Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
T Taxi-gsm 2015-09-22 13:01:43
Do Jadwiga: Należy czytać ze zrozumieniem i myśleć, nie gderać, nie wymyślać faktów, jeno myśleć!
Zgłoś
J Jadwiga 2015-09-22 11:29:52
Ja jestem oburzona dezinformacją ,która robia media. pierwsza informacja, która usłyszałam w mediach było,, Prezydent podpisał ustawę........,, to co znaczy ,że za 30 dni mogę złożyć wniosek do ZUS. Nie było nawet,że projekt ustawy tylko ustawę. Pokazywanie całego tego cyrku z kancelarii z podpisywaniem tego projektu to co to jest - to jest zwykłe ogłupianie ludzi. Cały czas tłuczecie temat,że kobiety maja wiek emerytalny 67 lat bez informacji ,że od 2030 roku. To,że politycy stosują nieuczciwe zagrywki , bo inaczej nigdy nie wygraja wyborów moge jeszcze zrozumieć ale media są od żetelnego ingformowania , a nie robienia ludziom wody z mózgu. Żyjemy w cywiliaji kłamstwa : kłamia reklamy , kłamią politycy , kłamią organizacje związkowe dla osiagniecia korzyści finansowych , a dlaczego media to robią i jeszcze nam wmiawiaja że to ich misja informować. Tylko,że misje pełni sie uczciwie jeżeli to faktycznie jest misja, a nie gra o kasę. Ciekawa jestem , czy szefowie w mediach rozlicza dziennikarzy za dezinformację. Bo yła dezinformacja: wczoraj wieczorem znajoma mi powiedziała ,, słyczałaś podpisał Prezydent ustawe - możesz isć na emeryturę. Niedługo kończę 60 lat i żadną emeryturę się nie wybieram , obojetnie co nie wymyśla politycy. Chyba,że mnie zmuszą, czeg wykluczyć nie można jeżeli bedzie zmieniona ustawa. Zapewnienia ustawowe może , a nie musi sanic nie warte jeżeli ktoś czycha na stanowisko - bo to jestżycie panowie politycy i pismaki.
Zgłoś
M mk 2015-09-22 10:45:40
a co z równouprawnieniem ? zapomniało się Dudzie ?
Zgłoś
F Franek 2015-09-22 10:41:15
Panie Adamie zrób Pan mały wysiłek i wypełnij wniosk o przyznanie Panu emerytury,poczym wyślij ten wniosek do ZUS. Powinnobyć dla Pana być wiadomym,źe aby otrzymać wypracowaną emeryturę trzeba złoźyc do ZUS odpowiedni wniosek wraz z wymaganymi załącznikami. Pozdrawiam.
Zgłoś
J Janek 2015-09-22 10:19:38
Do Adam 222:
Zgłoś
A2 Adam 222 2015-09-22 09:04:07
Jeśli koszty to 40 mld zł to znaczy, że PO okrada społeczeństwo od 3 lat na kwotę 40 mld zł. Składki płaciłem uczciwie przez 42 lata. Właśnie skończyłem 65 lat i jestem emerytem bez emerytury. Moją emeryturę ukradło PO i wydaje na ośmiorniczki.
Zgłoś
K KrzysztofPwr 2015-09-22 08:41:49
Z intencji propozycji wynika że nie będzie można łączyć emerytury z pracą, albo to, albo tamto
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!