XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
NK nękany konkurencją 2016-02-15 21:34:04
Energomontaż Północ Gdynia jakoś sobie radzi, pomóżcie Rządowi Notable ludziom, którzy coś jednak w tych warunkach silnej konkurencji usiłują ocalić z pożytkiem dla Polski i Polaków!
Zgłoś
CZ człowiek z Trójmiasta 2016-02-15 15:27:32
Jak PAD chce odbudowywać przemysł stoczniowy, i żeby Polska mogła korzystać z Morza, nad którym szczęśliwie leży geograficznie (chociaż z tego już nic nie wynika) to niech najpierw Min. Ziobro "prześwietli " kolesi z MARS FIZ! Powodzenia!
Zgłoś
HM H. Michałowski 2016-02-10 19:06:53
P.A.Duda jest wogóle osobą bardzo wierzacą, więc nic dziwnego, że werzy w duchy.
Zgłoś
AS Andrzej STAWSKI - Sopot 2016-02-10 19:05:42
Pan Prezydent chyba ma na myśli, że jego mocodawca Imć Kartofel rozwali konkurencję stoczni chińskich, koreańskich i indyjskich, a Polska na trupach tych stoczni będzie prym wiodła na świecie. Ot idiotyczne myślenie PISlandii !!!!
Zgłoś
M Marek.S 2016-02-10 14:38:36
Powiadają "Wiara" matką głupich! Nie macie nic, nie palcie więc PiS kościołów, jak w Braniewie ,wstyd i hańba posłanko Beatko z powiatu Chełmskiego. Przykro mi z powodu iż, nie zostałem zaproszony na miesięcznice Smoleńską, jako prawicowiec, zażenowany jestem takim stanowiskiem Prezesa! Marek.Skomorowski.1970@wp.pl Chełm ul.Budowlana 52, kod pocztowy 22-100.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!