2016-03-21 14:31:26
Platformersi siedzieć proszę cicho .Tak jak pisze Wojtas nawet 20000 sztuk broni ręcznej ostatnio opchneliście .Wciąż słyszę słowa Tuska że nie warto się zbroić bo nie mamy wrogów a tu nawet teraz Niemcy grożą interwencją .W Platwormie były nawet pomysły żeby Grom rozwiązać bo to kosztuje.Mam nadzieję że teraz uzupełnią zapasy żeby i dla mnie w razie czego starczyło
Zgłoś
WB wiem bo widziałem 2016-03-21 14:03:41
Do Wojtas: Widzę, że marzy Ci się PRL-owskie OTK (Obrona Terytorialna Kraju). Choć prestiżu to nie miało żadnego a Ich broń to była "łopata-ziemia", to i tak było to lepsze niż klęcznik.
Zgłoś
S Sk 2016-03-21 14:01:39
Najważniejsza będzie jakość sprzętu przeciwczołgowego ( butelki z benzyną chyba nie wystarczą) i przeciwsamolotowego?,który trafi do odpowiednio przygotowanych i przeszkolonych ludzi. A co z łukami ,kuszami ( do cichej walki wręcz) i pistoletami i karabinkami do walki w półdystansie? Tarcza antyrakietowa i drony to oddzielna bajka?
Zgłoś
Z Zbyszek 2016-03-21 11:52:06
Po to zniszczono PRL i wszystko co sprawnie funkcjonowało, by obecnie przeznaczać środki budżetowe na odbudowę tego co zniszczono, a nie na potrzeby Człowieka. Pamiętacie zapewne hasła wznoszone w Sierpniu 1980 roku, jeżeli nie to przypomnę jedno z wielu. Oto hasło - "Socjalizm TAK, Wypaczenia NIE". A obecnie jak ono brzmi? Moim zdaniem brzmi ono - "Socjalizm NIE , Wypaczenia TAK". Czy o take Polske walczyła Solidarność?
Zgłoś
W Wojtas 2016-03-21 11:45:58
Brawo, wreszcie! A platformersi znowu coś marudzą, a w 8 lat prawie całkiem nas rozbroili, więc teraz cicho sza i do kąta!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!