XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
Ż życie! 2016-03-17 17:20:15
Jak wspomniałem wcześniej prokuratura ma się zająć przeciekami polityków partii rządzącej PiS sędziów znajdujących się w Trybunale Konstytucyjnym, bilingi rozmów i dane zrzucone na ich telefony powyższe potwierdzają. Postępowanie zostanie umorzone, klika przestępcza jest władzą ostateczną ponad Polskim prawem!
Zgłoś
PJ prawda jest okrutna! 2016-03-17 17:17:48
Do Zdecydowany: Dobra robota" KOD" , "Partia Razem" niech Boboszewo żydowskie świnie"PiS"widzą że społeczeństwo myśli nie są marionetkami przestępców u władzy!
Zgłoś
Ż życie! 2016-03-17 17:10:17
Do s:Jak wspomniałem wcześniej prokuratura ma się zająć przeciekami polityków partii rządzącej PiS sędziów znajdujących się w Trybunale Konstytucyjnym, bilingi rozmów i dane z zrucone na ich telefony powyższe potwierdzają. Postępowanie zostanie umorzone, klika przestępcza jest władzą ostateczną ponad Polskim prawem!
Zgłoś
Ż życie 2016-03-17 15:38:32
Do s: Gdy nie było sędziów polityków PiS w Trybunale Konstytucyjnym nigdy wcześniej niebyło przecieków, dla mnie to wystarczający dowód!
Zgłoś
PJ prawda jest okrutna 2016-03-17 15:33:22
Do Gienek1356: Jakiś ty głupi człowieku podążasz autorytet senator Anny Marii Anders, wiemy że to podrzutek generała Andersa sprzątaczki, żydostwo, (...), przestępczość zorganizowana dorwała się do koryta, nie liczą się ze społeczeństwem wychodzącym walczyć o demokrację i porządek prawny w Polsce.
Zgłoś
G Gienek1356 2016-03-17 09:35:02
Wszyscy ci donosiciele nie są ludźmi o polskich korzeniach a jedynie maja polskie dowody lub miejsce urodzenia reprezentują oni interesy obcych ponstw wrogo nastawionych do Polaków i Polski wyraźnie to widać kiedy mówią o Polsce zagranica jak opluwają i znieważają Polakow takich ludzi należy sadzać do więzienia bo jest to rak który niszczy Polske
Zgłoś
S s 2016-03-16 08:18:13
Jednym słowem prokuratura ma się zająć trybunałem ,wyciekami, konszachtami z PO
Zgłoś
Z Zdecydowany 2016-03-15 18:41:56
ZaKODowane pasożyty możecie Panią Beatkę POcałować co najwyżej w rowek albo broszkę ! Do roboty alimenciarze !
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!