XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
PS Polska się przebudziła 2016-03-01 07:34:59
Do wolny kraj: Chcieliście zmian to macie! Głupimi ludźmi się otaczacie, koleje wybory powinny być w pełni demokratyczne ,nie wybierajcie ludzi szkolonych w komunizmie!
Zgłoś
WK wolny kraj 2016-02-29 21:50:29
Do Polska się przebudziła!: to mnie nie interesuje kim jesteś , bo mogę się domyślać po stylu wyrazów i ich znaczenia we wpisie , no wy już tacy jesteście , że widzicie np. kolor czerwony , a uparcie będziecie mówić , że widzicie kolor niebieski i odwrotnie , ponadto na testach z wiedzy będziecie zakreślać więcej razy fałsz niż prawda.
Zgłoś
PS Polska się przebudziła! 2016-02-29 17:27:50
Do wolny kraj: Gdybyś wiedział kto umieścił ten wpis z pewnością takich bzdur nie musiał bym czytać! Projekt opinii Komisji Weneckiej w przedmiocie łamania prawa i Konstytucji RP przez PiS potwierdza będziemy w Unii Europejskiej wyrzutkami!
Zgłoś
WK wolny kraj 2016-02-29 15:19:55
Do Polska się przebudziła: ja się niczego nie boję . piszę prawdę i niestety to ciebie najbardziej boli , nie wiem o jakich przestępcach piszesz - proszę dokładniej , przestępcy odsiadują przecież kary w więzieniach , ja nie muszę się nikomu podlizywać tak jak ty się podlizujesz POPAPRAŃCOM , jestem wolnym i uczciwym człowiekiem , nie należę do żadnej partii i wykonuję wolny zawód legalnie , płacę podatki , zatrudniam pracowników legalnie , płacę ZUS i pochodne , moja firma prosperuje świetnie , więc nie muszę się nikomu podlizywać , tak jak ty , chyba tracisz ciepłą posadkę , stąd ten niesmaczny wpis.
Zgłoś
PS Polska się przebudziła 2016-02-29 15:06:08
Do wolny kraj: Podlizuj się przestępcom w przeciwnym wypadku przyjdą do Ciebie na przeszukanie domu, zawsze jakiś pretekst się znajdzie! Jesteś dla PiS nieliczącym się zerem, nadążasz!
Zgłoś
WK wolny kraj 2016-02-29 14:50:25
Do vwdzivny: Człowieku bezmózgowcu , a jakim zamachu piszesz , Rzeczypospolita Polska jest krajem wolnym i suwerennym od 04 czerwca 1989 roku , o jakie sztuczki chodzi , czy coś lub ktoś zagraża bezpieczeństwu naszemu , chyba coś z Tobą nie tak z rozumem. Mamy demokratycznie wybrane władze ustawodawcze , wykonawcze oraz sądownicze oraz media rzetelne i obiektywne. Nie rozumiem jak można pisać takie oberżyny bez podstaw , chyba jesteś w jakiejś konspiracji i wiesz więcej o zagrożeniach dla RP , napisz w języku polszczyzny , bo z komentarza to odczytuję , że czynisz jakieś porównania , ale nic z tego nie wynika , o co chodzi.
Zgłoś
V vwdzivny 2016-02-29 14:10:15
Może to i przeciek, lecz całkiem logicznie pokazuje gdze tkwi zło. Yamachu na TK nie da się ukryć żadnymi sztuczkami, gdyż jest widoczny gołym okiem panie po. prezydencie.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!