Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
S solidarność 2016-03-03 08:50:00
Do EuPi: Mylisz się człowieku pomyliłeś pojęcia , coś z rozumem nie tak , to wszyscy członkowie tego związku maja prawo decydować , że do nich należy prawo do używana tej flagi , a nie tylko panu Wałęsie , a tym bardziej kradzież flagi związku na demonstracjach KOD jest niedopuszczalne i zachodzi domniemanie , że przewodniczący związku Pan D. . powinien zgłosić to do Sądu , gdyż Pan K. przyjął na własność flagę i się nią posługuje w celach politycznych nielegalnie , jako rzeczą skradzioną , tożsamość tej flagi należy tylko do jej członków wszystkich , a nie tylko do Pana Wałęsy , czy do Pana X , czy ty to rozumiesz , bo widzę kiepsko i kłamstwa tutaj wypisujesz , przecież ten związek zawodowy ma swoje władze statutowe i winien się domagać ochrony swojego logo.Jeden człowiek nie ma prawa przekazywać statutowych unormowań prawnych mizernocie z KOD.
Zgłoś
E EuPi 2016-03-02 12:28:48
Do związkowiec: Solidarność dba o kieszeń swojego przewodniczącego i jego pieska.
Zgłoś
E EuPi 2016-03-02 12:16:45
To prezydent Wałęsa ma prawo decydowac do kogo należy flaga. Nie wam smrody o tym decydować. Związek jest klakierem prezesa i nie zajmuje sie poprawieniem bytu pracowników, tylko swojego przewodniczącego, żeby piesek jego miał wygody w łóżku.
Zgłoś
Z związkowiec 2016-03-02 09:04:41
Byłoby też dobrze, ąby "S" zaczęła na poważnie dbać o Kodeks Pracy. Proponowany przez Rząd zapis ustawowy o obowiązkowym terminie wrę czenia pracownikowi umowy o pracę jest nadal niekorzystny dla pracobiorców. Pracodawca powinien mieć obowiązek wręczenia pracownikowi pisemnej umowy o pracę, a nie potwierdzenia warunków, najpóżniej w ostatnim dniu roboczym przed dniem rozpoczęcia pracy. Projektowany przez Rząd zapis pozwala na wręczenie podpisanej przez strony umowy o pracę w tym samym dniu co rozpoczęcie pracy. Miałem taką sytuację, jechałem do pracy na drugą zmianę bo miałem otrzymać umowę, niestety miałem wypadek w drodze do pracy, a pracodawcy dowiedziawszy się o tym, umowy nie podpisał - poniosłem krzywdę i stratę.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!