Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
N Necia 2015-10-07 08:56:24
Do Sławomir Stafijowski: Zamiast odsyłać do swojej niewiarygodnej strony niech Pan napisze tutaj pełnym zdaniem dlaczego Rada Miasta podjęła uchwałę o odebraniu mandatu?tylko niech Pan nie piszę, że to spisek, bo z tą teorią to do Pana Macierewicza proszę się zgłosić :)
Zgłoś
SS Sławomir Stafijowski 2015-10-05 23:18:55
Do Marcin: NIE złamałem prawa, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Proszę podać pełne swoje dane.
Zgłoś
M Marcin 2015-10-05 16:50:23
Do Sławomir Stafijowski: Czytaj ze zrozumieniem: nie napisałem, że cię usunęli tylko podjęli uchwałę o odebraniu mandatu. A co nie podjęli takiej?
Zgłoś
D darek 2015-10-05 00:11:13
Ja zagłosuję na tego gościa, jedyny prawdziwy przeciwnik systemu co udowodnił będąc radnym, walczy z układami
Zgłoś
SS Sławomir Stafijowski 2015-10-04 22:59:16
Do Marcin: Nikt nie usunął mnie z Rady Miasta, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd i sprawdzić dlaczego próbują mnie usunąć facebook.com/slawomir.stafijowski
Zgłoś
M Marcin 2015-10-01 09:19:40
Rada miasta Krasnystaw podjęła uchwałę o odebraniu mandatu radnego panu Stafijowskiemu. Osoby łamiące prawo nie są godne piastowania funkcji publicznych, dotyczy to zarówno szczebla samorządowego jak i ogólnopolskiego.
Zgłoś
C cinka 2015-09-28 09:30:41
ten pan został wyrzucony z rady miasta! Nie wiem czy jest dobrym kandydatem :/
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!