Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
E Ewa 2015-09-25 02:16:25
Do Monika: kobieto piszesz bzdury , mamy 38 milionów obywateli , a ty się boisz 5 tysięcy uchodźców , poza tym jako katoliczka i mężatka chyba nie wsłoczysz się sama po nocy ?
Zgłoś
M Monika 2015-09-23 15:11:30
Jestem zbulwersowana całą sytuacją... Mimo tego iż jestem katoliczką, nie mam zamiaru pomagać owym uchodźcom z islamskim wyznaniem. Właśnie ze względu na ich wiarę. Nie wyobrażam sobie jak to będzie wyglądało w Warszawie (bo pewnie mniejsze miejscowości tak tego nie odczują), po zmroku my - kobiety - mamy nie wychodzić z własnych domów w obawie o własną godność i życie??? Czy już teraz wszędzie trzeba chodzić z braćmi i mężami aby kobietom nie zrobiono krzywdy? Na litość Boską... Jak mam żyć w tym kraju, kiedy to własny mąż odmawia starania się o dziecko w obawie o jeszcze bardziej niepewne czasy? Ze względu na ryzyko wojny z uchodźcami, jeszcze większa biedę... Żeby byli innej religii to nie miałabym nic przeciwko, podejrzewam że tak jak i reszta naszego narodu, ale że są islamistami - nie pomogę: NIGDY. Zazdroszczę takim krajom jak Czechy czy Słowacja - tam chociaż liczy się głos większości, a u nas w Polsce? Wstydzę się za nasz Rząd, bo pomimo iż jesteśmy bardzo biednym krajem - Rząd porywa nas jako naród na coś takiego... Zastanawiam się również nad emigracją. Chcę uczciwie pracować i mieć zyski, ale tutaj po prostu nie da się dorobić. Rozdadzą uchodźcom którzy rozmnażają się jak króliki, a zabrać Polakom (bo przecież równowaga musi być). Jest mi wstyd i jest mi bardzo przykro. Bo szanowni państwo z rządu są ustawieni już do końca życia bez bania się o swój byt, w chwili zagrożenia mogą wyjechać a my szarzy polscy Kowalscy... Poprzez takie decyzje zostaniemy pozostawieni sami sobie, ze strachem o własne życie w pożal się boże pustym kraju. Chyba nie ma tu już miejsca dla normalnych ludzi, powinien zostać sam Rząd i samym sobą sobie rządzić.
Zgłoś
M Marco 2015-09-23 11:04:48
Miłość bliźniego w pełnej krasie :(
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!