XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
M mea 2016-03-09 16:11:58
Do godność człowieka: Nie jestem żadnym czyścicielem kamienic, kupiłam sobie mieszkanie ciężko pracując , ponieważ życie się inaczej ułożyło chciałam je wynająć ale czytając ustawę i fora najemców od 12 lat stoi puste bo strach jest w obecnej sytuacji komukolwiek wynająć, na ogłoszenie odpowiadali sami cwaniacy i oszuści a tak się składa że jestem pod względem prawnym biegła w temacie,. Z jakiej racji właściciel ma tracić swoją własność bo komuś najpierw nie chciało się uczyć, potem pracować i rości sobie prawa do cudzej własności efekt durnych pomysłów traci na tym Państwo bo przecież od najmu płaci się podatek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Zgłoś
GC godność człowieka 2016-03-08 23:19:49
Do mea: witam czyściciela kamienic z logiki wpisu to wynika , a biedne i słaby najemca kupiony z mieszkaniem przez cwaniaka i dorobkiewicza , wielki Pan na włościach , Mocny car pokazuje swoje pazury wobec słabszych , Bzdury , najemca był tylko przedmiotem nie żywym jak zwierzęta na skupie żywca, wstydź się wyzyskiwaczy słabych i biednych i traktuj drugiego człowieka z godnością i szacunkiem , bo to nie zwierz na rzeź , tylko człowiek żywy..
Zgłoś
M mea 2016-03-08 20:57:17
Najpierw niech zostanie wykreślona ustawa o lokatorach oszustach !!!!!!!!!!!!! Do czego to podobne, żeby osoba -najemca miała większe prawa od właściciela nieruchomości i w sytuacji kiedy nie płaci czynszu, czy z innych powodów nie można takiego usunąć !!!!!!!!!!!!!!, mimochodem nikt z szukających mieszkania do wynajmu nie chce słyszeć o podpisaniu umowy "najem okazjonalny" , wiadomo dlaczego !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!