XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
S sara 2016-03-06 16:15:27
Do kal: Treśc tego komentarza jest ,jakby go pisał sam Wałęsa!!
Zgłoś
W Wykluczony 2016-03-01 18:37:02
Z wielkim zażenowaniem od lat patrzę i słucham tego człowieczka . Największe jego przymioty : 1 - Kosmiczna Pycha , 2 - Kosmiczna Bezczelność , 3 - Kosmiczne Chamstwo , 4 - Kosmiczna Arogancja , 5 - Kosmiczna nienawiść do ludzi , 6 - Kosmiczne Zadufanie , 7 - Kosmiczne Kłamstwa , 8 - Kosmiczna nie.........ść itd. W moi domu mówiono , że ludzie MĄDRZY INTELEKTUALNIE SĄ WYCISZENI , A KAŻDE SŁOWO JEST GODNE UWAGI . Te zdanie na pewno potwierdzą psychylogowie. Oszuści , kłamcy boją się pytań stąd arogancja , wrzask , krzyk!
Zgłoś
P Piter 2016-03-01 11:55:16
On ciągle mówi ja wywalczyłem , ja zwyciężyłem, ja , ja , ja a czy on zapomniał już o ludziach którzy walczyli podczas strajków ,którzy zapłacili największą cenę a później podczas wyborów głosowali na niego. Wielu z nich jest teraz nikim a on moim zdaniem dzięki nim właśnie nazywa siebie wielkim bohaterem-historia go osądzi a prawda wyjdzie na jaw-poczekajmy spokojnie
Zgłoś
K kal 2016-03-01 10:24:51
Panie Kukiz wstydź się Pan za takie słowa! Teraz się wychylasz i krytykujesz.?? gdzie byłeś wtedy gdy trzeba było mieć odwagę i zaparcie żeby walczyć z komuną.
Zgłoś
KZ kurdupel z 3 kotami 2016-03-01 10:23:33
to prawda, prawie każdy człowiek ma kilka twarzy, tylko dlaczego p.Wałęsa dzieli Naród, po co nam wojna, a też nie jest wysoki - więc wg Krzywonos to kurdupel
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!