Komentarze 12

DODAJ KOMENTARZ
GP Garanti Pożyczki 2020-03-17 21:44:08
Czesc, jestem Helmut Hager (Garanti Pozyczki), jestesmy uczciwi i niezawodne kredytodawców. Udzielamy pozyczek na jasnych i zrozumialych warunkach w wysokosci 2%. Oferujemy kredyty biznesowe, pozyczki osobiste, kredyty samochodowe i rachunki. Jesli potrzebujesz pozyczki, skontaktuj sie z nami bezposrednio: garantibaankasi@gmail.com
Zgłoś
ZL Ziraat Loans 2020-03-17 21:32:33
Czesc wszystkim. Udzielamy pozyczki prywatnej do wysokosci 25 mln zl oraz kredytu korporacyjnego do 500 mln zl w Ziraat pozyczek. Skontaktuj sie z nami teraz bezposrednio na zirraatbankasi@gmail.com, aby uzyskac pozyczke.
Zgłoś
B Bankster 2016-05-10 20:12:30
Do wdzivny: Ale Anders nie wystąpiła w wrogim Polsce niemieckim nacjonalistcznym ugrupowaniu na N.
Zgłoś
S Stella189 2016-05-09 14:51:56
Popieram!Brawo PiS!Gdy szłam na wybory nie byłam pewna na jaką partię zagłosować ale dziś dziękuję Bogu że zagłosowałam właściwie.Obecny rząd przeczyścił sejm i senat powinien także i przede wszystkim wyczyścić z lewackiego brudu samorządy bo tu będzie ich złodziejska enklawa,tu będą knuć przeciwko dobrym zmianom i będą męczyć zwykłych obywateli.Zaznałam na własnej skórze "dobroci'lewackiego (...) podczas którego panowania odmawiano mi dosłownie wszystkiego-pracy,prawa do godnego życia,sugerowano wyjazd zagranicę za chlebem-podczas tego gdy ja żyłam na granicy nędzy,lepiej ode mnie sytuowanych obdarzano przywilejami-mi na złość.Lewacki burmistrz u nas i jego lewacka świta podczas remontu kamienicy wymienili wszystkim okna mnie jedną pomijając.Ja tego nie zapomnę i nie wybaczę.Brawo PiS!Nie dajcie się i nie oddawajcie władzy bo to już byłby koniec świata i koniec Polski.
Zgłoś
O Olo 2016-05-09 08:32:58
Tak trzymać, zmiany muszą nastąpić, wytępić, tych pseudo Polaków. Bravo PiS.
Zgłoś
K KACZYKON 2016-03-09 10:22:38
Nio... będziecie - w jeden wielki obóz koncentracyjny jak to było za Stalina w CCCP
Zgłoś
W wdzivny 2016-03-08 16:40:06
Do cku.roman@interia.eu: Zdaje się, że pomyliłeś kiboli z ruchem demokratycznym. Ten galimatjas umysłowy jesat bardzo bliski propagandzie PiS, a specjalnie Kaczyńskiego.
Zgłoś
W wdzivny 2016-03-08 16:33:57
Nie wygrał PiS, to wygrała pani Anders. Szkoda tylko że dała się namówić wystąpić w barwach nacjonalistyctnego, wrogiego Polakom i Polsce ugrupowania.
Zgłoś
W wdzivny 2016-03-08 15:14:49
Jakie durnoty Kaczyński opowiada, to nie jest śmieszne, to bardzo niebespieczne, bo świadczy o zaślepieniu i wymyślaniu obelg pod adresem społeczećstwa, któremu chodzi o praworządność, a nie rządy jednostki, chyba nie całbiem zdrowej na umyśle.
Zgłoś
C cku.roman@interia.eu 2016-03-08 12:44:38
KOD to Komitet Organizatorów Destrukcji. Zwykle grupa dewastująca przystanek np. autobusowy, wyłamująca nowo zasadzone alejki drzew. niszczące/podpalające samochody na parkingach. "Wyższa" klasa to tracący lukratywne posadki w PO/b.UD/ i PSL/b.ZSL/, byli "szefowie"-działacze wielu "gangów"jak hazardowy zagrożonych rozliczeniem sądowym wskutek demokratyzacji naszego Kraju przez Zjednoczoną Prawicę Patriotyczną
Zgłoś
Ż życzliwy 2016-03-08 12:30:40
Panie Jarosławie już się cofamy, Trybunał Konstytucyjny razem z Zbyszem podważamy, obija się powyższe po kieszeni Polaków, Pan tego nie zauważ gdyż się obstawił bandą szoferów, goryli i cwaniaków biada "Ci"Polaku!
Zgłoś
S spragniony123 2016-03-08 11:18:30
Tak trzymać panie Kaczyński nie można się cofnąć bo zostanie przetrącony kręgosłup patriotów na długie lata
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!