Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
J jack 2017-11-06 10:25:13
Do Jasińska: Bo "Bolek" to robota kpt. Żaczka, kpt. Buraka, mjr. Stylińskiego itd. Była wstępnie jako matryca stworzona w Gdańsku, udoskonalona w Katowicach, natomiast synteza w Warszawie. Byla do tego powołana specjalna komórka w MSW. Stąd akcja "sąd", "mieszko", "ambasador" czyli akcje podrzucania kwitów o "współpracy" Wałęsy celem dezorganizacji opozycji. A teraz pytanie na które nie potrafią odpowiedzieć "patrioci" PiSu: jaka logika przyświecała UBecji demaskować tak wysoko uplasowanego agenta? No jaka?
Zgłoś
J Jasińska 2017-09-04 19:53:13
No cóż SB cy...UB cy...WSI owi ...GRU.... to są dopiero magicy - skoro przez 30 lat mogli ukraść narodowi POLSKIEMU cały majątek wypracowany po pożodze wojennej i wstawić na prezydenta 38 milionowego narodu w sercu Europy zbrodniarza, analfabetę, SŁUPA SB BOLKA! W 70 roku BOLEK miał 27 lat...a mój brat jedynie 20!!!! I nikt nie może pleść bzdur, że młody chłopak BOLEK dał się zastraszyć i dlatego donosił na jeszcze młodszego ...(do mnie BOLEK mówił, że mój brat Jan Jasiński to jego najlepszy kolega..) kolegę z W-4 !!!! Dlaczego mój brat walczył o godne życie robotnika???...a nie zachował się jak BOLEK??? Dlaczego mój brat nikogo nie zdradził???..nie spółkował z SB jak BOLEK??? Sytuacja rodzinna nasza była naprawdę tragiczna...utopiło się 2 braci...spalił się dom...etc...i mój brat nie poszedł na współpracę i lekki chleb SB cki!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!