Komentarze 17

DODAJ KOMENTARZ
I IQ 2015-09-25 17:43:32
Znam poglądy Petru, zanim jeszcze pomyślał o startowaniu w wyborach parlamentarnych. Popierałem je wówczas, popieram teraz, a kiedy słyszę o likwidacji wszelkich przywilej branżowych, o wywaleniu związków zawodowych za bramy, to mówię tak, tak, tak. I wszystkich przekonuje do głosowania na Nowoczesną, to jedyna partia z konkretnym gospodarczym programem, i porządkowaniem systemu zabezpieczenia społecznego oraz sprawy podatkowe. Panie Ryszardzie wierzę w Pana i licze, że Polacy potrafią racjonalnie ocenić obiecanki innych partii z realistycznym programem Nowoczesnej.
Zgłoś
M MacGawer 2015-09-22 22:26:19
PO kiedyś obiecywała 3x15, a Petru daje 3x16. To stawia go na lewo od platformy, a ja myslałem że tam jest ściana. Trzeba było obiecać 3x14, przecież to nic nie kosztuje bo obietnice nowoczesnej sa równie wiarygodne jak platformy czy dowolnego "rasowego" polityka: Jak mówi, że da, to znaczy że mówi. Jak mówi, że zabierze, to znaczy że zabierze.
Zgłoś
R Radek 2015-09-22 00:02:13
Wszystko się zgadza , wszystko jest takie proste , piękne, tylko czemu głos rozsądku naród słyszy raz na 4 lata i na tym głosie się kończy. Dlaczego Naród tak łatwo oszukać i zmanipulować. Nie dajmy się tym razem .
Zgłoś
M MarekS 2015-09-21 18:02:29
Do hak: a o co ci tak właściwie chodzi?
Zgłoś
M MarekS 2015-09-21 18:00:37
Do anzelm?: a kiedy był u koryta? Po prostu pracował i ma jakieś osiągnięcia zawodowe! A ty, anzelm? Czego w życiu dokonałeś?
Zgłoś
M MarekS 2015-09-21 17:58:13
Do sceptyk: nie milion, lecz jeden - po prostu jest lepsze, bo prostsze od obecnego labiryntu ulg, zwolnień i wyłączeń. A przy tym się bilansuje. Jeśli tego nie kumasz - toś sam palant.
Zgłoś
R RB 2015-09-21 12:29:14
Do ciekawy: Z chęcią Ci odpowiem. Na przykład ja finansuję KWW Nowoczesna poprzez wpłaty.
Zgłoś
J jang 2015-09-21 10:20:24
jest takie powiedzenie dobrze określające ten program "trzy po trzy razy piętnaście"...
Zgłoś
J Ju77 2015-09-20 15:37:09
Do anzelm?: A kiedy Petru był u koryta? Jak zwykle brak wiedzy, ale buzia pełna frazesów, chyba już wiem, że będziesz głosował na te same mordy, które od 25 lat pasą się na państwowym, czyli w rzeczywistości moim i twoim. Ja już nie będę. I tu nie chodzi o Petru, tylko pozostałych ludzi na listach wyborczych, którzy rokują dobrze na przyszłość (najmłodszy ma podajże 25 lat, więc twój argument o byciu u koryta jest delikatnie mówiąc nietrafiony).
Zgłoś
F Fakty 2015-09-20 14:44:23
Do czytelnik: Posłuchaj. Polska nie ma nic do gadania w sprawie przyjęcia uchodźców, obojętnie czy będzie rządziła PO, PiS czy Nowoczesna, bo to regulują ZAPISY w umowach, jakie podpisaliśmy z UE. Poza tym Petru dobrze mówi: "W jego opinii, polski rząd w Brukseli powinien negocjować pieniądze na przyjęcie uchodźców, a nie kwoty." Dlaczego? Bo uchodźcy jadą po socjal, dla nich Polska to tylko kraj tranzytowy do Niemiec. Niech sobie uciekają do Angeli, a nam niech Angela jeszcze za to płaci.
Zgłoś
PZ Petru zrobi porządek 2015-09-20 13:42:53
Petru jest to jedyny polityk (no może oprócz Korwina) który nie boi się sprywatyzować zbankrutowane państwowego górnictwa. Trzeba jak najszybciej je odciąć od wiecznych dotacji z pieniędzy podatników. Skończyć z dopłatami do kopalń i baronów związkowych, przywilejami emerytalnymi i terrorem związkowym a związki zawodowe będą się utrzymywały tylko ze składek swoich członków.
Zgłoś
C ciekawy 2015-09-20 07:58:59
Pan Petru to teczkowy Balcerowicza ,czyli zero wiarygodności. Jak ktoś pisze ,ze idzie nowe to chyba przespał ostatnie kilkanaście lat. Pytanie do zwolenników. Chcecie głosować to pewnie wiecie, kto finansuje pana Petru? Ja nie wiem i chętnie się dowiem.
Zgłoś
C czytelnik 2015-09-20 01:30:43
Nowoczesna i Ryszard Petru publicznie POPARLI przyjmowanie IMIGRANTÓW ISLAMSKICH do Polski! Źródło: bankier.pl/wiadomosc/Ryszard-Petru-za-przyjeciem-uchodzcow-Koczkowski-to-okazja-dla-terrorystow-3405696.html Niech każdy, kto chciałby na nich głosować, zastanowi się dwa razy, czy chce, aby jego dzieci żyły w kraju z islamskimi gettami, jak we Francji czy w UK. Jest to typowa partia reprezentująca interes banków, korporacji i międzynarodowych elit finansowo-politycznych. Nawet bardziej niż PO. Zrobi on wszystko zgodnie z oczekiwaniami Brukseli i Berlina. Najgorsze jest to, że nazywają sami siebie partią `liberalną gospodarczo`. Ale gdy w przestrzeni publicznej pojawiły się propozycje podniesienie kwoty wolnej od podatku (czyli efektywnie obniżenia PIT), to Petru zapowiedział że jest temu przeciwny (mimo, że nawet partie nie-liberalne, jak PiS i SLD były za!). Podobnie, jako lekarstwo na nadużywanie umów cywilnoprawnych, proponował podwyższenie ich opodatkowania do poziomu opodatkowania umów o pracę, zamiast obniżenia opodatkowania pracy do poziomu umów cywilnoprawnych (czyli `równać` podatki w górę, zamiast w dół). To ma być liberalizm gospodarczy? Proponowanie podwyższania podatków? Chociaż w jednej sprawie Petru podwyższaniu podatków się gwałtownie sprzeciwił: wtedy, kiedy PiS zaproponował podatek bankowy. Więc tak, Nowoczesna to partia liberalna gospodarczo, ale tylko wtedy kiedy ten liberalizm dotyczy banków i wielkich korporacji. Liberalizmu dla osób fizycznych tam nie uświadczysz.
Zgłoś
R Radek 2015-09-19 21:16:11
Popieram w 100 % Koniec z przywilejami. A jak chcą je utrzymać to ja też chce wcześniejszą emeryturę albo zus 300 zł raz na 3 miesiące. Pytam gdzie jest sprawiedliwość gwarantowana przez konstytucję. Starałem się dostać na kopalnie - brak przyjęć, wpadłem na pomysł zakupu ziemi i opłacania krusu nie bo najpierw muszę opłacać przez ileś lat zus. Wiec apeluję do wszystkich idziemy na wybory i głosujemy na nowych ludzi. Pis i Po już się wypaliło i są tam chyba z przyzwyczajenia a to my wyborcy ich wybieramy. Ja popieram Nowoczesną ale są inne nowe ugrupowania jak Kukiz. Pozdrawiam i raz jeszcze apeluje idziemy na Wybory !!!
Zgłoś
H hak 2015-09-19 18:48:09
zawsze przed wyborami w Pl pojawiają się dywersyjne ugrupowania . czy nowoczesna ma pełnić rolę byłego lpr czy samoobrony ? jako przystawki kompromisowe dla PIS mają go ponownie obezwładnić ... polacy są mściwi co widać na codzień i może właśnie część wyborców zdecyduje się poprzeć PiS ze względu na to czym straszy (rzekomą chęcia zemsty Jarosława Kaczyńskiego) - w układowym stylu - Petru ..
Zgłoś
A anzelm? 2015-09-19 14:44:39
jak był u koryta, to dlaczego nie wprowadził 3X16%
Zgłoś
S sceptyk 2015-09-19 14:39:01
I ten palant ma milion argumentów, że 3 * 16% jest lepsze niż 3 * 15% albo 18 * 341%
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!