Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
P patriota 2016-02-27 18:14:42
Do patriota: "KOD"kolejną datę manifestacji proszę umieścić w internecie, deklarowałem uczestnictwo proponuje marzec działanie Rządu anty demokratyczne wokół Trybunału Konstytucyjnego potwierdzające łamanie prawa, dające uzasadnione podstawy braku zaufania publicznego wobec władzy ustawodawczej.
Zgłoś
P puszatek 2016-02-27 18:13:46
Do patriota: Ty chyba sobie jaja robisz, taki z ciebie patriota, jak ze mnie kosmonautka Kod Obrony Doopy ha ha
Zgłoś
P patriota 2016-02-27 13:09:34
Jutrzejsze manifestacje "KOD"(28.02.2016roku) mogą być przełomowe dla" Naszego" kraju, celem dobra porządku prawnego, nakłaniające do dymisji Rząd oszustów PiS!
Zgłoś
PS Polska się przebudziła 2016-02-27 11:57:07
Miesięcznicy Smoleńska (10.02.2016) przyznał się Jarosław do podpalenia przez PiS kościoła w Braniewie(czego później tam szukali może zaprzeczycie!). PiS Wstyd i Hańba!
Zgłoś
PA PiS antychryści? 2016-02-27 11:53:43
Ostania miesięcznicy Smoleńska (10.02.2016) przyznał się do podpalenia przez PiS kościoła w Braniewie(czego później tam szukali może zaprzeczycie!).
Zgłoś
P- PO - Kłamstwo 2016-02-27 11:48:30
Co za haniebny wpis , Pan Kaczyński jest skromnym i odpowiedzialnym człowiekiem i nie jest szkodnikiem , aby drugiemu człowiekowi wyrządzać krzywdę. Widać słaba i mizerna wiedza o tym szlachetnym i wybitnym patriocie mniej niż zero.
Zgłoś
PH PiS Hańba Wstyd! 2016-02-27 09:24:23
Jak się lata z zapałkami i podpala kościoły Braniewo itd. Jest to bardzo nie OK! Podpal teraz Rydzyka.
Zgłoś
W wdzivny 2016-02-26 22:35:21
Smieszy mnie twierdzenie o strukturach komunistycznych. Sam Kaczyński jest już dzadziuś, a urodził się w 47 r. Ci komuiści, pilnowani zresztą przez nasłańców Stalina, dawno wymarli, pozostali to już nie komuna a centrolewicowcy, broniący powrotu do wielkopaństwa i upodlenia biedoty. To liberałowie. Prawda, że w prokuraturach siedzą jeszcze niewiadomego pochodzenia ludzie ze wschodu, ale i oni też już wymierają.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!