REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Jan Szyszko


KOMENTARZE

 • stop_rządowi_rydzyka 2017-02-27 10:33:20
  Niezatapialny dureń, ministrant destrukcji środowiska. Jakie przysługi wyświadczył Rydzykowi, że po raz kolejny, mimo wcześniejszych kompromitacji na tym stanowisku, dostał pozwolenie od kaczora na DEMOLOWANIE polskiej przyrody, która nie podniesie się przez dziesięciolecia, gdy tego starego grzyba już dawno nie będzie? Zakłamany, żałosny typ, który powołuje się na "świętą własność prywatną", gdy idzie o rzeź drzew, ale ta sama własność prywatna już mu nie przeszkadza wpuszczać myśliwych na cudzy teren, wyznaczać obwody łowieckie na cudzej ziemi, wywalać ołów w prywatną glebę, zabijać tam zwierzęta i ODBIERAĆ w ten sposób właścicielowi prawo do decydowania o własnym terenie!!!
 • Roman 2017-02-26 22:31:41
  Popieram ustawę dotyczącą wycinki drzew. Nareszcie ktoś miał odwagę podjąć właściwą decyzję w tej sprawie.
  Roman
 • Jakub 2017-02-26 21:58:47
  Hanńba dla Polski i polskiej nauki.Wstyd, że taki szkodniki bezwstydny ma tytuł profesora.Okropny, skorumpowany przez Rydzyka prymityw.
 • garr 2017-02-26 17:22:23
  Wasz ukochany "minister", powinien być usunięty ze stanowiska w trybie natychmiastowym. Dla dobra tej planety.
 • Kaem 2017-02-23 19:03:02
  Nadzwyczaj kompetentny i rzeczowy minister. Popieram jego działania dotyczące Puszczy Białowieskiej oraz wycinki drzew na prywatnych posesja. To co było dotychczas to paranoja. A wrzask jaki robią niektóre media i (p)osłowie PO to po prostu destrukcja. Prze lata nagromadzone się ludziom "problematycznych" drzew więc czyszczą. Ale to się uspokoi i będzie racjonalnie.
 • Monika 2017-02-23 16:24:04
  Do Svede: Prawdę NAPISAŁEŚ!!! Gdyby obrażający Pana ministra w swych komentarzach używali argumentów a nie pomówień inwektyw i kłamstw, można by z nimi polemizować, ale w tej sytuacji, rozmowa z nimi nie ma sensu!!!. Bo po za wyzywaniem i ubliżaniem , nie usłyszysz nic innego!!! ŻENADA !!!!!! .. Pozdrawiam
 • Trollobójca 2017-02-23 09:16:08
  Do Svede:
  Tak sobie myslę że jesteś PISowskim trolem co dostaje kasę za wpisy.
 • Svede 2017-02-23 00:55:30
  Ten minister przywrocil mi wiare w Polske. Pisze to z pelna powaga. Nowelizacje ustawy o ochronie przyrody to najlepsza ustawa ostatnich kilku lat. Praktycznie w calym cywilizowanym swiecie prawo wlasnosci jest prawem nadrzednym.
  Wczesniejsza ustawa o ochronie przyrody gwalcila to prawo bez pardonu. Niszczyla tez ludzi. O tym jakos nikt nie wspomina. W kontekscie ekologii: przyklad- Szwecja. To jeden z najbardziej pro-eko krajow; a tam kazdy moze wyciac na swojej dzialce co chce. Nikomu tam nawet przez glowe pewnie nie przeszlo zeby to probowac zmieniac. I gdzie oni sa ad ekologii a gdzie my? Jakie znaczenie w skali kraju maja drzewa na prywatnych posesjach? Zadne.
  No ale tu jest Polska...jak slychac krzykaczy i czytac komentarze, chyba zawsze bedziemy mentalnie blizej Rosji niz Szwecji. Musza byc zakazy, kary, a twoje nigdy do konca twoje...
 • Brzydzę się 2017-02-22 15:45:47
  jak można tak bluźnić przeciw naturze?
 • POLAK 2017-02-22 13:24:15
  To zwykłe zakłamane bydle, bydle i cos na kształt komisarza sowieckiego !!!!!!!
 • Oligarcha dzięki władzy 2017-02-22 12:53:50
  Nakłamał w zeznaniach podatkowych na potęgę. Tylko "stodołę" niedoszacował na pół bańki. Pewnie by się znalazło jeszcze paręnaście upchanych tu i ówdzie. I nic a Nowak musiał odejść za zegarek wart paręnaście tysięcy.
  Wniosek prosty - co wolno PISowi to nie zwykłemu chamowi.
 • Ryjówka Klerykalna 2017-02-22 09:32:12
  Rydzykowy przydupas i to utrzymuje na stanowisku mimo strat jakie wyrządza środowisku. Nie było w historii wolnej Polski większego szkodnika dla natury.
 • Marek 2017-02-21 14:32:38
  Czy Szyszko jest na prawdę idiotą, czy tylko "dobrze" udaje?
 • rozczarowany 2017-02-20 21:16:07
  Ja popieram ten rząd,ale Szyszko jest najgorszym ministrem w tym rządzie.Panie ministrze Szyszko pan jest ministrem Ministerstwa Ochrony Środowiska czy Ministerstwa Zagłady Środowiska?Drzewa na posesjach golą na wyścigi ,bo nie trzeba pozwolenia,Puszczę Białowieską karczują ino wióry lecą niby dla jej i naszego dobra,matko święta przecież to rezerwat przyrody,Lasy Państwowe co roku zwiększają wycinkę,a ja się pytam czy one powstały tylko w celu zarabiania kasy,czy może w celu dbania o polskie dobro narodowe jakim są polskie lasy, o ich walory przyrodnicze.A przecież ileś lat temu była heca z doliną Rospudy gdzie chcieli budować drogę przez środek cennych terenów przyrodniczych,a ministrem Ochrony Środowiska był wtedy oczywiście minister Szyszko,który nie tylko nie był przeciw,a powinien bronić Rospudy,ale był nawet za budową drogi.Chroń nas Panie od takiego ministra OCHRONY Środowiska.
 • przyzwoity i normalny 2017-02-20 15:32:22
  Obrzydliwa kreatura. Niedługo słowo "szyszko" będzie synonimem korupcji i szkodnictwa na skalę całego kraju. Wyrządza niepowetowane szkody naszemu narodowemu dobru jakim jest krajowa przyroda i zdrowy (póki co) ekosystem. Najgorsze, że ten sprzedawczyk lobby myśliwskiego (i diabli wie jakigo jeszcze) ma niby chronić to co właśnie niszy. Obrzydliwość i łąjdactwo w jednej osobie. Najgorsze, że jest już za stary, żeby się zmienić. Będzie stał z kretyńskim wyrazem gęby naprzeciw całemu Narodowi i nie dozna żadnej refleksji. Jest hańbą dla całego naszego kraju. Tfu, zgiń, przepadnij siło nieczysta :/