REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Beata Szydło

KOMENTARZE

• LEŚNIK 2017-04-27 11:58:55
    Odwiedzi Pani Białowierze co tam jest zrobione Pan Szyszko nie wpuszcza tam nikogo nie chce aby rozniosło się co tam jest zrobione i zniszczone Mnie się udało Powinna Pani wiedzć że odpowiedzialność za te zniszczenia odpowiada w dużym stopniu PANI Trzeba mieć sumienie aby doprowadzć do takiego zniszczenia Za to wszystko historia Panią i ten rząd rozliczy
  • polak drugi sort 2017-04-21 22:34:45
    Kiedyś radziłem uciekaj z tego szamba zasmrodziło Ciebie całkowicie CZy wiesz co dzieje się w małych miastach co o tubie mówią o twoich żądach podeptali Ciebie a ty jesteś marionetko
  • Polakski Patriota 2017-04-20 21:18:03
    Oj broszka , broszka, a synulek księżulkiem jest ( lada moment biskupem) a ty takie rzeczy robisz i Boga się nie boisz, klęczysz przed ołtarzem, a za grosz nie masz sumienia, wstydu i honoru, jak można być taką broszką ???żeby nie powiedzieć inaczej.
  • POLAK 2017-04-19 21:46:24
    Co Pan Ziobro wyrabia tracicie poparcie coraz więcej Nie podejmujecie żadnych kroków aby to powstrzymać Każdy krok zrobiony daje odwrotny skutek
  • POLAK 2017-04-19 10:59:26
    Swoim postępowaniem mobilizujecie antypiowskie poparcie dla opozycji Otacza się Pani matołamy którzy nie rozumieją obecnej sytułacji w kraju
  • Cienka jak barszcz 2017-04-18 12:25:23
    Cienka jak cały ten rząd. W sam raz na małomiasteczkowego kustosza w domu kultury gdzie wcześniej pracowała. Jej poziom mogłaby zagwarantować dowolna wygadana przekupka z targu warzywnego lub jeden z panów z ławki pod moim blokiem, wzmacniający erudycję napojami rodzimego przemysłu spirytusowego. Noszenie broszek nie wystarczy żeby zostać drugą Madleine Albraight.
  • Kustosz z wiochy 2017-04-18 12:18:20
    Do GÓRNIK PRZODOWY:
    chyba zamiata :-)
  • GÓRNIK PRZODOWY 2017-04-17 08:04:32
    BEATA , BEATA , BEATA WYMIATA !!!
  • Tomasz 2017-04-12 12:19:32
    Bardzo dobra premier. Kompetentna rzeczowa, kulturalna. Realizuje pozytywny program naprawy Polski w wielu dziedzinach i to w trudnych warunkach ustawiczne Dywersji ze strony PO-NOWOCZESNEJ-PSL i Środowisk Lewackich oraz tych środowisk mediów, sądownictwa, służb, którzy żerowali na destrukcyjny "porządku" pozostawionym przez poprzedni system, grubą kreskę i aferzystów poprzedniej kadencji.
  • gorsza część Polski 2017-04-11 20:38:57
    Co za głupoty staracie się nam wcisnąć Idiotyczny rząd
  • zwolennik pisu 2017-04-11 14:39:18
    Głupich i idiotów nie wpuszczać do telewizji gdyż za nich wstydzimy się na cały świat Mój 5 letni syn ma więcej rozumu Są tylko zawzięci e swojej głupocie
  • Patriota , prawdziwy 2017-04-09 16:21:07
    ostatnie wystąpienie w Sejmie RP - " Przez osiem ostatnich lat Polki i Polacy byli ..." - to ja ..... "łubu du,bu łu bu du bu , niech żyje nam presez naszego klubu ...." To tylko tyle i dla myślących , aż tyle.
  • 95 letni emeryt 2017-04-08 09:58:35
    Słuchając Pani wystąpienia miałem wrażenie że żyje w czasach GOMUŁKI /kiedy na plecach nosiłem cegły przy odbudowie Warszawy/Taka sama szkoła propagandy Takie same zwroty Doszło tylko poniżenie ludzi Może młodzi którzy tych czasów nie pamietajo dadzo się nabrać na ten kabaret w wykonaniu Pani POMOŻECIE POMOŻEMY UWIEŻYCIE UWIEŻYMY co to mam przypomina Dobre czasy GIERKA kiedy wszystko przejadaliśmy A teraz emerytom 6 zł podwyżki za tamten rok była zapomoga Lekarze kolejki leki darmowe nie widać Ja wiem że ze względu na swój jestem poza sortem wg Pana Kaczyńskiego Tylko ja w ciężkich czasach w Polsce ciężko
    pracowałem aby Pan Kaczyński mógł się uczyć a on teraz ma śmiałość sortować mnie nie szanując mego wieku
  • Takjest 2017-04-07 21:53:59
    Słabe wystąpienie w obronie rzadu 2017.04.07 - wiele krzyku i nic merytorycznego. Tak samo było przy audycie wiele krzyku i nic. Przeszło rok i nic.
  • Suweren 2017-04-07 21:49:26
    Słabe wystąpienie w obronie rzadu. Krzyki nie godne premiera podobne do słynnego wystąpienia audytu z którego niestety nic nie wyszło. Został tylko odgłos krzyku ...