REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Jan Szyszko

KOMENTARZE

• Minister Wyrwidąb 2017-08-16 08:40:03
    Niszczy lasy dla kasy.
  • Anty Kaczor 2017-08-15 07:59:15
    (...) sie od puszczu Po tych nawalnicach masz co wycinac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pryncypał z Torunia 2017-08-07 14:31:47
    Minister Zarabiania na Niszczeniu Środowiska
  • Minister środowiska??? 2017-07-11 22:23:13
    To jest troglodyta, który zatrzymał się w epoce kamienia łupanego. Wytępić wszystko co żyje dla własnych korzyści, bez żadnych refleksji o przyszłych pokoleniach. Czy nie ma w tym kraju mądrych, empatycznych ludzi, pasjonatów przyrody, którzy "nie czynią sobie ziemi poddaną", na takie stanowisko? Wszystko to co teraz dzieje się w Polsce jest tak bardzo smutne i przerażające
  • to smutne 2017-07-10 23:29:59
    Idiota z tytułem profesora, ktory został ministrem chyba tylko za obciąganie fiuta innemu idiocie w sutannie.
  • Komunisci i zlodzieje 2017-07-06 21:45:39
    Bym go w Morde strzelil.Kaczor go n ie obliczy ile Drzewa na Lewo sprzedal.Komunisci nie robili tego.Zlodziej powinien reszte zycia spedzic w Wiezieniu.SMOG ludzie sie dusza a on S....syn tnie dalej.
  • krzysztof 2017-07-03 17:06:05
    Największy szkodnik polskiej przyrody. Gdy minister PO nie wpisał zegarka wartego 30 tys. do oświadczenia majątkowego, to został skazany, a Pan Szyszko nie wpisał pół milionowej willi i kpi sobie w oczy z ludzi
  • Czerwono-Czarna Szyszka 2017-07-03 10:10:14
    Kocha przyrodę w taki sposób jak pedofil kocha dzieci.
  • Moja ocena 2017-07-01 14:01:30
    Do Janusz: Sam jesteś pusty (pewnie też myśliwy więc nie ma się co dziwić). Czytaj ze zrozumieniem, polowanie na CHRONIONE GATUNKI nie jest legalne!!! Co do drugiego komentarza- gradacja kornika drukarza to proces naturalny i nie wolno w niego ingerować jeżeli to nie jest las gospodarczy. No chyba, że dla niektórych Puszcza Białowieska jest lasem gospodarczym, który można eksploatować - wszak sam szyszko powiedział, że tam marnują się miliony złotych...
  • Janusz 2017-06-30 21:16:22
    Do ula: i Do Bandyta: Czy państwo wiedzą jakie są przyczyny wycinki już martwych drzew i miejsca ich wycinki? Z pewnością nie, a piszecie bzdury wypowiadane "pod budką z piwem". Czy ktoś widział aktualne zdjęcia okolic Hajnówki z lotu ptaka??? Poszukajcie, poczytajcie a z pewnością zrozumiecie!!!
  • Janusz 2017-06-30 20:47:59
    Do Moja ocena: Twoja ocena bardzo pusta!!! Ale to przyczyna braku wiedzy!!! Każdy myśliwy posiada trofea zdobyte w legalny sposób!!! W nielegalny zazwyczaj się ukrywa!!!
  • Moja ocena 2017-06-29 15:26:17
    Puszcza Białowieska, stodoła ze skórami i wypchanymi zwierzętami chronionych gatunków, bażanty, łosie, koperty, kłamstwa, nieliczenie się z nikim oprócz rydzyka - za to ten popapraniec dostaje ode mnie "poniżej krytyki"
  • Cynicy za władzę i kasę 2017-06-23 09:24:53
    Zrobienie z niego ministra środowiska to taki sam żart jak zrobienie z Piotrowicza szefa komisji sprawiedliwości i praw człowieka. Gdyby PIS zarządzał kościołem, papieżem zostałby szatan.
  • ula 2017-06-22 12:51:05
    Do Bandyta: masz człowieku rację, ten.....(wpisać dowolne inwektywy) nie rozumie, że puszcza to nie jego prywatna własność i nie ma prawa dowolnie nią rozporządzać. Kosić to on sobie może, ale trawę na swojej działce! Złodziej, nie rozumie, że cała Polska się nie zgadza na jego kretyńską dewastację! Szyszko PUSZCZA NIE JEST TWOJĄ PRYWATNĄ WŁASNOŚCIĄ!!!
  • Bandyta 2017-06-22 10:19:17
    Zlodziej majatku Polakow.Powinien nie wyjsc z WIEZIENIA. Bandyta.