XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 11

DODAJ KOMENTARZ
T Tomek 2016-05-01 12:42:14
Do tantus: ....A tak PO ZA TYM to wszyscy ZDROWI!!! LEKARZ by się tobie PRZYDAŁ,obawiam się czy aby nie ZA PÓŻNO!!!! Pozdrawiam
Zgłoś
W wiedza 2016-03-09 16:10:47
Do tantus: Nie jestem wydaniem prawactwa , nie musisz pisać jak w przedszkolu - wiem , ale nie powiem , doskonale orientuję się , że uważasz mnie za człowieka skrajnie prawicowego i tutaj totalna wsypa- nie jestem nim , nawet nie śniło się tobie kim jestem i jakie światopoglądy reprezentuję i tutaj zasadniczy zwrot w drugą stronę - po prostu na trzeźwo , obiektywnie i rzetelnie oceniam aktualne wydarzenia społeczno - polityczne w Polsce , więc proszę o więcej umiaru i racjonalnego stąpania po ziemi.
Zgłoś
T tantus 2016-03-08 16:20:11
Do wiedza: "widzę wiedza na poziomie gwary i zadymy ulicznej w stylu ażurowego tworu POPAPRAŃCÓW" No faktycznie, to wcale nie są inwektywy. A twój argument - jak zwykle w wydaniu prawactwa - wiem, ale nie powiem.
Zgłoś
W wiedza 2016-03-08 16:06:34
Do tantus: wypraszam sobie , niczym ciebie nie zwyzywałem i obraziłem , to ty to uczyniłeś wobec posła , więc riposta była konieczna. Jak bezpodstawnie można kogoś kierować na leczenie psychiatryczne na oddziale zamkniętym . O to szystko co pytasz dowiesz się zapewne w odpowiednim czasie , ja nie będę nikomu nieznajomemu na tym forum wyjaśniał o co chodzi w temacie Pana Tuska.
Zgłoś
T tantus 2016-03-08 15:42:59
Do wiedza: Oprócz tego, że mnie zwyzywałeś i obraziłeś, masz jeszcze jakieś argumenty? I czy mógłbyś mi przy okazji wytłumaczyć co takiego zrobił Tusk ze służbami mundurowymi i jaki związek ma czekoladowy orzeł z pękniętą oponą w samochodzie (p)rezydenta Dudy?
Zgłoś
W wiedza 2016-03-08 15:37:55
Do tantus: co za obrzydliwy wpis wobec tego uczciwego i znakomitego artysty , zarabiającemu indywidualnie na siebie i utrzymanie swojej rodziny. Nie martw się Pan poseł jest zdrowy w pełni świadomy na umyśle , pisze prawdę , doucz się w dziedzinie medycyny w specjalności psychiatra - bo widzę wiedza na poziomie gwary i zadymy ulicznej w stylu ażurowego tworu POPAPRAŃCÓW , którzy utworzyli jakiś szatański twór - KOD.
Zgłoś
T tantus 2016-03-08 15:31:43
A propos - przypomniał mi się pewien wiersz Wojciecha Młynarskiego: "Pociąg spóźnił się do Buska – wina Tuska. Podupada kurort Ustka – wina Tuska. Groch się jakoś marnie łuska – wina Tuska. W Totku Ci nie wyszła szóstka – wina Tuska. Zaszkodziła Ci kapustka – wina Tuska. Cioci Zosi siadła trzustka – wina Tuska. W szczerym polu uschła brzózka – wina Tuska. W gardle Ci uwięzła kluska – wina Tuska. Dyszel złamał sie u wózka – wina Tuska. Waza stłukła się etruska – wina Tuska. Zimny deszczyk w oczy pluska – wina Tuska. Gorzkie łzy ociera chustka – wina Tuska. Połamała nóżki kózka – wina Tuska. Księdzu z głowy spadła piuska – wina Tuska. Polska to kolonia (...) – wina Tuska. Na stadionach rąbanina – Tuska wina. Spytasz mnie publiko moja, a cóż to za paranoja? To katechizm jest prześliczny sporej partii politycznej. A dlaczego Panie święty ten mój wierszyk nie ma puenty? W miejsce puenty mgła i pustka – wina Tuska.
Zgłoś
T tantus 2016-03-08 15:28:41
Im szybciej ten pan podda się leczeniu w oddziale zamkniętym, tym lepiej - dla niego i dla całego społeczeństwa.
Zgłoś
J Ja 2016-03-08 15:17:37
Czyżby Kukiz miał na myśli podniesienie przez Tuska wieku emerytalnego mundurowych z 34 lat życia do 55 lat życia dla nowozatrudnionych.
Zgłoś
A adzio 2016-03-08 15:10:16
Ciekawe czy ten pseudo "artysta" jest naćpany? Pewnie winą leminga jest też to, że matka urodziła tego skrzeczącego "śpiewaka".
Zgłoś
E emeryt 2016-03-08 15:04:03
a ja barani łbie myślałem że ty
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!