Komentarze 11

DODAJ KOMENTARZ
NJ Nieinternowany Jaro 2016-11-15 13:15:21
Każdy niestety Polak wie kto to jest Jarek. Kto to jest Lechu Wałęsa wie każdy na świecie. Jak Jaro oswobodzi jakiś kraj (byle nie nasz, proszę) i dostanie Nagrodę Nobla, będzie miał prawo się wymądrzać. Łatwo głośno krzyczeć kiedy się nic nie ryzykuje, trudniej przeskoczyć przez płot gdy można dostać pałą po plecach. Lecha Wałesę internowali, Jarka nie - kto więc jest bardziej podejrzany? W końcu, nic nie ujmując Lechowi Kaczyńskiemu, był on u Wałęsy jednym z wielu czeladników, bynajmniej nie najważniejszym i nie najbardziej zasłużonym a sprawiającym takie kłopoty że Wałęsa w końcu musiał go wywalić.
Zgłoś
V VIOLA 2016-11-15 10:04:30
Do Tomek: Masz rację BOLEK to zwykła sprzedajna SZMATA!
Zgłoś
T Tomek 2016-02-19 16:12:11
Kaczyński do pięt nie dorósł WałęsieLepiej niech zajmie się swoim tatusiem pochowanym po cichu w odróżnieniu od Mamusi chowanej z rozgłosem
Zgłoś
R rada 2016-02-19 11:21:17
Niedługo kurduplowty spadnie na pysk jak pokażą amerykańskie żródła ze Smoleńska.
Zgłoś
NW Nikt ważny 2016-02-19 07:34:54
stoczniowiec: wstyd i hańbą to działania waszego prezesa, spał do tej pory biedaczek. Teraz będzie brata wynosił na piedestał, budował mu pomniki bo sam się nie liczył. Nie umniejszam tu działalności Lecha Kaczyńskiego
Zgłoś
S stocznia 2016-02-18 20:58:34
Do tttttt: więcej kultury , nie jestem łajzą , nie obrażaj bezpodstawnie drugiego człowieka , którego rodzina doznała krzywd dzięki takim działaniom jak ten zdrajca , a niby kolega , więc uważaj na swoich kolesiów i naucz się kultury wypowiedzi , której nie odrobiłeś ani w domu , ani w szkole.
Zgłoś
AS Andrzej STAWSKI 2016-02-18 20:05:56
Powiem tak, byłem w stoczni w 80, ale nie widziałem tam żadnego Kaczyńskiego. Więc jak Lecha Kaczyński mógł być twórcą Solidarności ??? Chyba przez indukcję magnetyczną.
Zgłoś
T tttttt 2016-02-18 18:43:28
Do stoczniowiec: byłeś słyszałeś bo jak to nie mów łajzo
Zgłoś
W worek 2016-02-18 18:29:38
czy myśmy całkowicie ogłupieli.LUDZIE. w jakim my kraju żyjemy czy zawsze musi słyszeć żal PL tutaj się urodziłem zawsze to będzie mój kraj POLSKA a nie jakiś polityk postaci nie dopieszonego kota kturego MAMUSIA w 81 nie obudziła
Zgłoś
S stoczniowiec 2016-02-18 14:36:23
Do stanley: człowieku nie masz zielonego pojęcia o Panu Kaczyńskim i jego śp. bracie Lechu , to patrioci i ludzie , którzy nigdy nie zdradzili swych kolegów do SB , jak sprzedawczyk ze stoczni gdańskiej , jest to obrzydliwe i za takie zakłamanie dostał nagrodę Nobla , wstyd i hańba , powinien wszystko oddać na cele charytatywne , a nie żyć w luksusach , nie zasłużył , zdrajca udający bohatera.
Zgłoś
S stanley 2016-02-18 12:46:29
Jasnowidz czy co .
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!