Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
B były-wyborca-PO 2016-03-11 00:06:59
... pora zmądrzeć wejdź na you tuba i pooglądaj trochę. Ja byłem okłamywany od '89 roku i dopiero 10 dni temu przejrzałem na oczy. A od 2 lat byłem pewien że mamy pozorną demokrację z pozornym rewolucjonistą Wałęsą. Ja pracuję po 14 godzin na dobę i oglądałem tą telewizyjną sieczkę, ale żeby dziennikarz Polskiego Radia czy publicznej tv nie wiedział co się dzieje to mnie wyjątkowo zadziwia. To że ja byłem ignorantem i była nim, lub jest większa część społeczeństwa to w porządku, ale dziennikarze? To powinni zmienić zawód na sprzątaczkę, no chyba że uczestniczyli w tym całym antypolskim procederze i czerpali z tego korzyści. Pozdrawiam. Sam przez całe lata mówiłem że mohery są pierdolnietę a okazuje sie, że nie wiem, może przez intuicje - to oni mieli rację. SLD, PO, PSL, Unia Wolności, - to trybunał stanu. Nowoczesna to powinowaci PO, ale jeszcze nie mieli czasu coś rozkraść.
Zgłoś
S spragniony123 2016-02-23 08:58:50
Wywiad p. Lewickiej z prof.Glińskim mówi wszystko ,ona nie czekała na wypowiedzenie sama dała bi i na co miała czekać .Zanim przestałem oglądać różne wiadomości napatrzyłem się na ,tych pokrzywdzonych ,ironiczne uśmieszki,na pseudoredaktorów prowadzących debatę ,przerywających w połowie zdania opozycji bo słowa stawały się niewygodne .Jedno jest pewne skundlili się i niech mają do siebie pretensje że zostali zwolnieni a skarżenie się świadczy o ich niskim poziomie i braku samooceny
Zgłoś
W widz 2016-02-22 14:59:22
popieram stanowczo za mało , wielka afera bo gwiazdy filmowe , jaszczurki i jaszczury straciły pracę , śmiech na sali , a kto się przejmował i przejmuje Polakami , których tysiące tracą pracę i nie mają na chleb. Uprawiacie żenadę i hańbę , idźcie na bezrobocie jak miliony Polaków i zniknijcie na zawsze z życia publicznego , zachowujecie się gorzej niż dzieci w przedszkolu , o rzetelnym dziennikarstwie nie macie nawet zielonego pojęcia , a co tu mówić o bezstronności i profesjonaliźmie. Jadaczki zakłamane i szczury lizusowskie wreszcie nie muszę was oglądać , oddycham z ulga , ale są jeszcze pozostawione na wizji szczekacze gorzej niż pieski pokojowe i oni też powinni zniknąć z moich oczu , słuchać się ich nie da jak np.Marek Cz. . Elżbieta B . i inni z tvp info i panoramy jak np. Dariusz B , Magdalena K itd.
Zgłoś
N naniek 2016-02-22 14:37:02
stanowczo za mało
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!