REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Zbigniew Ziobro


KOMENTARZE

 • Mamy PRL. 2017-05-25 19:47:17
  Tyle czerwonych Kciukow,pasuje do PRL.
 • Areszt. 2017-05-22 20:10:30
  Po zmianie Wladzy powinien byc jak najszybciej ARESZTOWANY.
 • ups upadek będzie bolesny 2017-05-22 16:53:55
  Do Marek Skomorowski Chełm: Polecamy Prokuratorowi Generalnemu małą lekturę wywiad weekendowy wicemarszałka woj.lubelskiego Krzysztofa Grabczuka dla Radia BON TON w Chełmie w przedmiocie wyłudzeń środków finansowych od społeczeństwa które należy oddać ,lecz pieniądze zostały przepuszczone przez ciasną Mafie. Afera na której obecna większość parlamentarna kształtująca Rząd Beaty Szydło dostali się do władzy największa w historii powojennej Polski afera gruntowa masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas na cele nierolnicze „B” mieszkalne, gdzie właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań. Poprzez łamanie prawa człowieka odbieracie Nam Wolność i resztki godności osobistej.
 • Marek Skomorowski Chełm 2017-05-13 14:45:14
  Do Janusz: 1. Kierunek zdecydowanie prawicowy, ubolewającym faktem jest iż, jako jedyny mam czyste ręce. 2. Owszem zawiadomienie zostało złożone KMP Chełm ROW-941/13 odmówiono wszczęcia postępowania 13.11.2013roku kom. Joanna Szymała; Prokuratura Rejonowa w Chełmie postanowienie o umorzeniu śledztwa 1Ds 31grudnia 2013 roku ;1Ds.323/ 14/S 12marca 2014roku Prokurator Magdalena Wieczerza. 3 Zamieszany we wszystkie przekręty jest były Starosta Chełmski do 2014roku Mirosław Czech, po fuszerstwach wyborczych PiS-PO-SLD dla okręgu NR 2, gdzie przez trzy dni dwukrotnie liczono głosy w wyborach samorządowych został radnym Miasta Chełma Mirosław Czech, zaś Grzegorz Ryniewicz który przegrał z kretesem w pierwszej turze załapał się na dogrywkę ponieważ spłynąłby 600tyś złotych itd.Ciasna Mafia, powyższe potwierdził polityk PSL dla Radia BON TON w drugi dzień Świąt Wielkanocnych bieżącego roku.Pozdrawiam Marek Polska się przebudziła!, 2017-05-13 13:12:40 Portalsamorzadowy.pl SAMORZĄDOWCY » LUBELSKIE » CHEŁM.
 • polak drugi sort według K 2017-05-11 15:53:03
  Robi wszystko pod publikę bez zadnych moralnych zasad niszczy Polskie szaleniec Powtarza cały czas to samo Nikt go nie chwali to sam to robi Popadł w samozachwyt Niedołuczony cwaniak
 • normalny /NIE Z PISU/ 2017-05-10 14:27:43
  Człowiek bez żadnych zasad cwaniak niedołuczony idijota Raz mu się udało ale teraz skończy się sprawiedliwie POLACY I POLSKA GO ROZLICZY
 • Prawo po naszej stronie 2017-05-10 11:57:40
  Żona i brat dobrze ustawieni. Lekarzom którzy mu się narazili wytoczono ponowny proces. Jak już zostanie wash-and-go po polsku (główny prokurator, główny sędzia i minister sprawiedliwości), lepiej będzie zamieszkać w Białorusi albo innym Uzbekistanie.
 • Państwo Teoretyczne! 2017-05-07 13:41:10
  Do tomasz: Współczuje Wam z uwagi jestem również wojskowy, chcieliśmy demokracji Państwa prawa, problem w tym że co wybory wybieramy tych samych złodziei z kasty przestępczej, rozkradli Polskę doszczętnie, obecnie wzięli się za grabież środków publicznych czystej kasy Unijnej umiejętnie. Posiadam wpływy w elicie USA wiarygodniejsze od obecnego Rządu RP, czy Prezydenta RP . W jedności siła. e-mail Marek.Skomorowski.1970@wp.pl
 • tomasz 2017-05-07 09:13:49
  MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
 • Z ubolewaniem Solidarna 2017-05-02 21:40:33
  Teraz Amerykanie załapią dlaczego w Polsce jest tyko 10letni okres przedawnień się przestępstw, w przedmiocie największej w historii powojennej Polski aferygruntowej gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas w obrębach gmin na „B” mieszkalne, okradliście społeczeństwo z resztek godności osobistej również z obrębów Miast ponieważ ich budynki i nieruchomości straciły na wartości, łamaliście i wciąż to robicie prawa człowieka w Polsce , właściciele gruntów nie byli stronami postępowań. Morze podacie opinii publicznej dokładną date ustąpienia Rządu w 2007roku , kiedy niedopełnienie obowiązków się przedawni.
 • Ziobrysta. 2017-05-01 20:41:58
  Juz nidlugo bedzie trzeba go szukac Listem Gonczym.Najnibezpiczniejszy dla Polskiej Demokrcji,ten 100-Licowy Wrog Narodu Polskiego.Poprostu ZIOBRYSTA,jak go nazwal Naczelnik.
 • LEŚNIK 2017-05-01 12:39:45
  Te zmiany może są i dobre ale trzeba się z tym liczyć ze przy zmianie rządu gdy nastąpi zmiany pozostaną Rękoma pisu następują niepopuralne zmiany a dlatego poparcie im spada Przy takiej polityce pisowi nic dobrego nie przepowiadam
 • Ślepy czy głuchy? 2017-04-30 11:34:11
  Portalsamorzadowy.pl SAMORZĄDOWCY » LUBELSKIE » CHEŁM Do Chełmianin prawy: Przepraszam kto zmienił zawartość tekstu w chełmskim rauszu? W przedmiocie Mafii, zorganizowanej grupy przestępczej."Przy wystawianiu oceny większość z Nas pragnęłaby określenia się politycznie radnego , lewica , prawica, czy może jakiś inny twór nie znany. Powszechnie wiemy iż, jest w ciasnej Mafii , bynajmniej tak określił jeden z polityków PSL tutejszy twór samorządowy w lokalnej rozgłośni." zwiń Chełmianin prawy, 2017-04-26 17:22:25 odpowiedz • Przy wystawianiu oceny większość z Nas pragnęłaby określenia się politycznie radnego , lewica , prawica czy może jakiś inny twór nie znany. Powszechnie wiemy iż, jest w ciasnej grupie, bynajmniej tak określił jeden z polityków PSL tutejszy twór samorządowy w lokalnej rozgłośni .
 • KM 2017-04-27 19:46:09
  Jeden z lepszych ministrów przynajmniej chce coś zmienić, wymiar sprawiedliwości miał i ma do tej pory mnóstwo patologii i zmiany są konieczne.Nikt nie jest nieomylny i nie wszystko ministrowi wyjdzie.
 • Wiesz kto, spuścić Was? 2017-04-21 19:44:19
  Podstawy zostały zniszczone, ten się bierze jeszcze za górę, przegrają to pewne, zaś społeczeństwo faktycznie będzie miało jeszcze bardziej przesrane. Zainsynuowałem post na portalsamorzadowy.pl/ Średnie miasta mają się rozwijać. Ministerstwo Rozwoju da wsparcie 255 miastom (122 potraktuje priorytetowo)”Czwartej władzy nie ma nawet w Konstytucji RP, podkomisja niech pracuje nad najpoważniejszą ustawą obecnego Rządu, przywrócenie praworządności w kraju Patologicznych samorządów w obecnym kształcie nic nie uratujże , w związku z powyższym pogłębianie obecnej sytuacji jest sprzeczne z zasadami etyki i dobra ogółu. Przytoczę wypowiedź wicemarszałka woj. Lubelskiego Doktora Krzysztofa Grabczuka z ugrupowania politycznego Platformy Obywatelskiej dla lokalnego Radia podległego lokalnemu brukowcowi w Chełmie" wiecie co macie robić, nic nie wyjdzie na zewnątrz" . Stworzono ciasną Mafie Samorządową, przykład jeżeli złożycie zawiadomienie do Prokuratury na lokalne przestępstwa Urzędników nie zostanie podjęte postępowanie, przy odwołaniu się od postanowienia Prokuratury Rejonowej do Sądu Rejonowego Wydział Karny oczywiście postanowienie zostanie utrzymane na mocy od czego w Sądzie pierwszej instancji nie służy prawo wniesienia odwołania do Sądu Okręgowego, zostaliście załatwieni na poziomie lokalnym, afery nie nabiorą rozgłosu, jaki jest obecny status mediów wszyscy wiemy. Witamy wszystkich w Polsce przestępczej, zmiany są konieczne .” SOLIDARNA POLSKA-, 2017-04-17 12:11:21 Nie należało długo czekać, w lokalnej rozgłośni BON TON oczywiście usłyszeliśmy wszyscy od polityka płci żeńskiej z ramienia PSL potwierdzenie Tak "to ciasna Mafia, wpuściliśmy Was". Wnioski: Rząd RP jest tylko przystawką dla czwartej władzy samorządów terytorialnych, zderzenie z tworem poza konstytucyjnym w obecnym kształcie to jak walka z wiatrakami, czas oby ponad 140 wiceministrów żyjących ponad stan zaczęli być przydatni, lub wysłać ich do koordynacji zarządzania nad prezydentami miast i gminami przy wojewodach. Prezesie Solidarnej Polski , posiadam słaby wzrok, bez szkieł kontaktowych widzę lepiej od Ministra Sprawiedliwości . Pozdrawiam.