REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Jan Szyszko

KOMENTARZE

• Ale Jaja 2017-05-24 22:42:21
    Lize Rydzykowi Jaja.
  • hghjghk 2017-05-12 23:19:10
    WIELKI czlowiek-syn ojca lasu(RYDZYKA) i radykalnych katolikow i katolikow... ja mam BOGA w sercu a nie w kosciele. od kobiet wara!!! To my rodziny decydujemy o potomstwie a nie wy: PIS! MY rodziny!
  • PIS to dno i samo zło 2017-05-12 09:41:21
    Do PO to DNO i SAMO ZŁO!: Las to nie biuro. Sam sobie wprowadza porządek i organizacje a interwencje człowieka tylko szkodzą. Wycinaka największego naturalnego lasu w Europie PO TO ABY DOSTAĆ KASĘ ZA DREWNO to barbarzyństwo i sprawa kryminalna. Co do ośmiorniczek to były znacznie tańsze niż muzyczne upodobania pana Szyszki który własnemu kumplowi zapłacił 50.000 zł z publicznej kasy za występy na zamknietych koncertach organizowanych we własnym gospodarstwie. Do tego trzeba było jeszcze zapłacić sowicie za zagrychę i napoje. Ośmiorniczki to pikuś. Wszystkie przedsiębiorstwa które były i sa nierentowne należy zamykać i dobrze że PO to zrobiło. Szkoda tylko że nie zamknęli połowy kopalń. Każdy prywatny przedsiębiorca tak robi, dlaczego państwo miałoby postępować inaczej? Co do dróg, PO przynajmniej je budowało, PIS nie robi prawie nic.
  • Polka drugiego sortu 2017-05-05 22:47:02
    Całe szczęście, że jest już stary więc może problem sam się rozwiąże. Mam tylko nadzieję, że razem z Ojcem Dyktatorem zostaną wcześniej osądzeni i surowo ukarani, a dzieci będą się uczyły w szkole kto był na prawdę odpowiedzialny za zniszczenie Puszczy (bo na pewno nie kornik drukarz).
  • PO to DNO i SAMO ZŁO! 2017-04-30 01:49:55
    Do uczciwie pracujący Polak: musiało zapłacić firmie i wszyscy byli zadowoleni!!! Tak doprowadzali do zadłużania kraju ,gdzie drogi mamy najdroższe i najgorsze w Europie!!! Kupowali wszystko w innych krajach ,czyli wspomagali obcą gospodarkę !!! Zarzynając własną i tak upadały zakłady i firmy jedna po drugiej !!! Godzeniem się na wszystko co im Merkel kazała zarznęli Górnictwo ,Stocznie,FSO,makarony Malma ("Układ Zamknięty") i sprzedawali za bezcen wszystko co jeszcze mogli Banki,Szpitale,itd, i wiecznie Dziura w Budżecie, i brak pieniędzy na szpitale na drogi i na wszystko!!! PO ledwie starczało na ośmiorniczki SOWA&PRZYJACIELE, sami o tym mówili "PAŃSTWO ISTNIEJE TEORETYCZNIE i CHU- DUP- i KAMIENI KUPA" a ty udajesz głupiego, że nic się nie STAŁO!?? Teraz jest właściwy gospodarz i dba o WSZYSTKO!!! Chyba nigdy nie byłeś w lesie!!! Zawsze mnie przerażało że nikt o te lasy nie dba!!!! Pełno po obalanych drzew,spróchniałych ,chorych po obalanych przez wichury lub zbytnio zagęszczonych,przez co jedno szkodzi drugiemu i nie rosną tak jak pozostałe!!! Ale na to trzeba kogoś kto trym się zainteresuje i zadba o PORZĄDEK I ROZWÓJ TEGO LASU,jak i o WSZYSTKO!!! PO-PSL umiało tylko wydawać pieniądze i rozsprzedawać za bezcen resztę majątku Państwowego ,pomimo sprzeciwu PiS sprzedali nawet Polskie Koleje Linowe !!! O Polaków i Polski przemysł nie dbali nic i dlatego wszystko w innych krajach wspierając obcy przemysł (pendolino,carakale itd) nie dbając o Polski kapitał i przemysł ,kupowali najdroższy gaz i węgiel o sowietów na nie korzystnych warunkach i długoterminowych umowach do 2022 roku!!!! PiS jak na razie likwiduje szarą strefę ,paliwową ,narkotykową dilerską i przemytniczą itd.!!!! Dużo Dobra już zrobili dla Polaków i Polski !!! Było by więcej tego dobra dla Polski gdyby PO nie utrudniało i szkodziło!!!
  • Krynicki 2017-04-28 19:50:22
    Ten typ nie powinien wyjść w więzienia do końca swojego zawszałego życia
  • uczciwie pracujący Polak 2017-04-28 11:36:04
    Do Jola: To, że poprzedni rząd był ch...jowy ma być usprawiedliwieniem i przyzwoleniem dla takiego samego lub większego szkodnictwa obecnego robactwa rządowego? Przez takich idiotów jak ty rozpanoszyli się na wiejskiej ci dewianci parlamentarno-rządowi. Naprawianie naszego kraju trzeba zacząć od edukacji takich jak ty. Lub pozbawienia was biernego prawa wyborczego, niedorozwoje.
  • uczciwie pracujący Polak 2017-04-28 11:26:15
    Z każdym tygodniem coraz wyraźniejsza staje się prawda o tym osobniku: aspołeczna, amoralna kreatura.
  • POLKA 2017-04-21 12:54:58
    Do Senhor: ZGADZAM SIĘ
  • matamatyk 2017-04-13 16:13:31
    Zauważyłem pewna prawidłowość i szczerze się uśmiałem z tych płatnych debili. Im bardziej ciekawy i dobry post krytykujący tego pseudoministra, tym bardziej momentalnie dostaje lawinę "punktów" na nie, ci (...) myślą ( jeśli potrafią) że ktoś te ich działania bierze na serio, to palanty ..
  • Myśliwy Sadysta 2017-04-13 10:57:31
    Najohydniejsza postać naszej polityki po Piotrowiczu
  • Rządowy 2017-04-11 11:44:46
    Do Jola: Tylko w Białowieży dzięki temu .....owi wycięto 20 razy więcej. Jak nie złodziej i bandyta to idiota. W sam raz pasuje do tego rządu niech więc zostanie.
  • POLAK 2017-04-06 18:37:34
    Nie chcą wpuszczać ludzi do Białowieży aby ludzie i cały świat nie zobaczył szkody które są zrobione Ja tam byłem ale tylko usiąść i płakać Widziałem pod Piszen po nawałnicy do było nic z tym co zobaczyłem w Białowieży
  • Stop dewiantom 2017-04-06 15:04:11
    Co tu dużo mówić... to typowy myśliwski dewiant. Długo by wymieniać, co już zniszczył więc wspomnę tylko o ostatnim karygodnym występku - pod pozorem zagrożenia jakie niosą spróchniałe drzewa zabronił ludziom wstępu na teren Puszczy Białowieskiej, do końca br. Boi się, że wyjdzie na jaw wycinka zdrowych stuletnich dębów? A tak a propos: od kiedy to kornik atakuje drzewa liściaste?
  • marek 2017-04-01 21:17:52
    żałosny mały człowiek który w historii zostanie zapisany jako największa klęska ekologiczna polski