XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
S szelma 2016-10-12 23:22:28
Najlepszą OBRONĄ jest ATAK!!! A jak JEST się NIENORMALNYM-"TW"BOLKIEM !!!To najlepiej WMÓWIĆ innym że są NIENORMALNI!!! Odebrać SZMACIE-BEZ HONORU!!! Wszystkie zaszczyty, można się złamać, ale nigdy nie kapować za pieniądze na swoich kolegów. I TU nie ma TŁUMACZENIA!!! Pewne jest, że nieźle się na tym wzbogacił. A komuniści po Magdalence i Okrągłym Stole dopiero mogli cieszyć się życiem. "Gruba kreska" zapewniła im nietykalność, posady i swobodę korzystania ze swoich zagrabionych w czasach PRL fortun. I to DZIĘKI tobie "BOLEK"
Zgłoś
W wnuczek 2016-02-29 08:22:57
Do bodo: jestem młodym człowiekiem i wypraszam sobie takie ohydne wpisy , nie żyłem w tych czasach , trudno mi oceniać , ale jestem blisko tego tematu , gdyż mój dziadek został skrzywdzony przez tego Pana , co go bronisz , ma dokumenty i ja wierzę dziadkowi , a nie okrzykniętemu bohaterowi , gdyby nie tacy jak dziadek nasz bohater byłby człowiekiem żyjącym tak jak dzisiaj dziadek i jego koledzy ze stoczni z emeryturą 1.650 zł , więc mnie dziwi jak możesz bronić człowieku tego nieetycznego człowieka u którego nie ma żadnej merytorycznej i prawdziwej wypowiedzi typu jestem za , a nawet przeciw i to dla ciebie bohater widzę , kiepskie masz morale i wychowanie . Wstyd i hańba dla ciebie , taki dajesz przykład młodym , którzy nie popierają takich zachowań i obrzydliwych wpisów.
Zgłoś
B bodo 2016-02-29 01:19:19
Panie Kuczyński. Co pan Mu doradza ? Czy pan wierzy w te dokumenty ? Dlaczego był pan tak naiwny w sierpniu ? Czy tak jak Bracia ma pan pretensje, że nie zabrał Was na wózek politycznej kariery ? Jeszcze nie ma opinii autentyczności papierów. Przestańcie pieprzyć, że dowodem może być opowiadanie jakiegoś kolegi ze stoczni, który to ma też pretensje o nie otrzymany ciepły etat. Nie zgrywaj pan naiwniaka - są zeznania o rozmowach odbytych w stoczni - uważał pan ówczesne służby za dyletantów ? Teraz może pan tak uważać, a raczej udawać - bo czujesz się bezpieczny. abp.generał "Sławoj" G. też powołuje się na przyzwoitość i nawołuje do ukorzenia się - kto ? Ten co zachlewał się na bankietach, których nie zaniedbywał i wpychał swój brzuch przy każdej okazji ? Ukorzyć się - tak, ale jak odczuwa taka potrzebę i to jak każdy przyzwoity człowiek przed Bogiem - nie publicznie, bo życzą sobie tego niektórzy politycy i nawiedzeni zawistni "przyjaciele".
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!