Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
B BoloiLolo 2016-03-10 11:46:49
Dlaczego są niezbędne zmiany...!!!????BoloiLolo do ~KLM: Jestem osobą bezpartyjną daleką od spekulacji partyjnych pracowałem na trzy zmiany cieżko i zostałem okradziony jak 18 tysięcy Polaków a zważyć należy że każdy miał rodzinę dzieci , wnuków a tu KLAPA panie Borys Budka co Pan zrobił w tej sprawie ,,,no oczywiście nic,,, prawdziwe nieudacznictwo,,tu potrzeba żelaznej ręki,,, w majestacie prawa oraz braku odpowiedzialności Konstytucyjnej ...AFERY różne pożerały Polskę oraz ich obywateli a teraz dzieje im się krzywda wielka a "" Wielki Trybunał Dziadków ""patrzał na to wszystko i zero reakcji tylko BEREZA KARTUSKA mogłaby to naprawić w krwi mamy nieuczciwość,,, znają nas w całej EUROPIE ....--Pytanie dlaczego tak wielkie CUDA nie dzieją się w ANGLII ,,,gdzie za gwałt Polak dostał 70 lat ,,,albo Szwecji, Norwegii i Finlandii czy nawet u naszych sąsiadów Niemców ,,, i tu jest odpowiedź kto jest winien tego DRAŃSTWA,,,, niech czytelnicy sami ocenią ----przez 8 s lat obsadzali stanowiska a moje trzy Pozwy w Sądach Gdańskich odbiły się jak od ściany z ""Betonu Ciężkiego""" a to nie jest normalne zjawisko,,​i w obrębie Gdańska 5000 podmiotów gospodarczych jak podała Polska Telewizja zalega z Podatkami​,​to jest Skandal Wyrafinowany pozostałości po Wielkim Królu Donaldzie​ a Pan Borys Budka próbuje ten"""" CEPELIN z NIEUDACZNIKAMI bronić,,,,,​
Zgłoś
S serdeczny 2016-03-09 14:52:45
Wyjątkowo agresywny , butny pyszałek , w mediach , aż czuć od niego nienawiść , jad i zemstę , ta jego buta i wymowa polszczyzny z akcentem na wschód , chyba o czymś świadczy , jakie ma pochodzenie i gdzie jego miejsce na ziemi.
Zgłoś
P piesek 2016-03-09 14:14:04
Budka, nadaje się z tym swoim szczekaniem, do budy !!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!