XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
G Gosia 2015-10-16 18:47:10
Same konkrety, sensowne podejście i odpowiednia kandydatka, aby dążyć do ich zrealizowania. Będę bardzo dumna, jeśli będzie Pani mogła nas reprezentować w Sejmie.
Zgłoś
A anne 2015-10-13 17:18:28
Ma mOj głos
Zgłoś
S Sh 2015-10-06 13:45:55
Ma mój głos!
Zgłoś
K Kasia 2015-09-29 21:02:21
Właściwy kandydat na właściwe miejsce ;) super!
Zgłoś
MG Marta Gierat-Rusinek 2015-09-29 11:54:30
Kandyduję z listy KORWiN nr 9 na liście 4 w okręgu 13 - Kraków i powiaty: krakowski, olkuski i miechowski. Jestem matką dwójki dzieci, prowadzę biuro rachunkowe a hobbistycznie zajmuję się ekologicznym rolnictwem. Jestem także członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. Kandyduję do Sejmu bo: - chcę, aby rodzice mieli realny wpływ na wychowanie, leczenie, żywienie i edukację swoich dzieci. Obecnie dzieci traktowane są jak własność Państwa a rodzice jak niedouczone, głupie osoby nieznające się na niczym, co ma związek z opieką nad dzieckiem. - chcę, aby mali, lokalni rolnicy mogli legalnie sprzedawać swoją żywność. Obecnie rolnik musi spełnić wymagania jak wielkie przedsiębiorstwo odnośnie chociażby przepisów sanitarnych. - chcę, aby była większa świadomość społeczeństwa odnośnie wpływu diety na nasze zdrowie. Obecnie zalecza się a nie leczy choroby. - chcę, aby matki były edukowane przez położne i lekarzy o wpływie karmienia piersią na zdrowie dzieci oraz otrzymywały wsparcie w razie wystąpienia problemów. Obecnie jedynym wsparciem oferowanym przez większość lekarzy jest podanie dziecku mleka modyfikowanego co w efekcie oznacza koniec karmienia piersią. - chcę, aby każda osoba poddawana szczepieniom otrzymywała pełną informację od lekarza na temat podawanej szczepionki. Żeby mogła zapoznać się zarówno z korzyściami jak i z efektami niepożądanymi. - chcę, aby powstał fundusz odszkodowawczy dla ofiar szczepień - chcę, aby przestano manipulować informacją publiczną. Aby powstały niezależne od rządu media. - chcę, aby utworzono zespół ekspertów, którzy nie będą zależni ani powiązani z koncernami farmaceutycznymi i spożywczymi. - chcę, aby przedsiębiorczy ludzie mieli łatwość w prowadzeniu biznesu, bo są przyszłością kraju. Aby każdy kto chce pracować, tę prace znalazł. Żeby bardziej opłacało się pracować a nie być bezrobotnym. - chcę, aby rodzice dzieci niepełnosprawnych mieli środki na rehabilitację swoich dzieci. Żeby mieli możliwość realizacji swoich ambicji zawodowych. Chcę wielu innych zmian, które spowodują, że w naszym kraju będzie żyło się lepiej. Wierzę, że z pomocą innych to się uda. Wiem, że będzie trudno ale lubię wyzwania. Dlaczego KORWiN? Ponieważ partia KORWiN umożliwiła mi start na swojej liście, bliskie są mi też postulaty odnośnie likwidacji przymusu szczepień. Sama mam dwójkę dzieci, jedno szczepione,, drugie nie. Wiem, jak wygląda walka z systemem, kiedy chcesz uchronić dziecko przed powikłaniami, których kilka zdążyło doświadczyć. Nie jestem członkiem żadnej partii politycznej. Dlaczego nr 9? Bo kiedyś, podczas wizyty patronażowej usłyszałam, że nie powinnam bać się szczepień bo mam córki. A 9 na 10 przypadków autyzmu dotyczy chłopców. A prywatnie o sobie mogę napisać, że jestem osobą optymistycznie nastawioną do życia. Lubię pomagać innym, czasem czyjeś dobro jest dla mnie ważniejsze niż moje własne. Bardzo lubię swoją pracę, więc nawet, gdy zdobędę mandat posła, nie zamierzam z niej rezygnować. Odskocznią od pracy w biurze jest ekologiczne rolnictwo, którym hobbistycznie się zajmuję. Prowadzę także grupę informacyjną w zakresie szczepień dla rodziców w okolicy. Uważam, że każdy powinien mieć wybór, bo przecież żyjemy w wolnym (?) kraju. Jeżeli moje postulaty są Wam bliskie, proszę o głos. Jeśli macie jakieś pomysły, jestem gotowa do spotkania i wysłuchania propozycji. Nie zamierzam prowadzić kampanii za pieniądze, bo jak wiemy, każda inwestycja się musi zwrócić a w byciu Posłem, moim zdaniem, chodzi o służenie ludziom.
Zgłoś
Z zosia 2015-09-27 20:47:22
Waleczna, uczciwa, bezkompromisowa. Oby więcej takich osób reprezentowało nas w Sejmie :)
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!