Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
S spragniony123 2016-02-20 08:20:15
Panie Balcerowicz wychylił pan dzióbek jak powstawała Nowoczesna ale natychmiast schował się pan. Teraz wypełznął pan z nory i głosi światu że ostrzegał pan ludzi żeby nie głosowali na Dudę i pewnie tym ostrzeżeniem zrobił pan przysługę Prezydentowi Dudzie .Panie Balcerowicz prezydentem jest Pan Andrzej Duda większość w parlamencie ma PiS pod kierownictwem Pana Kaczyńskiego ,w senacie PiS ,prezesa Kaczyńskiego ma 60% .Wszyscy oni mówią rzeczy oczywiste nie zamiatają pod dywan jak by pan sobie pewnie życzył i przyjmij pan do wiadomości rzeczy oczywiste bo ze zgryzoty stracisz pan zdrowie.
Zgłoś
A AL39 2016-02-19 21:50:17
Chyba naród nie może Panu wybaczyć odstawienie gorzały i sklonienie do nie tylko pracy ale istnej explozji przedsiębiorczości.Pana JK postrzegam jako nędzną kreaturę otoczoną zgrają pochlebców i marionetek.Swojski obrazek.dwóch ok.trzydziestolatków w sobotnie popołudnie, pod lipą i przy piwku namiętnie dyskutuje czy kupić statek do transportu żywca do Dani czy polegać na wynajmie. Rzecz dzieje się w Trzetrzewinie w Galicji gdzie pracowitość w nowej rzeczywistości kreuje nowych milionerów.Nie jest dla mnie istotna przeszłość PANA WAŁĘSY ale jego intuicja i ocena sytuacji robi na mnie wrażenie . Jak na razie tematem zasadniczym jest rozdawnictwo i idiotyczne plany dudy o odbudowie przemysłu.
Zgłoś
G GIENEK1356 2016-02-19 19:21:33
GDYBY NIE BALCEROWICZ KTURY DOPROWADZIL ZNISZCZENIA PIERWSZEJ GOSPODARCEJ INICJATYWY POLAKOW I ODDANIE ZA SREBRNIKI JUDASZA GOSPODARKI BANKOW OBCEMU KAPITALOWI TO POLACY BEZ INTERWENCJI CWANIAKA OBECNIE MIELIBY WLASNY KAPITAL I ZARABIALI TYLE CO NIEMCY -DOPROWADZIL DO STLAMCZENIA ODDOLNEJ INICJATYWY POLAKOW I UPADKU TYSIECY POLSKICH FIRM -A POLACY TO WIEDZA I HISTORIA TO MU ZAPISZE JAKO LIKWIDATORA POLSKICH INICJATYW GOSPODARCZYCH
Zgłoś
W wdzivny 2016-02-19 15:50:57
To jest typowo polskie zachowanie. Miernota usiłuje przys... człowieka , który o niebo nad nim guruje w mniemaniu, że tym sposobem siebie powyższy. Takie są sposoby Kaczyńskiego. By powyższyć nic nie znaczącego brata, usiłije przekonać naród, że popełniono na nim atentat, jakby z nim nie leciało wiele rówmych, albo i znaczniejszych ofiar. To samo z Prezydentem Wałęsą. Niedąugo dowiemy się, że to właśnie Kaczyńscy byli głównymi osobistościami, sprawcami załamania się komuny.
Zgłoś
S Sk 2016-02-19 14:29:25
Panie Balcerowicz, chyba wreszcie nadszedł dobry czas aby rozliczyć skutki pana reformy, które dokonały ogromnych szkód dla Polski i Polaków. Ja sam chciałem pana podać pod sąd w czasie pańskiego urzędowania, ale nie znalazłem żadnej kancelarii prawnej, która odważyłaby się wówczas toczyć proces przeciwko Panu. Myślę i wierzę że wreszcie ktoś to zrobi i wszystko zostanie pokazane czarno na białym
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!