XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
HM H. Michałowski 2016-02-10 18:51:31
Pan minister powinien zwrócić uwagę na to ,że nie doszłoby, do zmian, gdyby część dawnego aparatu władzy nie podjęła decyzji o konieczności takowych. Włączyli się w proces przekształceń w czasie, gdy ryzykowali, a czasem tracili bardzo dużo. Do dzisiaj nikt nie upomni sie o ich wkład. Bez nich proces przekształceń trwałby znacznie dłuzej, a koszty trudne do oszacowania byłyby znacznie wieksze. Ich wkład w proces przemian był nieporównywalnie większy niż problemnatyczny wkład Pana ministra.Mamy prawo wymagać żeby osoba na takim stanowisku, żyjaca w końcu w tamtych czsaach była w stanie być w posiadaniu tak prostej wiedzy.
Zgłoś
S spragniony123 2016-02-10 13:38:00
Panie Gowin niech Pan nie posypuje głowy popiołem jest demokracja a kto wchodzi do polityki tak jakby z nikąt to powinien liczyć się z tym że zawsze znajdzie się ktoś ciekawy czy delikwent nie jest przypadkiem potomkiem Stalina czy Hitlera
Zgłoś
AS Andrzej Sprawiedliwy 2016-02-10 12:23:16
Niestety prawda jest taka. Ludzie komuny ich dzieci i wnuki do minimum 4-go pokolenia powinni być napiętnowani, powinni mieć szlaban na jakiekolwiek stanowiska decydenckie w Polsce po 89 roku, a tak się nie stało i mamy to co mamy. Efektem tego jest obecna walka klasowa pomiędzy doskonałą partią PIS a całym bydłem komunistycznym, postkomunistycznym i postgebelsowskim. Najsprawiedliwiej byłoby całe to bagno nie pisowskie wywalić na zbity pysk z Ojczyzny. mam tylko nadzieję, że naszemu Najjaśniej Oświeconemu Naczelnikowi Państwa uda się tego dokonać za cennego życia.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!