XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
B babcia 2016-02-09 09:13:06
Do Dziadek: dlatego , aby było więcej uczestników , a przywileje biorących udział w demonstracjach większe , bo wiadomo co otrzymują ludzie biorący udział w tej żenadzie. Każda osoba się liczy do statystyki , no i profity większe za każdy udział w tym ulicznym cyrku POPAPRAŃCÓW.
Zgłoś
D Dziadek 2016-02-09 08:59:22
Patrząc na zamieszczane zdjęcia ciśnie się na usta pytanie /nie polityczne/DLACZEGO WCIĄGA SIĘ DZIECI DO DEMONSTRACJI!!!!
Zgłoś
S salowa 2016-02-09 08:28:05
Do rad: a ja znam , nie pisz fałszu i obłudy , widać jesteś elitą bliską tych nieudaczników od ośmiorniczek , a Polacy chcą dobrych zmian , jak wsparcie głodujących dzieci , bieda i ubóstwo w rodzinach w mojej miejscowości z powodu niedostatku ekonomicznego , mieszkańcy oczekują obniżenia wieku emerytalnego , gdyż nie mają zdrowia pracować dłużej niż 35 i 40 lat w zawodach murarza , stolarza , rolnika itd. Więc na forum piszesz nieobiektywnie i mijasz się z prawdą oceny sytuacji politycznej w kraju.
Zgłoś
R rad 2016-02-09 07:27:09
Nie znam osób ,które popierają działania pisu, skąd takie dane?
Zgłoś
S5 Szopen 52 2016-02-09 05:53:11
No, chyba że w miastach są jeszcze urodzeni niewolnicy i samobójcy, którzy demonstrują o lepsze karmienie ośmiorniczkami swoich oprawców, bo w moim otoczeniu żadnego takiego (...) nie znalazłem !!!!
Zgłoś
G gramydaley 2016-02-08 17:30:29
Cuszej bezpieka....ciszej.... te ulęgałki nie działają !!!!!!!!! śmierdzi szpiclowaniem ...
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!